ادریس البا بازیگر بریتانیایی هم از ابتلای خود به کرونا خبر داد

26/12/1398 11:43 ب.ظ

ادریس البا بازیگر بریتانیایی هم از ابتلای خود به کرونا خبر داد آقای البا گفته که حالش خوب است و فعلا علائمی ندارد اما از زمانی که احتمال ابتلا به ویروس را متوجه شده، خود را قرنطینه کرده است.

ادریس البا، بازیگر بریتانیایی در توییتر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. آقای البا گفته که حالش خوب است و فعلا علائمی ندارد اما از زمانی که احتمال ابتلا به ویروس را متوجه شده، خود را قرنطی چاپ ادریس البا، بازیگر بریتانیایی در توییتر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. آقای البا گفته که حالش خوب است و فعلا علائمی ندارد اما از زمانی که احتمال ابتلا به ویروس را متوجه شده، خود را قرنطینه کرده است.

او به هوادارانش گفته خانه بمانند و نترسند. ادریس البا، هفته گذشته با همسر جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در مراسمی در لندن شرکت کرده بود. خانم ترودو نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است. پیشتر تام هنکس بازیگر سرشناس هالیوود هم خبر داده بود بعد از سفر به استرالیا او و همسرش نیز به کرونا مبتلا شده اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خودشو لوس کرده میخواد جلب نظر کنه...؟

مرد ژاپنی که 19 معلول را به قتل رسانده بود به اعدام محکوم شدمرد ژاپنی که 19 معلول را با ضربات چاقو در سال 2016 به قتل رسانده بود، دوشنبه 16 مارس از سوی دادگاهی چطور تو زندون وقت کرده موهاشو رنگ کنه، زندون نیست بهشته مردی با گرفتن جان ۱۹ نفر در ژاپن محکوم به اعدام می شود، چه کسی مسئول کشتن انسانهای بی گناه در ایران بخاطر ویروس کرونا هست؟ آیا نباید محاکمه شود؟ فرق کشورهای آزاد و دیکتاتوری به خوبی دیده می شود.

سال کوچ؛ نگاهی به چهره‌های برجسته ورزش ایران که مهاجرت کردندگرچه مهاجرت به کشورهای خارجی و اعلام پناهندگی ورزشکاران ایرانی خبر تازه‌ای نیست، اما سال ۱۳۹۸ تعدادی از نامدارترین نخبه‌های ورزش ایران بار سفر همیشگی را بستند تا ورزش ایران مهاجرتی بدون سابقه را تجربه کند. این مطلب نگاهی دارد به سرشناس‌ترین چهره‌های ورزشکار ایران که محدودیت‌ها (اغلب سیاسی و اجتماعی) آن‌ها را وادار کرد برای همیشه قید حضور در ایران را بزنند و ورزش حرفه‌ای را در جایی دیگر دنبال کنند. این چهره برجسته است ...همون بهتر رفت

تعداد افراد مبتلا به کرونا در ترکیه به 6 نفر رسیدیعنی اون همه چینی که میان تو عشرتکده ها یترکیه عشق و حال، کرونا نداشتن، اونی که از حج اومده کرونا آورده؟ چه مسلمونیه این اردوغان لامصب خبرگزاری آناتولی در مورد ادعای زیر چه موضعی دارد:

شمار مبتلایان به کرونا در لبنان به 99 نفر افزایش یافت

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 16 نفر رسیدوزارت صحت عامه (بهداشت) افغانستان یکشنبه 15 مارس اعلام کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور

اینفوگرافی| کدام استان‌ها بیشترین مبتلا به کرونا را به نسبت جمعیت دارند؟اگر تعداد مبتلا به نسبت جمعیت را حساب کنیم، استان‌های قم، سمنان و مرکزی بیشترین مبتلا به ویروس کرونا را در کشور دارند. این امار با حکم حکومتی یا بدون حکم حکومتی امار رسمی یا غیر رسمی مشخص کنید سریع می خایم بریم ترقه بخریم مردم کار دارن

اشتراک

چاپ

ادریس البا، بازیگر بریتانیایی در توییتر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

آقای البا گفته که حالش خوب است و فعلا علائمی ندارد اما از زمانی که احتمال ابتلا به ویروس را متوجه شده، خود را قرنطینه کرده است.

او به هوادارانش گفته خانه بمانند و نترسند.

ادریس البا، هفته گذشته با همسر جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در مراسمی در لندن شرکت کرده بود. خانم ترودو نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است.

پیشتر تام هنکس بازیگر سرشناس هالیوود هم خبر داده بود بعد از سفر به استرالیا او و همسرش نیز به کرونا مبتلا شده اند.

جدیدترین