ادامه جلسات دادگاه تجدیدنظر متهمان پرونده تروریستی اسدالله اسدی در بلژیک

19/09/1400 12:42:00 ق.ظ

ادامه جلسات دادگاه تجدیدنظر متهمان پرونده تروریستی اسدالله اسدی در بلژیک العربيه_فارسى

دادگاه تجدیدنظر بلژیک در شهر آنتورپ با از سرگیری جلسات رسیدگی به پرونده سه متهم هسته تروریستی اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی متهم به طرح‌ریزی عملیات تروریستی در این جلسه استیناف که پنج‌شنبه، 9 دسامبر برگزار شد تاثیر احتمالی بُمبی که قرار بود در کنفرانس...

در این جلسه استیناف که پنج‌شنبه، 9 دسامبر برگزار شد تاثیر احتمالی بُمبی که قرار بود در کنفرانس سالانه یکی از گروه‌های مخالف ایرانی کار گذاشته شود، مورد بررسی قرار گرفت. Advertisement همچنین سه متهم به نام‌های امیر سعدونی (41 ساله)، همسرش نسیمه نعامی (36 ساله) و مهرداد عرفانی (58 ساله) در این جلسه دادگاه، دفاعیات خود را ارائه دادند.

پیش‌تر، وکیل مدافع نسیمه نعامی گفته بود که موکلش از ماهیت مواد منفجره اطلاعی نداشته و گمان می‌کرد ابزاری برای آتش‌بازی است. او همچنین قدرت تخریب مواد منفجره را «ناچیز» تلقی کرد و گفت به این دلیل که وقتی به وسیله ربات‌ها منفجر شدند، گودالی در جاده‌ها ایجاد نکردند.

این در حالی است که کارشناسان مواد منفجره در این جلسه استیناف گفته‌اند که او بمب بسیار قوی و کشنده‌ای را در کیف خود برای منفجر کردن مقر همایش سالانه مخالفان جمهوری اسلامی ایران حمل کرده است. احتمال می‌رود با توجه به عدم درخواست تجدیدنظر توسط اسدالله اسدی، نتیجه این دادگاه، تا یک ماه آینده اعلام شود. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روایت لحظه آزادی؛ یک مرد آمریکایی به «اشتباه» ۲۷ سال پشت میله‌های زندان ماندمردی از ماساچوست به دلیل آنچه «محکومیت به قتل غیرقانونی» و «سرقت مسلحانه» نامیده می‌شود، نزدیک به سه دهه از عمرش را در زندان سپری کرد. او بالاخره روز سه‌شنبه هفتم دسامبر پس از ۲۷ سال از زندان آزاد شد. خوب شد چرا که زندان بسیار سختی دارد وخداکند که به گناه خود پی برده باشد. به همین دلیل که اشتباهات قضائی غیر ممکن نیستند، حکم اعدام نباید وجود داشته باشد! چون به هیچ وجه قابل برگشت و جبران‌پذیر نمی‌باشند.

سفارت سعودی در فرانسه: فرد بازداشت‌شده در پاریس هیچ ارتباطی با پرونده خاشقجی نداردسفارت پادشاهی عربی سعودی در فرانسه، سه‌شنبه 7 دسامبر از مقامات فرانسوی خواست «فوراً» خالد العتیبی، شهروند این کشور که به اتهام دست داشتن در «ترور» جمال

وزارت دادگستری آمریکا: محموله‌‌های نفتی و تسلیحاتی ایران مصادره شد؛ واریز ۲۶ میلیون دلار به صندوق حمایت از قربانیان تروریسمبیانیه وزارت دادگستری می‌افزاید سپاه پاسداران که در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار دارد، ارسال این محموله‌ها را برنامه‌ریزی کرده بود. به کشتی های آمریکا نباید رحم کرد حتی تجهیزات داخل کشتی هار و باید باز کرد.

الکاظمی در بصره: در کمین تروریست‌ها هستیمنخست‌وزیر عراق در سفر به بصره اعلام کرد: پیام روشن ما به گروه‌های تروریستی این است که این گروه‌ها قادر به ناامن کردن عراق نیستند.

دادگاه خلق اویغور: چین مرتکب نسل‌کشی شده استدادگاه خلق اویغور: چین مرتکب نسل‌کشی شده است دادگاه خلق اویغور در لندن، پایتخت انگلستان، دولت کمونیست چین را به ارتکاب نسل‌کشی علیه تُرک‌های اویغور و دیگر اقلیت‌های این کشور محکوم کرد.

عراق پایان «ماموریت رزمی» نظامیان ائتلاف تحت رهبری آمریکا را اعلام کردمشاور امنیت ملی عراق می‌گوید رابطه کشورش با ائتلاف بین‌المللی تحت رهبری ایالات متحده از این پس «در زمینه آموزش، مشورت و تقویت ظرفیت‌ها» ادامه خواهد داشت. دوربین مخفی عرزشی! خبر مرگ رئیسی رو پخش میکنه بعد مطلقا بدون هماهنگی از قبل😜 چند راس عرزشی میان آب قوره میگرین😂 فقط اونجاش که به یارو یه مشت اسکناس میده🤦‍♂️😄 وقتی آمریکا اکثر پیاده نَظام خود را از عَراق خارج کند بدانید عَراق وارد آینده ای نامعلوم خواهد شد. از جنگ های داخلی گرفته تا فساد حکومتی و درگیری و تجزیه و امثال تا موج مهاجران یا آوارگان عَراقی ب اتحادیه سوسیالی اروپا . بهتر بود مینوشتید : عراق هم به سرنوشت افغانستان گرفتار شد