ادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کند

01/05/1399 04:02 ب.ظ

ادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کند ادریس البا، ستاره سریال تلویزیونی «لوثر»، قرار است امسال در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا که در ۳۱ ژوئیه در یک سالن بسته برگزار خواهد شد، جایزه «همکاری هنری با تلویزیون» را دریافت کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش هالیوود ریپورتر، این بازیگر بریتانیایی که با بازی در نقش «استرینگر بل» در سریال جنایی-درام آمریکایی به شهرت رسید، یکی از معتبرترین جوایز آکادمی فیلم بریتانیا (بفتا) را به خاطر سهم خلاقانه خود در تلویزیون دریافت خواهد کرد.

البا همیشه سعی کرده است که از نفوذ خود برای تشویق در تنوع و گوناگونی نژادی و ملیتی در صنعت فیلم و سینما استفاده کند. او گفت: «دریافت این جایزه بزرگ باعث افتخار من است. وظیفه و ماموریت من این است که درِ فرصت‌ها را به روی استعداد‌های نوپا و در حال رشد، از هر پیشینه‌ای که هستند، در این صنعت باز کنم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اپل در تلاش است تا سال ۲۰۳۰ کربن را از چرخه تولید محصولاتش حذف کندشرکت اپل اعلام کرد در نظر دارد در دهه پیش‌رو، انتشار کربن را از چرخه فعالیت‌هایش حذف کند، که این اقدام محصولاتش را نیز در‌برمی‌گیرد.

برایان هوک: ایران و چین، دوقلوهای خودکامه‌ای که جهان خطرشان را شناخته استبرایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، جمهوری اسلامی و چین را دوقلوهای خودکامه‌ای خواند که به دلیل مجموعه‌ای از اشتراکات مخرب به یکدیگر نزدیک شدند و گفت کشورهای جهان بیش از هر زمانی به این خطر آگاه شده‌اند.

کرونا رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی را با مشکل رو‌به‌رو کرده استمقام‌های کره جنوبی می‌گویند با شیوع ویروس کرونا، هماهنگی جزئیات این رزمایش که سالانه در ابتدای ماه اوت برگزار می‌شد با مشکلاتی رو به رو شده است.

میرسلیم می‌گوید مدارکی را علیه قالیباف به قوه قضائیه داده استمصطفی میرسلیم، نماینده مجلس ایران، گفته است که مدارک مربوط به 'رشوه ۶۵ میلیارد تومانی' که مربوط به دوره تصدی محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران می شود را به قوه قضائیه تحویل داده است. سه سال پیش محمدعلی نجفی شهردار وقت تهران هم گفته بود اسنادی دال بر تخلفات مالی دوره ۱۲ ساله شهرداری تهران را به قوه قضائیه داده است.

میرسلیم اسنادی را علیه قالیباف به قوه قضائیه تحویل داده است | DW | 20.07.2020مصطفی میرسلیم، نماینده اصولگرای مجلس، از ریاست کمیسون اصل نود انصراف داده و اعلام کرده که اسناد مربوط به رشوه ۶۵ میلیاردی برای انجام نشدن تحقیق و تفحص پیرامون فساد دوران شهرداری قالیباف را به دستگاه قضایی ارائه داده است.

ترس چینی‌ها از تحریم‌های آمریکا علت توقف کشتی‌های ایرانی/ سوخت کم‌سولفور بهانه‌ استبه گفته یک منبع آگاه شرکت‌های متعلق به بخش خصوصی بندری در چین از ارایه خدمات به کشتی‌های ایرانی به دلیل اعمال تحریم علیه آنها، خودداری می‌کنند.