ادامه انتصابات فامیلی از دامادها تا مادرزن‌ها در دولت رئیسی

25/10/1400 08:33:00 ب.ظ

ادامه انتصابات فامیلی از دامادها تا مادرزن‌ها در دولت رئیسی العربيه_فارسى

خویشاوندسالاری و انتصابات فامیلی بستگان مقامات حکومتی در ایران طی 4 دهه گذشته به یکی از مفاسد مزمن و مشخصه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده روند انتصابات فامیلی اکنون به‌ویژه با انتصاب‌ گسترده دامادهای مسئولان در دولت ابراهیم رئیسی به...

روند انتصابات فامیلی اکنون به‌ویژه با انتصاب‌ گسترده دامادهای مسئولان در دولت ابراهیم رئیسی به پدیده‌ای جنجال‌برانگیز تبدیل شده و با اقدام اخیر جواد حمیدی راوری، شهردار بجنورد به منصوب کردن مادرزن خود به عنوان مشاور امور زنان این شهرداری، وارد مرحله تازه‌ای شده است.

Advertisement اگرچه انتصاب داماد از سوی مسئولان ایرانی پدیده‌ای رایج است، اما علیرضا زاکانی، شهردار تهران توانست رکورد مشهورترین دامادسالاری را به نام خود ثبت کند. زاکانی پس از آن اما در پی انتقادهای گسترده ناگزیر شد حکم انتصاب داماد خود «حسین حیدری» که به سمت مشاور و دستیار ویژه شهردار پایتخت منصوب شده بود را لغو کند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ائتلاف عربی از شهروندان یمنی خواست تا از جاده‌های مارب و البیضاء دوری کنندائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن، در بیانیه‌ای از شهروندان غیرنظامی یمنی خواست تا از جاده‌های «مأرب» و «البیضاء» به سوی شهرهای «حریب»، «عین»، «بیحان» و

اعلام فهرست پردرآمدترین یوتیوبرهای ۲۰۲۱؛ جوان ۲۳ ساله با ۵۴ میلیون دلار صدرنشین شدآقای دونالدسون موفق شده تا از رایان کاجیِ۱۰ ساله که در دو سال گذشته در صدر فهرست پردرآمدترین‌ها قرار داشته، پیشی بگیرد.

درخواست کهنه‌سربازان آمریکایی و خانواده آنها از پرزیدنت بایدن: پول‌های مسدودشده ایران را آزاد نکنیددرخواست کهنه‌سربازان آمریکایی و خانواده آنها از پرزیدنت بایدن: پول‌های مسدودشده ایران را آزاد نکنید کهنه‌سربازان آمریکایی و خانواده آنها از دولت پرزیدنت بایدن خواستند تا زمان پرداخت کامل غرامت به خانواده‌های قربانیان تروریسم، پول‌های ایران آزاد نشود. کهنه سربازان؟ کهنه؟ کاری با شما یانکی‌ها بکنیم که خودتون بیایید با کمال احترام همه پول‌های ایران رو دو دستی تقدیم بکنید با سودش . میگی نه ، وایسا نیگا کن . دورانِ بخور و در رو گذشت شکر خوردند! مردیکه تو وقتی رفتی ارتش آمریکا پول خونت رو به عنوان مزد بهت دادن(مزدور) اونوقت بابت دست و پا چلفتی بودن و مصدوم شدنت باید از دشمن دیه هم بگیری؟؟؟!!!

ادامه مذاکرات وین در روز جمعهادامه مذاکرات وین در روز جمعه مذاکرات وین روز جمعه با برگزاری جلسات مختلف در سطوح سیاسی و کارشناسی ادامه دارد چون خارج از ایرانه ادامه داره وگرنه اگر داخل ایران بود به انواع و اقسام مناسبت های مهم و غیر مهم واگذار میشد به روزی دیگه :)) Trump 2024

رانی اسپکتور، ستاره موسیقی پاپ دهه شصت میلادی، درگذشترانی_اسپکتور، ستاره موسیقی_پاپ دهه شصت میلادی، درگذشت خانواده این هنرمند آمریکایی اعلام کردند او پس از مبارزه‌ای کوتاه با بیماری سرطان، سرانجام در کنار خانواده و در آغوش همسرش جاناتان، با آرامش دیده از جهان فروبست. یادش گرامی!

مصدومیت ۱۸ نفر در پی تصادف اتوبوس با کامیون در اصفهانسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۸ نفر در پی واژگونی اتوبوس پس از برخورد با کامیون در اصفهان خبر داد.