ادامه‌دار بودن کمبود روغن موجب تعدیل نیرو در صنف قنادان می‌شود

05/08/1399 09:41:00 ق.ظ

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‌فروشان مشهد: *ادامه‌دار بودن کمبود روغن موجب تعدیل نیرو در صنف قنادان می‌شود *روغن در بازار بسیار کم شده *به ‌نظر می‌رسد برخی از فروشگاه‌ها در فروش روغن محدودیت‌هایی دارند *چطور در چنین شرایطی گفته ‌می‌شود که کمبود نیست؟

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‌فروشان مشهد گفت: اگر موضوع کمبود روغن ادامه‌دار شود، ناگریز شاهد تعدیل نیرو در صنف قنادان و شیرینی‌فروشان خواهیم بود. وی افزود: مشکلی که در حال حاضر برای صنف قنادان و شیرینی‌فروشان وجود دارد، مشکل تهیه روغن است.

روغن در بازار بسیار کم شده و به ‌نظر می‌رسد برخی از فروشگاه‌ها در فروش روغن محدودیت‌هایی دارند، البته بازرگانی‌هایی نیز وجود دارند که همه ‌روزه توزیع روغن را انجام می‌دهند و روغن را وارد بازار آزاد نمی‌کنند، بلکه به مصرف‌کننده می‌دهد.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‌فروشان مشهد در واکنش به گفته برخی مسئولان مبنی بر رد کمبود روغن در بازار گفت: در حال حاضر روغن باید با قیمت 180 هزار تومان عرضه شود اما گاهی تولیدکننده با قیمت 500 هزار تومان این روغن را خریداری می‌کند و این یعنی روغن با قیمتی حدود سه برابر خریداری می‌شود و کسانی که کمبود روغن را در بازار انکار می‌کنند، احتمالا سری به بازارها نزده‌اند و اگر به ‌عنوان تولیدکننده وارد مصلی شوند و سراغ روغن را بگیرند، متوجه کمبود آن خواهند شد.

فرزانی در خصوص بیکاری پرسنل در صورت ادامه‌دار شدن کمبود روغن در بازار عنوان کرد: ما نگران این هستیم که واحدها مجبور به تعدیل نیرو شوند، زیرا اگر موضوع کمبود روغن ادامه‌دار شود، ناگریز شاهد این موضوع خواهیم بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فائوچی: تا اوایل دسامبر نتیجه ایمنی و موثر بودن واکسن کرونا مشخص می‌شودکارشناس بیماری های عفونی آمریکا امروز (یکشنبه) گفت، تا اوایل دسامبر مشخص می شود که آیا واکسن مقابله با کرونا ایمن و موثر است یا خیر اما احتمالا واکسیناسیون گسترده‌تر تا اواخر سال ۲۰۲۱ امکان پذیر نخواهد بود. مدیچی ~ فائوچی تحلیلش با شما👻 ما که هشت ماه پیش درمانش را کشف کردیم از چند روز اینده توزیع خواهد شد منتظر اشباع انبار ها هستند که یکجا کل ایران را واکسینه کنند قرار بود چند صد نفر شتر اضافه وارد بشه که نشد تاخیر بدین جهت است

علل اصلی کمبود انسولین قلمی در کشور از زبان سخنگوی سازمان غذا و داروعلت اصلی کمبود انسولین از زبان جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو دلیل اصلی کمبود انسولین قلمی در کشور را تحریم‌های آمریکا و در درجه بعدی عدم عمل یک شرکت به تعهدات خود در تولید این دارو در داخل کشور عنوان کرد. یه سوال... چطوری ۱۹ کانتینر دارو از مرز رد میشن و میرن عراق؟؟ سربازان گمنام دارن چه گوهی میخورن؟؟ علت اصلی کمبود, انسولین وسایر داروهای خاص دریافت دلار جهانگیری برای, واردات بخشی اصلا خرید نشد ودلار در بازار ازاد, فروش رفت بخشی هم خرید ووارد شد واز مرز با 19 کامیون هفتگی قاچاق به عراق وسایر مناطق که یک پارت ان لو رفت تاجران این داروها مومنین ونماز خوان حلال خورهستند امروز انسولین کمه ، دیروز نوار بهداشتی ، پریروز ارز ، 4 روز پیش گوجه ، 5 روز پیش گندم ، 6 روز پیش آب چرا نمیفهمین هر روز یه چیزی کم میاد چون شما بی لیاقتین !!!

پروازهای هفتگی شرکت هواپیمایی ترکیش بین تبریز و استانبول از سر گرفته شدرامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی ایران گفت که پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیش در مسیر استانبول-تبریز- استانبول دورباره از سر گرفته می‌شود.

ربیعی: لازم باشد محدودیت‌های کرونایی تا دوهفته بعد نیز تداوم می‌یابدربیعی: لازم باشد محدودیت‌های کرونایی تا دوهفته بعد نیز تداوم می‌یابد سخنگوی دولت گفت: تعطیل مشاغل و اماکنی که اعلام شده و در ۴۳ شهرستان اعمال می‌شود، فعلا یک هفته‌ای است اما لازم باشد تا دوهفته هم می‌توان این محدودیت‌ها را افزایش داد. ایسنا نمی خوای برای مرگ مرد مشهدی ماله بکشی راحت باش! کدوم محدودیت؟

کرونا در ایران؛ از محدودیت شدید در ۴۳ شهر تا دورکاری ۵۰ درصدی در تهراناین محدودیت‌ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود. در وعضش امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت داریم

گلایه‌های مردم از مسئولان اجرایی را در سینۀ خود محفوظ می‌داریم/ طرح تامین کالاهای اساسی به زودی اجرایی می‎‌شودرئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه با تأسی از فرمایشات رهبری با انتقادات صریح و دلسوزانه نسبت به کاستی‌ها و کمبودها اقدام کنیم و مردم احساس نکنند که نسبت به مشکلات بی‌مسئولیت هستیم.