ارائه خدمات تخصصی درمانی بسیار گران‌قیمت به صورت تقریباً «رایگان» به بیمه‌شدگان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه سازمان در طرح دارویار پابه‌پای وزارت بهداشت و در کنار دولت، به‌رغم برخی چالش‌ها در حد مقدورات ارائه خدمت کرده و می‌کند گفت: بیش از ۴۰۰ قلم داروی جدید و پرهزینه برای بیماران در این دولت تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گرفت. اکنون خدمات تخصصی بسیار گران‌قیمت به شکل تقریباً رایگان به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در مراسم معارفه دکتر علی دباغ عضو جدید هیئت‌مدیره این سازمان و تکریم دکتر محمدحسین مهدوی عادلی که با حضور علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز رئیس و اعضای هیئت‌مدیره، معاونان و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای سازمان تأمین‌اجتماعی در حوزه گسترش خدمات سلامت الکترونیک و نیز توسعه خدمات درمانی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی در حوزه مأموریت‌های خود از جمله در حوزه سلامت، پیشرو و...

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ادامه داد: تا قبل از این دولت، میزان پیشرفت و توسعه طرح نسخه الکترونیک حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد بود در حالی‌که اکنون بیشتر از ۹۹ درصد نسخه‌نویسی در کشور در قالب نسخه الکترونیک انجام می‌شود. همچنین در اجرای طرح صیانت مالی از بیمه‌شدگان در سازمان تأمین‌اجتماعی، بیش از ۴۰۰ قلم داروی جدید و پرهزینه برای بیماران در این دولت تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گرفت.

عسگریان همچنین با یادآوری حساسیت بخش درمان در سازمان تأمین‌اجتماعی، گفت: برخی محاسبات نشان می‌دهد که سهم واقعی هزینه‌های بخش درمان تأمین‌اجتماعی از حق بیمه‌ها، بسیار بیش از ۹ درصد تعیین شده است و باید راهکاری مناسب برای مدیریت هزینه ـ فایده در این بخش در عین توجه به توسعه خدمات برای بیمه‌شدگان اندیشید.

وی افزود: در سال‌های اخیر تغییرات مهمی در دنیا اتفاق افتاده و اقتصادها از حالت تولیدمحور به سمت دانش‌محور رفته‌اند و هر روز تحولات زیادی مثل اقتصاد دیجیتال، جامعه هوشمند و هوش مصنوعی و غیره اتقاق می‌افتد. باید پابه‌پای این تغییرات حرکت کنیم و سازمان تأمین‌اجتماعی را پیش ببریم تا توانمندی سازمان برای حمایت مؤثر از بیمه‌شدگان و بازنشستگان امروز و فردا را حفظ کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارائه مشاوره روانشناختی رایگان به سالمندان در مجتمع درمانی جهاددانشگاهی استان مرکزیمدیر مجتمع درمانی جهاد دانشگاهی استان مرکزی از ارائه مشاوره تخصصی و روانشناختی رایگان به سالمندان و خانواده های آنان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارائه خدمات رایگان به ۶۸۰ هزار نفر از روستاییان و عشایر در لرستانمدیرکل بیمه سلامت لرستان از ارائه خدمات رایگان به ۶۸۰ هزار نفر از روستاییان و عشایر در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو | خبر مهم وزیر بهداشت درباره ارائه خدمات رایگان به کودکان زیر 7 سالبرخی خدمات بیمارستان‌های دولتی برای کودکان زیر 7 سال رایگان شد. به گزارش صداوسیما، وزیر بهداشت گفت: خدمات سرپایی و بستری کودکان کمتر از ۷ سال در بیمارستان‌های دولتی رایگان است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

راه‌اندازی اولین دستگاه عکس‌برداری شبکیه چشم نوزادان در کاشانسرپرست مرکز آموزشی - درمانی شهید بهشتی کاشان از تجهیز این مرکز درمانی به دستگاه عکس‌برداری شبکیه چشم نوزادان (Retcam) به منظور تشخیص و درمان بیماری‌های شبکیه چشم نوزادان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع اختلالات یادگیری در دانش‌آموزان پسر ۵ برابر دختران استیک دکترای تخصصی روانشناسی گفت: پسران در ابتلا به اختلال یادگیری آسیب‌پذیرتر هستند و نسبت به دختران پنج برابر بیشتر دچار این اختلال می‌شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار نسبت به مرگ دو دهه زودتر مبتلایان به بیماری‌های روانی شدیددبیر اجرایی همایش تخصصی روز جهانی سلامت روان گفت که تنها ۲۹ درصد افراد مبتلا به «روان‌پریشی» و تنها یک سوم از افراد مبتلا به «افسردگی» مراقبت‌های رسمی سلامت‌روان را دریافت می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »