ارباش: ترکیه امسال در 149 کشور گوشت قربانی توزیع کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئيس سازمان امور دینی ترکیه گفت که این بنیاد در چارچوب کمپین «ذبح نیابتی» به مناسبت عید قربان، گوشت‌های قربانی امسال را میان نیازمندان در 149 کشور توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئيس سازمان امور دینی ترکیه گفت که این بنیاد در چارچوب کمپین «ذبح نیابتی» به مناسبت عید قربان، گوشت‌های قربانی امسال را میان نیازمندان در 149 کشور توزیع کرد.سازمان امور دینی ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که علی ارباش، رئيس این سازمان طی اظهاراتی در نشست نمایندگان نهادهای مدنی و بازرگانان در استان مرسین گفت: بنیاد امور دینی ترکیه در چارچوب کمپینی با عنوان «ذبح نیابتی» به مناسبت عید قربان، گوشت‌های قربانی امسال را میان نیازمندان در 149 کشور مختلف جهان توزیع کرد.

وی ادامه داد:"این بدان معنا نیست که صرفا یک تکه گوشت بر سر سفره نیازمندان گذاشته باشیم، به آن معنی است که ترکیه در 149 کشور جهان معرفی می شود. بنیاد ما هم در عرصه آموزشی و هم در عرصه امور خیریه اقدامات بزرگی انجام می دهد. ملت و دولت بزرگ بودن با انجام این اقدامات ممکن است. اگر امور خیریه بزرگ در استان‌های ما انجام شود هم مردم و هم کشور از آن بهره مند خواهند شد".

ارباش در ادامه با بیان این که تعداد زیادی از نهادهای مدنی در ترکیه در این زمینه فعالیت می کنند افزود: در اصل همه شما در امور خیر دست دارید. نتایج بزرگی از نیت‌های خیر کوچک به دست می‌آید. وی همچنین گفت که سنت اوقاف و امور خیریه با این اقدام حضرت پیامبر آغاز شد که زمین «فدک» خود را برای استفاده مردم بخشید، از آن زمان تا امروز این سنت ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتانیاهو امسال در نشست مجمع عمومی سازمان ملل شرکت نمی‌کندنتانیاهو سفر خود را به نیویورک که قرار بود به منظور شرکت در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل صورت گیرد، لغو کرده است دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که نتانیاهو با توجه به نتایج انتخابات، هفته آینده به نیویورک سفر نخواهد کرد دموکراسی را یاد بگیریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واعظی: ترکیه در مقابل تحریم ها از ایران حمایت می کندرئیس دفتر رئیس جمهوری ایران با شاره به موفقیت نشست سه جانبه آنکارا تصریح کرد که ترکیه در مورد انرژی هسته ای و موضوعات دیگر از ایران حمایت می کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید مجدد ترکیه بر لزوم ایجاد منطقه امن در سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیهاین حادثه که روز چهارشنبه در منطقه توزلا در نزدیکی استانبول روی داد به دنبال حریق در ساختمان کارگاه آغاز شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز در تونس پایان در عربستان؛ زین‌العابدین بن‌علی که بود؟پایه های حکومت زین‌العابدین بن علی ابتدا با اعتراض ها به وضعیت معیشتی، نرخ بالای بیکاری و رواج فساد دولتی لرزان شد و سپس با به میان آمدن دیگر مطالبات از جمله آزادی های اجتماعی و نیز حق انتخاب نظامی متبنی بر رای مردم فرو ریخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »