ارتش ملی لیبی مواضع آماده‌سازی پهپادهای ترکیه‌ای در مصراته را منهدم کرد

10/07/1398 09:09:00 ق.ظ

ارتش ملی لیبی مواضع آماده‌سازی پهپادهای ترکیه‌ای در مصراته را منهدم کرد العربية

نیروهای ارتش ملی لیبی تحت فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر چهارشنبه 2 اکتبر 2019 مواضع آماده‌سازی پهپادهای به گزارش العربیه، ارتش لیبی چهارشنبه اعلام کرد مواضعی را که نیروهایش منهدم کرده‌اند عبارت از آشیانه‌هایی بودند که برای آماده‌سازی پهپادهای ترکیه به کار می‌رفتند.

ارتش ملی لیبی در ادامه توضیح داد، این مواضع شامل آشیانه‌هایی‌اند که برای آماده‌سازی پهپادهای ترکیه‌ای و انبارکردن موشک‌ها در فرودگاه معیتیقه به کار می‌رفتند.

ارتش ملی لیبی در ادامه افزود که توسط جنگنده‌های نیروی هوایی وابسته به نیروهای مسلح لیبی با این اهداف و تهدیدها مقابله شد. ارتش لیبی همچنین تاکید کرد که این حمله هوایی اهداف خود را با دقت کامل محقق ساخته و تاسیسات به کار رفته در انبارسازی و آماده‌سازی پهپادها را به میزان %100 تخریب کرده است، جنگنده‌های نیروی هوایی پس از انجام موفقیت‌آمیز ماموریت‌های‌شان به پایگاه‌های خود بازگشتند.

شایان ذکر است فرودگاه بین‌المللی معیتیقه که در طرابلس پایتخت لیبی واقع است از دو هفته پیش که هدف حمله موشکی قرار گرفته بسته اعلام شد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

استخوان سوزی یک رسم مغولیه که معتقدبودن سلاطین وپادشاهان از یک نیای واحدند. هرجا رو که فتح می کردن اول استخوان پادشاهان رو از قبر بیرون می کشیدن و آتیش می زدن... مُثله کردن بدن کشته ها در جنگ هم یک رسم قدیمی عربیه.. بن سلمان با اره کردن بدن قاشقچی، این رسم رو پاسداری کرد. ترکیه اونجا چه غلطی میکنه ؟ یکی این اردوغوان متوهم را بیدار کنه ..!

باقری: سپاه مسئول کمک مستشاری و فکری به ارتش مردمی یمن است | DW | 01.10.2019رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران سپاه پاسداران را مسئول 'کمک مستشاری' به حوثی‌های یمن معرفی و بر کمک به آنها 'تا آخر' تأکید کرد. فرمانده سپاه نیز گفته است که 'حذف' اسرائیل 'دیگر آرمان و رؤیا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است.' باید به عرض شما برسونم که ما انسان ها حتی در کنترل و ریشه کنی برخی باکتری ها هم ناتوان بوده ایم چه برسد به یک کشور با آنهمه انسان هوشمند، آن از نوع اسرائیل

۱۷۰۰ لوح هخامنشی به موزه ملی ایران رسید/رونمایی الواح دهم مهر۱۷۰۰ لوح‌ هخامنشی به موزه ملی ایران رسید مدیر کل موزه ملی ایران: ۱۷۸۳ گل‌نبشته هخامنشی با همراهی اسکورت ویژه از فرودگاه امام خمینی (ره) به موزه ملی ایران رسید و چهارشنبه دهم مهر، این آثار تاریخی بعد از ۸۴ سال در موزه مادر ایران نمایش داده می‌شوند.

گروه ملی فولاد حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی داردمعاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، گفت: یکسری ناهماهنگی ها در حوزه مدیریتی این مجموعه وجود دارد که با تصمیمات اتخاذ شده این مشکلات قطعا برطرف خواهند شد.

تاکید شورای عالی امنیت ملی ترکیه برای ایجاد منطقه امن در سوریهتاکید شورای عالی امنیت ملی ترکیه برای ایجاد منطقه امن در سوریه

در آستانه روز ملی چین | تجمع معترضان در هنگ کنگ ادامه یافت♦️در آستانه روز ملی چین | تجمع معترضان در هنگ کنگ ادامه یافت ⚡️در آستانه مراسم روز ملی چین، اعتراضات در هنگ کنگ ادامه دارد و پلیس این دولت شهر می گوید انتظار می رود روز سه‌شنبه خیابان‌های هنگ کنگ شاهد خشونت بیشتری از سوی معترضان باشد.

همزمان با روز ملی چین| اعتراضات در هنگ کنگ به خشونت کشیدهمزمان با هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین، اعتراضات در هنگ کنگ روز سه‌شنبه ۹ مهرماه به خشونت کشیده شده است. پلیس در درگیری با معترضان از گاز‌های اشک‌آور استفاده کرده و معترضان نیز اقدام به پرتاب