ادامه انتظار هزاران تن در ورودی فرودگاه کابل برای خروج از کشور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

هزارن نفر از مردم افغانستان که در پی خروج از کشور از طریق فرودگاه کابل هستند، کماکان پشت موانع ایجاد شده در ورودی کابل هستند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هزارن نفر از مردم افغانستان که در پی خروج از کشور از طریق فرودگاه کابل هستند، کماکان پشت موانع ایجاد شده در ورودی کابل هستند.هزاران تن از شهروندان افغانستانی که در صدد خروج از کشور ار طریق فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی کابل هستند، روزهاست پشت موانع ایجاد شده در مقابل دربهای ورودی، به انتظار نشسته‌اند.

آنان که در میانشان سالخوردگان، زنان و کودکان نیز حضور دارند از 5 روز پیش در تلاش برای خروج از کشورند اما فعلا امکانی برای آن وجود ندارد. در این میان نوزادان و کودکان که پشت موانع ایجاد شده در ورودی فرودگاه کابل‌ منتظرند، بیش از دیگران تحت تاثیر شرایط دشوار موجود قرار دارند. در این میان یک مرد افغان که روزهاست منتظر خروج از کشور است، با اشاره به کمبود آب و غذا اظهار داشت که مهم خروج از کشور است و فرقی نمی‌کند به کدام کشور بروند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مقصد: ترکیه

اين عزيزان اَفغانستاني حق دارند مهاجرت يا پناهنده بشن،ولي سوال اينجا هستش اين جمعیت ميليوني به كجا ميخوان برن🤔،ظرفيت پذيرش كشور هايي مثل تركيه آلمان واقعاً تكميل شده. اين يك بحران مهاجرت واقعي در قرن 21 هستش كه اِتفاق اُفتاده.

اين عزيزان اَفغانستاني حق دارند مهاجرت يا پناهنده بشن،ولي سوال اينجا هستش اين جمعیت مىليوني به كجا ميخوان برن🤔.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طالبان در «جستجوی خانه به خانه» مخالفان؛ ۱۸ هزار نفر از کابل تخلیه شدندبنابر یک گزارش محرمانه سازمان ملل، طالبان با تهیه «لیست‌های سیاه» به تعقیب مخالفان خود پرداخته و خانواده‌ها را تهدید کرده در صورتی که افراد مورد نظر را تحویل ندهند خود آنان را بازداشت خواهد کرد. Sam89130044 خدایا وجودت را ثابت کن. تخلیه ۳ هزار نفر از کابل توسط نیروی هوایی آمریکا در روز پنجشنبه این تعداد شامل ۳۵۰ شهروند آمریکا به همراه خانواده‌هایشان و افغان‌های آسیب‌پذیر واجد شرایط پناهجویی بوده‌اند. پوشش زنده تحولات جنگ افغانستان:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه طالبان در کابل؛ حضور کم‌رنگ شیعیان در مراسم عاشورا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محرومیت مجدد آتنا دائمی از تلفن، در پی انتشار صدایش از زندانرافت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طالبان در صدد ثبت و آمار گرفتن از سلاح‌های به جای مانده از آمریکا و ناتوطالبان چند روز پس از تسلط بر افغانستان از قصد این گروه برای ثبت و آمارگیری از سلاح‌های به جای مانده از نیروهای آمریکایی و ناتو خبر داد.طالبان پنج‌شنبه 19
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تولد ۱۳۴۶ نوزاد از مادران کمتر از ۱۵ سال در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ربات‌های پیشخدمت در کافه‌ای در توکیو از مشتریان پذیرایی می‌کنندمیچیو ایمای در یک کافه در توکیو به مشتری‌هایش خوش آمد می‌گوید اما نه حضوری. او یکی از ۵۰ کارمند دارای معلولیت است که در خانه‌ خود در هیروشیما، ۸۰۰ کیلومتر دورتر از محل کافه، ربات پیشخدمت را هدایت می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »