ارائه وام به 3333 زن سرپرست خانوار

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تامین وام قرض الحسنه برای سه هزار و ۳۳۳ زن سرپرست خانوار و دختران فارغ التحصیل جویای کار خبر داد

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در صفحه توییتر خود در این باره نوشت: امروز موافقت نامه ای با صندوق کارآفرینی امید امضا کردیم. وی افزود: وام قرض الحسنه برای سه هزار و 333 زن سرپرست خانوار و دختران فارغ التحصیل جویای کار تامین می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سلطانیفر چقد بی ناموسه ریده تو ورزش ایران

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله(ETF) چیست؟بورس | نگاهی به روش ارائه سهام شرکت‌های دولتی در بورس
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

فرصت ۳ روزه دادگاه به نجفی برای ارائه لایحه دفاعیفرصت ۳ روزه دادگاه به نجفی برای ارائه لایحه دفاعی وکیل نجفی: در جلسه امروز دادگاه آخرین دفاع از آقای نجفی اخذ شد، پس از پایان جلسه دادگاه به ما ظرف سه روز فرصت دادند تا لایحه دفاعی را ارایه بدهیم تا بعد از آن در خصوص پرونده تصمیم گیری شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هاشمی‌طبا: AFC به ما اعتماد ندارد/ میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمی‌دهندرئیس سابق سازمان تربیت بدنی می گوید اعطای میزبانی جام ملت ها به کشورهای دیگر توسط AFC راحت‌تر از دادن آن به ایران است و به همین دلیل ایران میزبان این رویداد نخواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات چهارمین جلسه محاکمه «روح‌الله زم»چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات« روح‌الله زم» در شبعه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین گام‌های مجلس دهم؛ نمایندگان به تغییر پول ملی از ریال به تومان رای دادند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مشتری بنزین زیاد شدمشتری بنزین زیاد شد مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: در حال حاضر میزان مصرف بنزین نسبت به ماه گذشته افزایش یافته اما هنوز به میانگین سال گذشته نرسیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »