ادامه‌دار بودن کمبود روغن موجب تعدیل نیرو در صنف قنادان می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‌فروشان مشهد: *ادامه‌دار بودن کمبود روغن موجب تعدیل نیرو در صنف قنادان می‌شود *روغن در بازار بسیار کم شده *به ‌نظر می‌رسد برخی از فروشگاه‌ها در فروش روغن محدودیت‌هایی دارند *چطور در چنین شرایطی گفته ‌می‌شود که کمبود نیست؟

محمد فرزانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به عدم مشکل کمبود آرد در این صنف، اظهار کرد: اگرچه قیمت آرد مقداری افزایش یافته اما خوشبختانه مشکلی برای تهیه آرد در صنف ما وجود ندارد. افزایش قیمت شیرینی با توجه به افزایش قیمت آرد و سایر مواد اولیه طبیعی‌ است.

فرزانی در خصوص بیکاری پرسنل در صورت ادامه‌دار شدن کمبود روغن در بازار عنوان کرد: ما نگران این هستیم که واحدها مجبور به تعدیل نیرو شوند، زیرا اگر موضوع کمبود روغن ادامه‌دار شود، ناگریز شاهد این موضوع خواهیم بود. خوشبختانه سهمیه روغن در جلسه‌ای در هفته گذشته به بخش اصناف اختصاص داده‌ شده‌ که امیدواریم توزیع آن به ‌زودی آغاز شود.

فرزانی بیان ‌کرد: کوچک‌ترین واحد در صنف ما مستقیما حداقل 10 نفر نیرو دارد. خوشبختانه از ابتدای سال 99 و با شیوع گسترده کرونا تاکنون در این صنف هیچ تعدیل نیرویی رخ نداده‌ و امیدواریم در آینده نیز شاهد چنین موضوعاتی نباشیم. امیدواریم کارخانه‌ها نیز در راستای افزایش سهمیه روغن همکاری لازم را داشته‌ باشند تا روغن زودتر بازگردد و کمبودها برطرف شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در عوضش نگذاشتیم سوریه و لبنان و عراق و فلسطین روغن کم بیارن 🥰

Zargaraan

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فائوچی: تا اوایل دسامبر نتیجه ایمنی و موثر بودن واکسن کرونا مشخص می‌شودکارشناس بیماری های عفونی آمریکا امروز (یکشنبه) گفت، تا اوایل دسامبر مشخص می شود که آیا واکسن مقابله با کرونا ایمن و موثر است یا خیر اما احتمالا واکسیناسیون گسترده‌تر تا اواخر سال ۲۰۲۱ امکان پذیر نخواهد بود. مدیچی ~ فائوچی تحلیلش با شما👻 ما که هشت ماه پیش درمانش را کشف کردیم از چند روز اینده توزیع خواهد شد منتظر اشباع انبار ها هستند که یکجا کل ایران را واکسینه کنند قرار بود چند صد نفر شتر اضافه وارد بشه که نشد تاخیر بدین جهت است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علل اصلی کمبود انسولین قلمی در کشور از زبان سخنگوی سازمان غذا و داروعلت اصلی کمبود انسولین از زبان جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو دلیل اصلی کمبود انسولین قلمی در کشور را تحریم‌های آمریکا و در درجه بعدی عدم عمل یک شرکت به تعهدات خود در تولید این دارو در داخل کشور عنوان کرد. یه سوال... چطوری ۱۹ کانتینر دارو از مرز رد میشن و میرن عراق؟؟ سربازان گمنام دارن چه گوهی میخورن؟؟ علت اصلی کمبود, انسولین وسایر داروهای خاص دریافت دلار جهانگیری برای, واردات بخشی اصلا خرید نشد ودلار در بازار ازاد, فروش رفت بخشی هم خرید ووارد شد واز مرز با 19 کامیون هفتگی قاچاق به عراق وسایر مناطق که یک پارت ان لو رفت تاجران این داروها مومنین ونماز خوان حلال خورهستند امروز انسولین کمه ، دیروز نوار بهداشتی ، پریروز ارز ، 4 روز پیش گوجه ، 5 روز پیش گندم ، 6 روز پیش آب چرا نمیفهمین هر روز یه چیزی کم میاد چون شما بی لیاقتین !!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پروازهای هفتگی شرکت هواپیمایی ترکیش بین تبریز و استانبول از سر گرفته شدرامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی ایران گفت که پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیش در مسیر استانبول-تبریز- استانبول دورباره از سر گرفته می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ربیعی: لازم باشد محدودیت‌های کرونایی تا دوهفته بعد نیز تداوم می‌یابدربیعی: لازم باشد محدودیت‌های کرونایی تا دوهفته بعد نیز تداوم می‌یابد سخنگوی دولت گفت: تعطیل مشاغل و اماکنی که اعلام شده و در ۴۳ شهرستان اعمال می‌شود، فعلا یک هفته‌ای است اما لازم باشد تا دوهفته هم می‌توان این محدودیت‌ها را افزایش داد. ایسنا نمی خوای برای مرگ مرد مشهدی ماله بکشی راحت باش! کدوم محدودیت؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از محدودیت شدید در ۴۳ شهر تا دورکاری ۵۰ درصدی در تهراناین محدودیت‌ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود. در وعضش امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت داریم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گلایه‌های مردم از مسئولان اجرایی را در سینۀ خود محفوظ می‌داریم/ طرح تامین کالاهای اساسی به زودی اجرایی می‎‌شودرئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه با تأسی از فرمایشات رهبری با انتقادات صریح و دلسوزانه نسبت به کاستی‌ها و کمبودها اقدام کنیم و مردم احساس نکنند که نسبت به مشکلات بی‌مسئولیت هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »