ادعای جدید تبریزیان: واکسن کرونا با تغییر ژنتیکی، تمایلات همجنس خواهانه ایجاد می‌کند / قوه قضائیه ورود می‌کند؟

19/11/1399 05:23:00 ب.ظ

گزارش اعتمادآنلاین از ادامه اظهارات یک مدعی پدر طب‌سنتی: ادعای جدید تبریزیان: واکسن_کرونا با تغییر ژنتیکی، تمایلات همجنس خواهانه ایجاد می‌کند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

کرونا انتقام خداوند از قم بود؟ اگرچه بعد از این ماجراها و افزایش انتقادات، همه از برخورد با این شخص حرف زدند، اما تا به امروز هیچ برخوردی صورت نگرفته و او کماکان به اقدامات خود ادامه می‌دهد.

در ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهر قم او ادعا کرده بود ورود بیماری کرونا به شهر قم،

و نهاد‌هایی که حامی عباس تبریزیان بودند گفته بود: «چرا هیچ کس معترض فردی که در لباس پیامبر و به اسم دین با جان مردم بازی می‌کند نمی‌شود؟» البته در همان زمان، صادق آملی لاریجانی رئیس وقت قوه قضاییه در واکنش به صحبت‌های وزیر بهداشت گفته بود: «قوه قضاییه در این فقره جرمی مشاهده نمی‌کند که اقدام کند.»

همان روزها، حتی حوزه علمیه هم نسبت به رفتار تبریزیان واکنش نشان داد و آن را محکوم و یک بیانیه صادر کرد. متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با امضای آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه، به این شرح بود: «حوزه‌های علمیه و بزرگان آن با تاکید بر جایگاه علم و اندیشه و نقد عالمانه، حرکت ناپسند و جاهلانه اخیر در تعرض به یکی از متون مهم علم پزشکی را که در فضای مجازی انتشار یافته است ناروا می‌دانند و حوزه‌های علمیه و بزرگان آن و شورای عالی و مدیریت حوزه‌های علمیه آن را محکوم می‌نمایند، آشکار است که این گونه تفکرات و اقدامات در حوزه علمیه جایگاهی نداشته و انتسابی به حوزه و روحانیت ندارد.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>