ادامه درگیری میان مهاجمان و نیروهای امنیتی در زندان ننگرهار - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه درگیری میان مهاجمان و نیروهای امنیتی در زندان ننگرهار

با گذشت حدود ۱۴ ساعت از حمله مهاجمان به زندان ننگرهار در شرق افغانستان، هنوز حمله مهار نشده و درگیری میان مهاجمان و نیروهای امنیتی افغانستان ادامه دارد. گروه موسوم به دولت اسلامی مسئولیت این حمله را به عهده گرفته است.

به گفته او حمله کنندگان به یک ساختمان مشرف به زندان سنگر گرفته‌اند که تاکنون سه طبقه ساختمان تصفیه شده و مهاجمان در طبقه آخر مقاومت می‌کنند.تاکنون اطلاعات دقیق از وضعیت زندانیان وجود ندارد ولی تصاویری از زندانیان توسط مقام‌های محلی و رسانه‌ها پخش شده که شماری از آنان موفق به فرار از زندان شده بودند که توسط نیروهای امنیتی دوباره بازداشت شده‌اند.

براساس اعلام وزارت داخله/ کشور افغانستان ساعت ۶:۴۵ روز گذشته مهاجمان مسلح یک خودرو بمب گذاری شده را در نزدیکی در ورودی زندان ننگرهار منفجر کردند و سپس با نیروهای محافظ زندان درگیر شدند. پیشتر اداره امنیت ملی افغانستان از کشته شدن "اسدالله اروکزی" مسئول عمومی اطلاعات گروه داعش در همین ولایت ننگرهار خبر داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله به زندان در ننگرهار افغانستان؛ 21 کشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به زندان جلال‌آباد چند کشته و زخمی برجا گذاشت - BBC News فارسیوزارت داخله/کشور افغانستان تایید کرده است که در اثر حمله مهاجمان مسلح و انفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در دروازه ورودی زندان شهر جلال‌آباد سه نفر کشته و پنج نفر مجروح شده‌اند اما به گفته سخنگوی ولایت ننگرهار شمار زخمی‌ها بیشتر است و به ۲۴ نفر می‌رسد. داعش مسئولیت این حمله را به دوش گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شاخه خراسان داعش مسئولیت حمله مرگبار به زندان ننگرهار را پذیرفتدر پی این عملیات پیچیده دست‌کم پنج نفر جان خود را از دست دادند و بیش از ۴۰ نفر نیز زخمی شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سكته مغزى رضا مهرگان امضاکننده بیانیه ۱۴ در زندان اوين
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه بوکوحرام در چاد 10 کشته به جا گذاشتدر حمله مسلحانه گروه تروریستی بوکوحرام به روستایی در حومه دریاچه چاد 10 نفر از جمله دو زن جان باختند و شمار زیادی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 208 بیمار در یک روزایران:‌ با فوت 208 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان باختگان کرونا به 17 هزار 190 نفر رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »