ادعا درباره حضور مشاور امنیت ملی امارات در تهران

22/07/1398 10:13 ق.ظ

پایگاه خبری میدل ایست آی در گزارشی مدعی شد که مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی برای انجام ماموریتی غیرعلنی به ایران آمده است

به گزارش ایسنا، میدل ایست آی مدعی شد: یک مقام ارشد امنیتی در امارات متحده عربی به این پایگاه خبری گفته است که طحنون بن‌ زائد، مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی و برادر کوچکتر ولیعهد این کشور در چهل‌وهشت ساعت گذشته برای انجام ماموریتی غیرعلنی با هدف کاهش تنش در خیلج فارس در ایران بوده است.

بنا بر این گزارش، «سفر محرمانه» طحنون از نظر سطح دیدارهای انجام شده، رده‌بالاترین دیدار انجام شده میان دو طرف[امارات و ایران] از زمان ایجاد بحران بوده است. این گزارش در حالی حاکی از ماموریت غیرعلنی این مقام اماراتی در ایران است که تاکنون مقامات رسمی کشورمان انجام شدن چنین دیداری را در یا تایید نکرده‌اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اين همونى نيست كه در دستگير شده روح‌الله_زم دلیل این که این موضوعات رسانه ای نمیشه اینه که از نظر مقامات این اخبار پیش پا افتاده مهم نیست که ما بخوایم ذهن مردم رو درگیر کنیم بهتر به موضوعاتی پر هیجان تر برسیم مثل زندانی شدن زم 😂😂 اكذب من صحف ايران مافيه Mission impossible 8

تکیه بر تروریست‌ها، رژیم صهیونیستی و آمریکا؛ تامین‌کننده امنیت برای منطقه نیسترئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان تاکید کردند که سطح همکاریها و روابط تهران – اسلام آباد باید همسو با خواست دو ملت، بیش از پیش و در همه عرصه ها گسترش و تعمیق یابد.

رئیس مجلس بوسنی: ترکیه حق دارد از امنیت خود دفاع کند

در مباحث اقتصادی احساسی عمل نمی‌کنیم/ ترکیه تامین کننده اول مایحتاج اقلیم کردستان عراق است/ هیچ نگرانی درباره امنیت شرکت‌های ترک در مناطق اقلیم وجود نداردنماینده اقلیم کردستان عراق گفت: ترکیه تامین کننده اول مایحتاج اقلیم کردستان عراق است به طوریکه بیشتر کالاها از وسایل برقی و مصالح ساختمانی گرفته تا مواد غذایی و نیازمندی‌های روزانه از این کشور وارد می‌شود، بیشترین شرکت‌ها و اتباع خارجی مستقر در اقلیم کردستان عراق از ترکیه هستند و اکنون هیچ نگرانی بابت امنیت این افراد در مناطق اقلیم وجود ندارد. تف به کون لق ات (احساسی عمل نکردم یعنی شلوارت ر باید در میاوردی) :-) ایلنا بهتر از ایسنا است! وقتی تو یک خانواده برادر پشت برادرش نیست توقع داریم پسر همسایه حمایت کنه؟

انهدام باند بزرگ فروش سوالات کنکور / هر ۳ ثانیه یک تماس با پلیس ۱۱۰فرمانده انتظامی تهران بزرگ: هر سه ثانیه یک تماس با ۱۱۰ گرفته می‌شود روزانه ۱۷ هزار نفر به یگان‌های مختلف پلیس مراجعه می‌کند روزانه ۳۷۰۰ پرونده در پلیس تشکیل می‌شود سلطان نگیری مارو 😂😂😂 بابا ایول. اینکاره. بهتره در مورد انبارهای احتکار برنج ونخود وگوشت یخزده و... مشابه این تلاش‌های متلاشی کننده رو یه امتحانی بکنید. چقدر من از این بشر بدم میاد میبینمش حالت تهوع می گیرم اینم‌ ما درون را بنگریم‌ و .....!! منم مسیح منجی عالم

ابتلا به سرطان سینه در زنان ایران به ۱۳ هزار نفر در سال رسیدتهران - ایرنا- استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: میزان ابتلا به سرطان سینه در ایران سالانه به ۱۳ هزار نفر رسیده و این نرخ در حال افزایش است.

جام جهانی والیبال| ایران به نماینده آسیا هم باخت/ خودکشی به‌سبک ژاپنی- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimدر ادامه مسابقات جام جهانی 2019 تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن میزبان قرار گرفت و در نهایت این بازی را به تیمی آسیایی واگذار کرد.