ادعای بی‌پایه رئیسی: واکسینه شدن ۷۰ درصد جامعه تا چند روز آینده | DW | 25.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابراهیم رئیسی در سخنانی غیرکارشناسی و مغایر با آمار رسمی مدعی واکسینه شدن ۷۰ درصد جامعه ایران در چند روز آینده شد. واکسیناسیون در ایران شتاب گرفته اما در بیش از هفت ماه گذشته حدود ۱۷ درصد شهروندان واکسینه شده‌اند.

واکسیناسیون عمومی در ایران از اواخر مرداد و با ورود میلیون‌ها دوز واکسن به کشور شتاب گرفته اما اظهارات بسیاری از کارگزاران ارشد حکومت در این زمینه یا از سر ناآگاهی است یا ادعایی غیرکارشناسی که احتمالا به قصد فریب افکار عمومی بیان می‌شود.

سایت خبری انتخاب هم از قول رئیسی در مراسم گشایش مدرسه‌ها نوشت: «تا چند روز آینده ۷۰ درصد جامعه واکسینه می‌شوند.» با این حساب این که چگونه می‌شود"تا چند روز آینده" ۷۰ درصد جامعه واکسینه شوند معمایی است که ابراهیم رئیسی باید حل کند یا درباره آن توضیح دهد. افزون بر این در هفته‌ای که مطابق ادعای عین‌اللهی ایران رکورددار تزریق واکسن شده بود میانگین واکسن‌های تزریق شده در روز یک میلیون و ۱۲۸ هزار دوز بود. وزارت بهداشت شمار واکسن‌های تزریق شده در شبانه روز گذشته را نزدیک به ۶۸۹ هزار دوز اعلام کرده است.

عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز سوم مهرماه با تائید این مسئله به ایسنا گفت: «علی‌رغم وجود واکسن به میزان کافی اما متاسفانه حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد افراد در کل گروه‌های واجد شرایط، برای دریافت واکسن مراجعه نکرده و واکسن کرونا دریافت نمی‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مفت گویی جزء واجبات اسلام لجن بوده و هست

این حرفا نشونه سوزشتونه. البته از این سوزش ها بیشتر خواهید داشت. آستانه تحملتون رو ببیرید بالا

پُرپَکانی کرده

ببند بابا گاله رو

خرچه داندقیمت نقل ونبات

عمداً این حرف را زد

🤣🤣

۵۰ میلیون واکسینه (دُز اول و دوم)که به نسبت جمعيت ٨٥ ميليوني ميشه تقريبا ٥٩٪ و اگر با همين روندِ روزي ٢ ميليون پيش بره تا ٥ روز ديگه از ٧٠٪ عبور ميكنه،البته شما احتمالا الان فقط دو دُزه ها رو محاسبه ميكنيد(اونموقع هم فقط تك دُزه ها رو عَلَم ميكرديد) حالا تا سم پاشي بعديتون😉👎🏼

با شش کلاس سواد چه انتظاری دارید؟

با سخنان غیرکارشناسی نخست وزیر و سیاستمداران کلان در سوئد بسیار خوب آشنا هستم و مطمئن هستم که در آلمان هم سیاستمداران هدفمند سخن غیرکارشناسی بسیار میگویند ولی اینرا به وضوح میبینم که تا به امروز raisi_com صحبتی بغیر از واقعیت ندارد. متأسفانه رسانه های ایران منفعل هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی در اولین روز مدرسه: به زودی ۷۰ درصد جامعه واکسینه می‌شوند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نرخ تورم در ایران به 45.8 درصد افزایش یافتمرکز آمار ایران اعلام کرد که نرخ «تورم سالانه» شهریور 1400 برای خانوارهای کشور به 45.8 درصد رسیده که نسبت به ماه قبل 0.6 درصد افزایش نشان می‌دهد.خبرگزاری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هرانا: اعدام‌های گروهی در زندان‌های ایران در حال اجرا است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ رییس بخش عفونی بیمارستان لقمان: هم‌چنان سوار بر پیک پنجم هستیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کمال جعفری یزدی، زندانی سیاسی در ایران، اعلام اعتصاب دارو کرد🔺کمال جعفری یزدی، زندانی سیاسی در ایران، اعلام اعتصاب دارو کرد کمال جعفری یزدی، زندانی سیاسی محبوس در زندان وکیل‌آباد مشهد، از روز پنجشنبه اول مهر ماه اعلام اعتصاب دارو کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: هموطن زندانیان سیاسی چشم امیدشون ماییم ! در هر لحظه زندان وحشت جمهوری کثیف اسلامی آخوند ۲ زاری تخم و ترکه عرب تازی به فکر مردم و کشور هستن ! فراموش نکنیم ! رستاخیز ملی با رضا شاه دوم برای ایرانی آزاد و آباد ❤️
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار درباره خطر ناآرامی و تنش آبی در 282 شهر ایراندر پی اعتراضات اخیر مردم خوزستان علیه بی‌آبی، خشکاندن رودخانه‌ها، که به رغم موج خشونت و سرکوب شدید ماموران امنیتی برای مدتی ادامه یافته و به دیگر استان‌ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »