ادامه اشغال پست‌های سیاسی و اقتصادی توسط فرماندهان سپاه پاسداران

18/07/1400 08:51 ب.ظ

در ادامه اشغال پست‌های ارشد سیاسی و اقتصادی به دست فرماندهان سپاه_پاسداران انقلاب اسلامی در ایران، یک فرمانده دیگر این نیرو به مقام استانداری خراسان_رضوی رسید. اخبار_ایران

به گزارش رسانه‌های ایران، سردار یعقوبعلی نظری امروز شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ در جلسه هیئت دولت به عنوان استاندار خراسان رضوی رای اعتماد گرفت.

پاسدار نظری پیش از این فرمانده سپاه امام رضا، معاونت لشکر پنج نصر خراسان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام رضا بوده و همچنین مسئولیت فرماندهی سپاه انصارالرضا استان خراسان جنوبی را برعهده داشت.

امروز همچنین ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران، سرتیپ سعید محمد را به عنوان مشاور خود در امور مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کرد. پیش از این احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی آقای محمد را به دبیری شورای عالی مناطق آزاد برگزیده بود.

آقای محمد از فرماندهان سابق سپاه پاسداران است. او از فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برای نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر استعفا کرد اما شورای نگهبان صلاحیتش را تایید نکرد. امروز همچنین با تصویب هیات دولت ایران، محسن منصوری که در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد فرماندار شهرستان ورامین بود، به عنوان استاندار تهران انتخاب شد. headtopics.com

با انتخاب احمد وحيد بعنوان وزير كشور رسما وزارت كشور ششدانگ به سپاه واگذار شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

رئیسی: دولت به سفرهای استانی با قوت ادامه می‌دهد/دستور به استاندار جدید تهران- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimرئیس‌جمهور: به ارتباط بی‌واسطه با مردم ادامه می‌دهیم باید برای اتصال روستاهای فاقد شبکه ارتباطات، اقدامات ضروری انجام شود تا دانش‌آموزان، مشکلی نداشته باشند با همکاری وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط، مقررات استخراج رمزارزها بازنگری شود

ممنوعیت ورود کالاهای کره‌ای پیام سیاسی و اقتصادی دارد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimفیروزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: ممنوعیت ورود کالاهای کره‌ای پیام سیاسی و اقتصادی دارد مسئولان کشور باید یک موضع‌گیری سیاسی در مقابل کشورهای داشته‌ باشند که در شرایط سخت تحریم ملت ایران را تنها گذاشتند و به تعهدات خود عمل نکردند تا تنبیه شوند ظاهرا برخی دیگر از سوابق کره، کاملا نادیده گرفته شده و آنچه الان به عنوان لوازم خانگی بومی مطرح است، در تعامل با کره ای ها به دست آمده (+لینک خبر) در خصوص محصولات فرهنگی، ممنوعیت سریالهای کره در شرایطی که پخش محصولات فرهنگی آمریکا باقدرت زیاد ادامه دارد=؟!

حقوق شهروندی | حمله به زندانیان سیاسی در زندان تهران بزرگ؛ رئيس سازمان زندان‌ها: دور از انتظار نیستاخبار منتشر شده در رسانه‌های حقوق بشری و شبکه‌های اجتماعی حاکی از تجمع و اعتصاب غذا توسط گروهی از زندانیان در زندان تهران بزرگ،‌ کاهش حکم یک زندانی سیاسی کُرد در دادگاه تجدید نظر، و حمله به زندانیان سیاسی در زندان تهران بزرگ توسط زندانیان با «سابقه شرارت» است. البته ما هم مطمئنیم شکنجه و قتل عام زندانیان سیاسی در ج.ا ،دور از انتظار نیست.

نشست هیئت‌های سیاسی ترکیه و ایران در آنکارانشست هیئت‌های سیاسی ترکیه و ایران در آنکارا نشست مشورت سیاسی میان هیئت‌های وزارت‌های امور خارجه ترکیه و ایران در آنکارا به پایان رسید.

چرا ابوالحسن بنی‌صدر از ریاست‌جمهوری عزل شد؟- اخبار گزارش و تحلیل سیاسی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim🎥 چرا ابوالحسن بنی‌صدر از ریاست‌جمهوری عزل شد؟ گوه به قبرش خدا لعنت کند بنی صدر ملعون را که خیانت به وطن کرد و بخاطر پول مزدور دشمن شد.

جمهوری آذربایجان مسیر صادرات ایران به روسیه را مسدود کرددر ادامه تنش‌های میان ایران و جمهوری آذربایجان، رحیم وهاب‌زاده، نائب رئیس اتاق بازرگانی مشترک دو کشور گفت که مرز زمینی برای صادرات ایران به روسیه از طریق عنل صحیحی انجام داد. نتیجه قُلدری رژیم جمهوری اسلامی، تحریم و انزوا توسط کشورهای همسایه او میباشد و ممالک جهان