اذعان علی خامنه‌ای به گسترده و خطرناک بودن اعتراض‌ها

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اذعان علی خامنه‌ای به گسترده و خطرناک بودن اعتراض‌ها العربية

رسانه‌های ایران به نقل از خامنه‌ای اعلام کردند: «نیروی انتظامی، بسیج و سپاه وارد میدان شدند و در مواجهه‌ سخت، کار و وظیفه‌ خود را انجام دادند لکن کاری که ملت در این یک هفته‌ قبل کردند، از هر حرکت میدانی بالاتر و مهم‌تر بود».

او گفت: «این‌همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند، ولی این حرکت به‌وسیله‌ مردم نابود شد». وزیر کشور ایران افزود: «بیش از 50 مورد پایگاه و پاسگاه نظامی مورد حمله قرار گرفت» ولی هیچ توضیحی در مورد مکان حملات نداد. رسانه‌ها به نقل از وزیر کشور تصریح کردند که پس از اعلام افزایش قیمت بنزین، 200 هزار نفر در اعتراضاتی که از 15 نوامبر در سراسر کشور آغاز شد، شرکت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آرام: زور ما به فلاحتیان نمی‌رسید/ دیواندری: آرام پیش از اینها با سعادتی فالوده می‌خورد/ قاضی: فالوده خوردن جرم نیستدر دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده ۹ متهم اقتصادی مطرح شد؛ آرام: زور ما به فلاحتیان نمی‌رسید/ دیواندری: آرام پیش از اینها با سعادتی فالوده می‌خورد/ قاضی: فالوده خوردن جرم نیست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیش از ۴۰ سال زندان برای دو کشیش آرژانتینی متهم به سوء استفاده جنسییکولا کورادی و هوراچیو کورباخو به ترتیب به ۴۲ و ۴۵ سال زندان و آرماندو گومز، باغبان سابق مدرسه ناشنوایان به ۱۸ سال زندان محکوم شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برای مسئولان صداوسیما کیفیت اهمیتی ندارد/ مردم کارهای هجو تلویزیون را نمی‌بینندمحمود پاک‌نیت می‌گوید: به خاطر پایین بودن کیفیت بسیاری از کارهای تلویزیونی، مردم تولیدات شبکه‌های دیگر را به جای تلویزیون می‌بینند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض به تیراندازی در بیروت و سوزاندن چادرها در صور توسط حزب‌اللهبه گزارش خبرنگار «العربیه»، در اعتراض به حرکت روز یکشنبه حامیان شبه‌نظامیان «حزب‌الله» و «جنبش امل»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تنگه هرمز نظامی‌تر می‌شود؛ قطر و کویت به ائتلاف آمریکا و هلند به فرانسه می‌پیوندددر حالیکه قطر و کویت برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس اعلام آمادگی کردند، همزمان رسانه‌های هلندی می‌گویند که آمستردام در ماموریت دریایی تنگه هرمز به رهبری فرانسه مشارکت می‌کند. جمله بندى رو!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحقیقات رویترز: خامنه‌ای دستور حمله به آرامکو را صادر کرده بودخبرگزاری رویترز دوشنبه 25 نوامبر 2019 با انتشار نتایج تحقیقات و بررسی‌های خود درباره توطئه رژیم هههههههههه مگه کسی شک داشت ؟ freedom_hugo خب کیر خامنه ای رو خوردین؟!!!! نه فقط کسشر میگین ب جایی ک ناموس خامنه ای رو بدین دستش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »