ادامه درگیری‌ها میان سربازان افغان و طالبان در نزدیکی شهر هرات

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ادامه درگیری‌ها میان سربازان افغان و طالبان در نزدیکی شهر هرات العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

منابع امنیتی افغانستان اعلام کردند که درگیری‌های شدید میان نیروهای امنیتی افغان و گروه طالبان در اطراف شهر هرات همچنان ادامه دارد.

رسانه‌های افغانستان شنبه، 31 ژوئیه، گزارش دادند که گروه طالبان حملات خود علیه نیروهای افغان را در نقاط مختلف ولایت هرات افزایش دادند.هم‌زمان با آن ارتش افغانستان مواضع طالبان در بخش‌هایی از این ولایت را آماج حملات هوایی قرار داد. از سویی، محمد اسماعیل‌خان، یکی از رهبران جهادی افغانستان، کامران علی‌زایی، رییس شورای ولایتی هرات و نیروهای مردمی در منطقه «پشتون‌پل» این ولایت در خط مقدم نبرد برای مقابله با طالبان حضور یافتند.وزارت دفاع ملی افغانستان با نشر ویدیویی اعلام کرد که نیروهای امنیتی توانستند حملات طالبان را دفع کنند و وضعیت شهر هرات به حالت عادی بازگشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خروج ترامپ از برجام، دیوار بی‌اعتمادی میان تهران و واشنگتن را قطور کرد/ مسئولان پاسخ دهند که آیا اقتصاد ایران تاب تحمل ادامه تحریم‌ها را داردکارشناس ارشد مسائل آمریکا گفت: خواست ایران در گرفتن تضمین از آمریکا برای عدم خروج مجدد از توافق هسته‌ای به حق است چرا که ایران و آمریکا که در این ۴۲ سال هیچ اعتمادی به هم نداشتند و با اقدام ترامپ در خروج یکجانبه از برجام و حتی پیمان مودت که در حکومت قبلی ایران به تصویب مجالس دو کشور نیز رسیده بود، قطر این دیوار بی‌اعتمادی بیشتر شد. امروز ایران باید اطمینان پیدا کند که این مساله دیگر تکرار نخواهد شد. افسادطلبان لیبرال غرب‌زده غرب‌گدای شیخ حسن ناجور،اگر در خبرگزاری ها و روزنامه‌هاشون آیه یأس نخوانند،قطعا'وضع از اینی که روحانی و دولت دزد غارتگر بیت المالش درست کردن ودلارربه۳۰هزارتومان رساندن بدتر نمی‌شود٪٪! بی‌شرف‌های غربگدای مسخره لاشی همه چیز مملکت را شرطی کرده بودند!!٪ بعله!!!!!!!!!! مسئولان که ملت نیستن... ترجمه : یا ایها المسئولین !! حاضرید کمتر بدزدید؟!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارداردوغان: تحقیقات در مورد آتش‌سوزی در مناطق مختلف کشور با قوت ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه تنش در تونس؛ رئيس جمهوری مصونیت نمایندگان پارلمان را لغو کرداقدام تازه رئيس جمهوری تونس در حالی انجام شده که راشد الغنوشی، رهبر حزب النهضه تهدید کرده در صورتی که دولت جدید بدون در نظر گرفتن نظرات این حزب تشکیل شود، از مردم خواهد خواست به خیابان‌ها بیایند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فیلیپین با وجود مخالفت‌های پیشین پیمان مهم نظامی با آمریکا را ادامه می‌دهدفیلیپین پس از آنکه «رودریگو دوترته»، رئیس جمهور این کشور از تصمیم سال گذشته خود برای لغو پیمان نظامی با واشنگتن صرف نظر کرد، رزمایش‌های نظامی مشترکش را با آمریکا ادامه خواهد داد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مصیبت تشنگی ادامه دارد؛ چه بر سر منابع آبی کرمانشاه آمده است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نظرسنجی مجمع جهانی اقتصاد: اکثر مردم خواهان ادامه دورکاری هستندمردم هند مشتاق‌ترین افراد برای ادامه دورکاری بودند؛ کارمندان هندی اعلام کرده‌اند که تمایل دارند دست کم سه و نیم روز در هفته دورکاری کنند. این اصلن خوب نیست تعاملات اجتماعی واقعی و عیزیکی باعث استحکام و ارتباط سالم و طبیعی در یک اجتماع میشود. دور کاری و فاصله اجتماعی به مرور زمان موجب افسردگی و در نهایت خودکشی میشود این خوب نیست زیرا تعاملات اجتماعی واقعی و فیزیکی باعث استحکام و ارتباط سالم و طبیعی در یک اجتماع میشود. دور کاری و فاصله اجتماعی به مرور زمان، موجب تنهایی افسردگی و در نهایت خودکشی میشود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »