ادعای مقام اوکراینی مبنی بر خنثی‌شدن ترور زلنسکی

11/12/1400 07:57:00 ق.ظ

ادعای یک مقام اوکراینی: *نقشه ترور زلنسکی توسط دو جوخه مرگ چچنی خنثی شد *منابعی از سوی سرویس امنیت فدرال روسیه اطلاعات لازم برای ردیابی این آدمکش‌ها را به کی‌یف دادند *ما رئیس‌جمهوری خود را رها نمی‌کنیم *اینجا سرزمین ماست. از اینجا بروید!

به ادعای یک مقام ارشد اوکراین، به کمک اطلاعات نیروهای امنیتی روسیه که نسبت به اوکراین دلسوزی دارند، نقشه ترور ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری این کشور توسط دو جوخه مرگ ویژه از چچنی، خنثی شد. دانیلوف گفت: آنها به دو دسته تقسیم شده‌ بودند و ما در حال ردیابی آنها بودیم.

به یکی از این دو گروه در نزدیکی کی‌یف رسیدگی شده و گروه دوم تحت نظر ماست. وی افزود: ما رئیس‌جمهوری خود را رها نمی‌کنیم. اینجا سرزمین ماست. از اینجا بروید!

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لوکاشنکو: برخی حقایق به تدارک احتمالی غرب برای تجاوز به روسیه و بلاروس اشاره دارندرئیس جمهور بلاروس امروز سه شنبه گفت، برخی حقایق به تدارک احتمالی غرب برای تجاوزگری علیه مینسک و مسکو اشاره دارند.

پنجمین روز از نبرد روسیه و اوکراین/ اروپایی‌ها تازه به فکر ارسال سلاح به اوکراین افتاده‌اند/ ستون کشی جدید ارتش روسیه برای حمله نهایی به کی‌یف +نقشه و تصاویرپنجمین روز از نبرد روسیه و اوکراین/ ستون کشی جدید ارتش روسیه برای حمله نهایی به کی‌یف پس از گذشت ۴ روز دولت های اروپایی تازه به فکر ارسال کمک های نظامی به اوکراین افتاده‌اند. آخرین تحولات لحظه به لحظه اوکراین را اینجا بخوانید:

بازگشت باقری به وین؛ برای توافق یا پافشاری بر 'خطوط قرمز'؟ | DW | 28.02.2022سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت، علی باقری به وین بازگشته است تا اعلام کند جمهوری اسلامی از 'خطوط قرمز' خود عبور نمی‌کند و بهتر است طرف‌‌های غربی مذاکرات را 'کش' ندهند. اروپا و آمریکا نیز هشدار مشابهی به ایران داده‌اند.

چاووش‌اوغلو: (تحریم‌ها علیه روسیه) به طور کلی ما اصولاً در چنین تحریم‌هایی شرکت نداشتیمچاووش‌اوغلو: (تحریم‌ها علیه روسیه) به طور کلی ما اصولاً در چنین تحریم‌هایی شرکت نداشتیم یاشاسین_تورکیه. یاشاسین حریت تورکیه. یاشاسین خردمندان تورکیه و اردوغان.

وعده گروه ۷ به تحریم‌های جدید علیه روسیه در صورت ادامه عملیات در اوکراین«جی هفت»، گروه متشکل از هفت کشور قدرتمند جهان، تهدید کرد که اگر اشغال اوکراین ادامه پیدا کند تحریم‌های جدیدی متوجه روسیه خواهد شد. این گروه طی بیانیه‌ای تاکید کرد که دستاوردهای نظامی روسیه در این جنگ به رسمیت شناخته نخواهند شد.

بانک مرکزی روسیه نرخ بهره را به 20 درصد افزایش دادبانک مرکزی روسیه نرخ بهره را از 9.5 درصد به 20 درصد افزایش داد