ادامه ریشه‌کن‌سازی داعش و دستگیری 125 تن از عناصر آن در سوریه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ادامه ریشه‌کن‌سازی داعش و دستگیری 125 تن از عناصر آن در سوریه العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شبه نظامی داعش در اردوگاه الهول در شمال شرقی سوریه را اعلام کردند. در میان این دستگیرشدنگان عاملان قتل‌های رو به افزایش سال جدید نیز وجود دارند.

علی الحسن سخنگوی نیروهای امنیت داخلی (آسایش) در کنفرانس مطبوعاتی گفت: «125 عضو هسته‌های غیر فعال داعش، دستگیر شده‌اند که بیست نفر از آنها مسئول هسته‌ها و ترورهایی هستند که در اردوگاه رخ داده‌اند.»اردوگاه الهولاین اردوگاه شاهد حوادث امنیتی از جمله تلاش برای فرار و حمله به محافظان یا کارکنان سازمان‌های انسانی با استفاده از چاقو و اسلحه مجهز به صدا خفه کن بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه موج بازداشت در روستاهای سنندج: ۴ روستانشین دیگر دستگیر شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«قاتل» دانشجوی ایرانی در آمریکا پس از ۳۸ سال دستگیر شد«قاتل» دانشجوی ایرانی در آمریکا پس از ۳۸ سال دستگیر شد این فرد که به اتهام قتل درجه یک در انتظار استرداد از نبراسکا به آیووا و محاکمه شدن در آن ایالت است، در جلسه دادگاه به صدور حکم استرداد خود اعتراضی نکرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلیس ترکیه ده‌ها نفر را پس از شکایت کاربران یک سایت خرید و فروش ارزهای مجازی دستگیر کردپلیس ترکیه ده‌ها نفر را پس از شکایت کاربران یک سایت خرید و فروش ارزهای مجازی دستگیر کرد ترکیه اخیرا استفاده از رمزارزها برای پرداخت‌ها را ممنوع کرد و همین موضوع از عوامل کاهش ۱۴ درصدی ارزش ارز مجازی «بیت کوین» در چند روز گذشته محسوب می‌شود اردوقان احمق همین موضوع باعث ریزش نشده 🤦‍♂️
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همبستگی گسترده كشورهای عربی با اردنبه دنبال صدور بیانیه شامگاه شنبه 3 آوریل ارتش اردن که در آن از دستگیری تعدادی از شخصیت‌های برجسته در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »