اذعان صهیونیست‌ها به تشدید نفرت جهانی از اسرائیل در نتیجه جنگ غزه

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج یک نظرسنجی جدید در اراضی اشغالی حاکی از آن است که جامعه صهیونیستی به تشدید نفرت جهانی از اسرائیل در نتیجه جنگ وحشیانه علیه غزه اذعان دارد.

به گزارش مشرق، انستیتو موسوم به دموکراسی رژیم صهیونیستی در یک نظرسنجی جدید نظر جامعه صهیونیستی را در قبال برخی موضوعات مهم جویا شده است.

در یکی از بخش های این نظرسنجی بیش از نیمی از شرکت کنندگان اعلام کرده اند که وضعیت اسرائیل در فضای بین المللی را خوب نمی دانند. براین اساس، تداوم جنگ غزه طی بیش از پنج ماه گذشته موجب شده نگاه افکار عمومی به رژیم صهیونیستی با توجه به شدت جنایات آنها علیه نوار غزه، بدتر شود. در بخش دیگری از این نظرسنجی نیز ۷۰ درصد از شرکت کنندگان که از بدنه جامعه صهیونیستی هستند، لغو قانون عدم انجام خدمت سربازی برای حریدی‌ها را مثبت ارزیابی کرده اند، امری که از تشدید اختلافات در جامعه صهیونیستی حکایت دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرار جوانان صهیونیست از جنگیدن در غزه، واقعیتی که تل‌آویو به دنبال کتمان آن استیک عضو کنست اسرائیل اعلام کرد، تعداد زیادی از جوانان اسرائیلی حاضر به خدمت در ارتش اسرائیل برای جنگ در غزه نیستند و بابت آن به زندان هم می‌روند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بایدن: 30 هزار غیرنظامی از جمله کودکان و زنان در غزه کشته شدندرئیس جمهور آمریکا اذعان داشت که در حملات اخیر اسرائیل به غزه بیش از سایر حملات به فلسطین تلفات غیرنظامی داشته است. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائيل پیشنهاد تخلیه غیرنظامیان از «مناطق جنگی» در غزه را مطرح کرددفتر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل طرحی را به منظور تخلیه غیرنظامیان از مناطق درگیری در نوار غزه به کابینه جنگ این کشور پیشنهاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«پاکت‌های پول ایران» در تونل‌های غزه؛ اسرائیل مدعی کشف اسناد کمک ۱۵۰ میلیون دلاری تهران به حماس استدر اعماق یکی از تونل‌های حماس در غزه، نیروهای ارتش اسرائیل پاکت‌هایی خطاب به یحیی سنوار پیدا کردند که گفته می‌شود حاوی پول‌های نقد برای رهبر حماس در نوار غزه بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«علیا» در فرهنگ یهودیان صهیونیست چیست؟ چرا گرایش به مهاجرت به اسرائیل افزایش یافته است؟علیا از جمله واژه‌هایی است که طی ماه‌های گذشته همزمان با جنگ بین اسرائیل و گروه حماس در نوار غزه بیش از پیش در بحث‌های مرتبط با این مناقشه مطرح می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله اسرائیل به بزرگترین برج مسکونی رفح؛ مصر: بازسازی غزه ۹۰ میلیارد دلار نیاز دارددر میانه حملات اسرائیل به غزه و خودداری گروه افراطی حماس از امضای قرارداد آتش‌بس، رئیس‌جمهور مصر می‌گوید هزینه بازسازی نوار غزه می‌تواند از ۹۰ میلیارد دلار فراتر رود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »