ادامه مانورهای نظامی و بالا گرفتن تنش‌های مرزی میان روسیه و اوکراین

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه مانورهای نظامی و بالا گرفتن تنش‌های مرزی میان روسیه و اوکراین العربيه_فارسى

همزمان با انجام این رزمایش‌های نظامی، اوکراین پنج‌شنبه، 25 نوامبر، به روسیه درباره هر گونه ماجراجویی نظامی علیه این کشور هشدار داد و تاکید کرد که در صورت اقدام نظامی، روسیه «بهای گزافی خواهد پرداخت.»دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین پنج‌شنبه به خبرنگاران گفت؛ «دشوار است که بتوان آنچه در ذهن ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه می‌گذرد را حدس زد.»

به گزارش خبرگزاری اینترفکس همزمان با این تحولات چندین هواپیما و کشتی روسی، مانور مقابله با حملات هوایی به پایگاه‌های دریایی و همچنین اجرای حملات هوایی را در رزمایش روز گذشته خود در دریای سیاه، تمرین کردند. ایالات متحده و ناتو حمایت خود از اوکراین را به شیوه‌هایی نشان دادند که از سوی مسکو، تحریک‌آمیز تلقی شده که از جمله حمایت‌های آنها انجام رزمایش دریایی در ماه جاری در دریای سیاه و تحویل محموله‌ای از قایق‌های گشتی آمریکایی به نیروی دریایی اوکراین است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شبه‌نظامیان حوثی به نقض حقوق و سربازگیری کودکان ادامه می‌دهنددر ادامه تعدی شبه‌نظامیان حوثی به حقوق کودکان یمن، این گروه نیابتی ایران، مبادرت به ربودن دانش‌آموزان خردسال استان الحدیده کرده و آن‌ها را مجبور به حضور در چرا به کسی که کودکان رو به قتل میرسونه اعتراض نمیکنید ؟ بن_سلمان سعودي کودک کشی وهابیون نقض حقوق بشر نیست؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان؛ «این وضعیت نباید ادامه پیدا کند»۲۵ نوامبر از سال ۱۹۹۹ از سوی سازمان ملل متحد «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» نامگذاری شده است. حدود ۴ دهه پیش از آن و در همین روز، سه خواهر عضو شبکه مخفی انقلابی دومینیکن در زندان و پس از شکنجه به قتل رسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: ادامه حملات حوثی‌ها به مارب، فرایند مذاکرات را تضعیف کرده استسازمان ملل: ادامه حملات حوثی‌ها به مارب، فرایند مذاکرات را تضعیف کرده است فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن گفت که ادامه حملات حوثی‌ها به شهر مارب، شانس یافتن راه‌حل مذاکره برای بحران در این کشور را تضعیف کرده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات مردم چهارمحال و بختیاری به طرح‌های انتقال آبشهروندان شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری در غرب ایران برای چهارمین روز نسبت به طرح‌های انتقال آب تجمع اعتراضی برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«نجومی‌بگیری» با اخراج چند مدیر پاک نمی‌شود/ چرا برداشت‌های بی‌رویه در مجموعه‌ی وزارت کار هنوز ادامه دارد؟مبارزه‌ی واقعی با فساد یعنی اخراج، برگردان حقوق دریافتیِ غیرقانونی، معرفی متخلف به کارگران و قوه قضائیه و در نهایت، محرومیت از هرگونه خدمات دولتی.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تنش در مرز اوکراین با بلاروس و روسیه؛ اعزام هزاران نظامی و آماده‌باش مرکل برای تحریم‌‌های جدیددولت اوکراین اعلام کرد ۸۵۰۰ نیروی نظامی تازه‌نفس برای برای رویارویی احتمالی با پناهجویان به مرزهای این کشور با بلاروس اعزام شده‌اند. همزمان آنگلا مرکل از اتحادیه اروپا خواسته است برای اعمال تحریم‌های جدید علیه مینسک و روسیه آماده باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »