ارتش آمریکا یک پهپاد شلیک‌شده به‌سوی پایگاه «التنف» در سوریه را سرنگون کرد

25/09/1400 10:54 ق.ظ

ارتش آمریکا یک پهپاد شلیک‌شده به‌سوی پایگاه «التنف» در سوریه را سرنگون کرد العربيه_فارسى

بیل اربن، سخنگوی ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا، «سنتکام»، اعلام کرد، نیروهای آمریکایی شامگاه سه‌شنبه یک پهپاد که وارد حریم هوایی پایگاه «التنف» در سوریه خبرنگار «العربیه» گزارش داد که در این حمله به نیروهای آمریکایی مستقر در پایگاه التنف هیچ آسیبی وارد نشده است. Advertisement اربن افزود، سامانه دفاع هوایی مستقر در پایگاه التنف ورود دو پهپاد به حریم هوایی این پایگاه را شناسایی کرد.

او ادامه داد که با ورود یکی از دو پهپادها به عمق حریم هوایی پایگاه التنف و تشخیص خصمانه‌بودن آن، سریعا به سرنگونی آن اقدام شد. وی با بیان این که پهپاد کوچک دوم از منطقه متواری شد، تصریح کرد که هنوز معلوم نشده آیا این پهپادها انفجاری بوده‌اند یا خیر.

سخنگوی سنتکام تاکید کرد که هیچ کسی در این حمله آسیب ندید و به پایگاه نیز خسارتی وارد نشد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

درگیری ارتش لیبی و شبه‌نظامیان حفتر در شرق این کشورنیروهای ارتش لیبی و شبه‌نظامیان غیرقانونی وابسته به خلیفه حفتر در شهر سبها در جنوب این کشور با هم درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

نیروی دریایی آمریکا یک سلاح لیزری را در خاورمیانه آزمایش کردآمریکا به کمک این سیستم می‌تواند به مقابله با قایق‌های مملو از مواد منفجره‌ بپردازد که از سوی شورشیان حوثی در دریای سرخ مستقر شده‌اند.

شلیک موشک‌های بالستیک ارتش یمن به آشیانه جنگنده‌های سعودی- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimشلیک موشک‌های یمن به آشیانه جنگنده‌های سعودی سخنگوی نیروهای مسلح یمن: یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با پنج فروند موشک بالستیک آشیانه جنگنده‌های سعودی در پایگاه هوایی ملک خالد در منطقه خمیس مشیط و چندین هدف حیاتی دیگر در جیزان را در هم کوبید رژیم آل‌یهودعربستان سعودی با مکر وحیله وبا حربه مذاکره، نماینده‌گان ودولت جمهوری اسلامی ایران را فریب داده!!! تا بدین‌طریق راه بمباران مردم بی‌دفاع وبی‌گناه یمن راتوسط خلبانهای رژیم تروریست بچه‌کش صهیونیستی هموار نماید٪!آیاما ایرانیان درخون مردم بیگناه وبی‌دفاع یمن شریک نیستیم؟!

«پنتاگون» عوامل حمله مرگبار به یک خانواده افغان را مجازات نمی‌کندوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» هیچ یک از پرسنل نظامی خود که در حمله‌ای مرگبار علیه خانواده‌ای افغان نقش داشتند را مجازات نخواهد کرد.در پی حمله پهپادی آمریکا امریکا و سربازان جنایتکارش در افغانستان بخاطر گشتار مردم بیگناه افغانستان باید محاکمه و مجازات گردد . امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد . امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد .

سوریه کشته شدن یک سرباز را در «حمله موشکی اسرائیل» تایید کردمقامات اسرائیلی بدون برعهده گرفتن مسئولیت حملات، به دفعات اعلام کرده‌اند که حضور نظامی ایران و گروه‌های وابسته به تهران را در سوریه برنمی‌تابند و از هرگونه اقدامی برای ضربه زدن به این نیروها فروگذار نخواهند کرد.

نیروی دریایی آمریکا یک سلاح لیزری را در خاورمیانه آزمایش کردآمریکا به کمک این سیستم می‌تواند به مقابله با قایق‌های مملو از مواد منفجره‌ بپردازد که از سوی شورشیان حوثی در دریای سرخ مستقر شده‌اند.