ادامه نزاع بر سر اظهارات منسوب به ترامپ درباره کشته‌های جنگ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه نزاع بر سر اظهارات منسوب به ترامپ درباره کشته‌های جنگ

آقای ترامپ اغلب می گوید از حمایت گسترده نظامیان برخوردار است و یک نظرسنجی مرکز پیو سال گذشته دریافت که ۵۷ درصد کهنه سربازان از او به عنوان فرمانده کل قوا حمایت می کنند. براساس آن نظرسنجی سه پنجم کهنه سربازان خود را جمهوری خواه معرفی کردند.به گزارش آتلانتیک زمانی که آقای ترامپ در سال ۲۰۱۸ در صدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول، بازدید از گورستان "این-مارن" در اطراف پاریس را لغو کرد، گفت که این گورستان "پر از بازنده است.

همچنین ادعا می شود که رئیس جمهور آمریکا در همان سفر ۱۸۰۰ سرباز آمریکایی که در "بلو وود" کشته شدند را "احمق" خواند. آن نبرد مانع پیشروی آلمان به سوی پاریس در جنگ جهانی اول شد. کاخ سفید در سال ۲۰۱۸ گفته بود که برنامه بازدید از آن گورستان به دلیل هوای بد که پرواز هلی کوپتر رئیس جمهور را غیرممکن کرد لغو شد. این روایت از ماجرا اخیرا در کتاب جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا که منتقد آقای ترامپ است تایید شد.

او همچنین به جنیفر گریفین خبرنگار فاکس نیوز، شبکه ای که معمولا مورد علاقه رئیس جمهور آمریکاست، حمله کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ خطاب به رهبران ایران: نوید افکاری را اعدام نکنید | DW | 04.09.2020ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از رهبران ایران خواست نوید افکاری کشتی‌گیر ایرانی را اعدام نکنند. کشتی‌گیران جهان نیز از مقامات ایرانی خواستند حکم اعدام نوید را لغو کنند. مادر نوید افکاری خواستار دادگاه عادلانه شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادعای تحقیر سربازان آمریکایی مدفون در فرانسه ترامپ را به خشم آوردترامپ در سفر خود به فرانسه در سال ۲۰۱۸، پیشنهاد دیدار از گورستان آمریکایی «اِن مارن» در نزدیکی پاریس را رد کرده زیرا نگران بوده که موهایش زیر باران خراب شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: صربستان، سفارت خود را به قدس منتقل می‌کنددونالد ترامپ، رئيس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که کوزوو و اسرائیل برای عادی سازی روابط به توافق رسیده‌اند و صربستان، سفارت خود را به قدس منتقل می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ از رهبران ایران خواست نوید افکاری را اعدام نکنندرئیس جمهور آمریکا از رهبران ایران خواست که از اعدام نوید افکاری٬ کشتی گیر جوان ایرانی خودداری کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ می‌گوید سربازان کشته و اسیر شده در جنگ را مسخره نکرده - BBC News فارسیدونالد ترامپ این اتهام را که اظهارات تحقیرآمیزی درباره سربازان آمریکایی کشته شده یا به اسارت گرفته شده داشته رد کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: مدرکی درباره مسمومیت آلکسی ناوالنی مشاهده نشده است | DW | 05.09.2020به‌رغم اعلام رسمی آلمان مبنی بر مسمومیت الکسی ناوالنی، منتقد پوتین، با سم نوویچوک، دونالد ترامپ حاضر به تایید آن نشده است. رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری خود از خبرنگاران درخواست کرد توجه خود را معطوف به چین بکنند و نه به روسیه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »