ارائه سند مهار تورم در کردستان به شورای برنامه‌ریزی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه در سال جاری که مزین به سال رشد تولید و مهار تورم از سوی مقام معظم رهبری شده است، گفت: یکی از الزامات اداره کل صنعت، معدن و تجارت تحقق ۱۰۰ درصدی رشد تولید و مهار تورم است و در این راستا سند مهار تورم به شورای برنامه ریزی استان ارسال شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بختیار خلیقی، امروز در دیدار با بازرسان و ناظران بازار در استان کردستان، گفت: با توجه به اینکه امسال سال مهار تورم و رشد تولید توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده، نقش بازرسان و بازرسی به صورت پررنگ نمود پیدا می‌کند و در راستای تحقق شعار سال باید با تمام توان ورود پیدا کنیم.

خلیقی ادامه داد: چند ماهی پیش رو باید در قالب طرح‌های نظارتی ویژه به صورت جد ورود پیدا کنیم و آرامش را به سطح بازار و رفاه را به شهروندان تقدیم کنیم. خلیقی گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید گام‌های زیادی برداشته شده و در هفت ماهه اول در زمینه رشد تولید ۵.۵ درصد هستیم که رشد تولید کشوری ۸ درصد است و انتظار می‌رود در این حوزه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده نزدیک به درصد کشوری برسیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توجه بیشتر به فرهنگ خیّری در کتب درسی دانش‌آموزاندبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار تدوین سند حکمرانی امور خیرین شد و گفت: باید تجربیات کشورهای مختلف در زمینه خیرین استخراج شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تذکر به شهردار تهران و وزیر نفت برای جابجایی انبارهای نفت «شهران»عضو شورای شهر تهران با اشاره به به خیر گذشتن حادثه واژگونی یک تانکر سوخت در محله شهران، بار دیگر به لزوم جابجایی انبارهای نفت شهران تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پسران بیشتر از دختران در معرض اعتیادند/ لزوم راه‌اندازی «خانه‌های امن» برای پسران آسیب‌دیدهدبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک بر لزوم راه‌اندازی مراکزی مشابه «خانه‌های امن» در کشور برای ارائه خدمات به کودکانِ پسر آسیب‌دیده و در معرض خطر تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مهارت‌آموزی به ۱.۵میلیون نفر در سربازی/ ارائه تسهیلات مالی و حمایت‌های شغلی به سربازان ماهرفرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که از زمان آغاز به کار این قرارگاه تاکنون حدود یک و نیم میلیون نفر از سربازان تحت آموزش‌های مهارت‌آموزی قرار گرفته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گریس صنعتی چیست و چرا برای صنایع مهم است؟گریس صنعتی در دو نوع گریس نسوز و معمولی ارائه می‌شود که برای شناخت انواع گریس می توانید به سایت fidaroil.com مراجعه نمایید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تغییر کتاب‌های درسی متناسب با جنسیت دانش‌آموزانوزیر آموزش و پرورش با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، گفت که طبق این سند باید کتب درسی متناسب با جنسیت دختران و پسران متفاوت شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »