ادامه حملات صهیونیست‌ها به بیمارستان‌های غزه/ حمله القسام به مقر نظامی اشغالگران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ارتش رژیم صهیونیستی در حالیکه به مدت ۳۵ روز به جنگ خود در نوار غزه ادامه داده و مناطق مسکونی را بمباران کرده که طی پنج‌شنبه و جمعه حملات به بیمارستان‌ها را شدت بخشیده است همچنین می‌گوید نیروهایش در ساعات شب عملیات خود را در نوار غزه گسترش خواهند داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، خبرنگار المیادین اعلام کرد، بیمارستان الرنتیسی به دلیل محاصره‌اش کاملا فعالیتش متوقف شده است. رسانه‌های فلسطینی پیشتر هم گزارش دادند، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به طور مستقیم بیمارستان تخصصی کودکان الرنتیسی را هدف قرار دادند که منجر به آتش سوزی در داخل ساختمان شد.

خبرنگار المیادین در غزه گزارش داد: اشغالگران میدان مجتمع پزشکی الشفا را هدف قرار دادند و علاوه بر هدف قرار دادن یک آپارتمان در مجاورت آن، دست‌کم شش تن شهید و تعدادی زخمی شدند. بیمارستان الشفا حدود ۵۰ هزار آواره را در خود جای داده که در نتیجه بمباران مداوم اشغالگران در مناطق مختلف در شمال نوار غزه و شرق شهر غزه به آنجا پناه برده‌اند.هلال احمر فلسطین نیز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی سحرگاه روز جمعه، نزدیکی بیمارستان القدس که بیش از ۱۴۰۰۰ آواره را در خود جای داده است، هدف قرار داد.

«وفا» افزود که مدیران بیمارستان‌های شهر غزه و شمال نوار غزه اعلام کردند که تنها چند ساعت دیگر بیمارستان‌ها از کار می‌افتدند زیرا تلاش‌ها برای تمدید خدمات آنها به پایان رسیده است. دفتر رسانه‌ای دولتی در غزه امروز، جمعه نیز تاکید کرد: ویرانی در غزه بی‌سابقه است و بیش از ۵۰ درصد واحدهای مسکونی در نتیجه بمباران اشغالگران آسیب دیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه حملات صهیونیست‌ها به بیمارستان‌های غزه/ اشغالگران برای گسترش عملیات شبانه آماده می‌شوندارتش رژیم صهیونیستی در حالیکه به مدت ۳۵ روز به جنگ خود در نوار غزه ادامه داده و مناطق مسکونی را بمباران کرده که طی پنج‌شنبه و جمعه حملات به بیمارستان‌ها را شدت بخشیده است همچنین می‌گوید نیروهایش در ساعات شب عملیات خود را در نوار غزه گسترش خواهند داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تداوم حملات به اطراف بیمارستان الشفا/درگیری شدید القسام با اشغالگران در محله‌های غزهجنگ علیه غزه در حالی وارد ماه دوم خود شد که با وجود هشدارهای نهادهای بین‌المللی، ارتش رژیم صهیونیستی حملات شدید و بی‌امانی را علیه این منطقه انجام می‌دهد اما گروه‌های فلسطینی نیز به مقابله با نیروهای اشغالگری که به غزه نفوذ کردند، ادامه می‌دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صهیونیست‌ها به دخترخوانده کامالا هریس به دلیل حمایت از مردم غزه حمله کردندایلا امهوف دخترخوانده کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، به خاطر جمع‌آوری هفت میلیون دلار برای مردم غزه مورد حمله گروه‌های فشار صهیونیستی قرار گرفته است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل و حماس تقریبا بر سر آزادی ۵۰ اسیر به توافق رسیده بودندنیویورک تایمز در گزارشی نوشت که مذاکرات غیرمستقیم به میانجی‌گری قطر برای آزادی اسراء پس از حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه ادامه یافته اما امیدی برای حصول فوری توافق وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر فلسطین: غزه در طول تاریخ گورستان مهاجمان بوده استبه دنبال حملات بی‌امان رژیم صهیونیستی به غزه، سفیر فلسطین در رباط اعلام کرد که غزه در طول تاریخ 'گورستان مهاجمان' بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنگ غزه؛ کدام کشورها از حملات اسرائیل حمایت می‌کنند و کدام آن را محکوم می‌کنند؟در حالی که وضعیت تلفات و بحران انسانی در غزه روز به روز وخیم‌تر می‌شود، حمله اسرائیل به غزه، شکافی عمیق در واکنش‌های جهانی ایجاد کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »