ادامه آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران؛ انفجار یک مخزن دیگر

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ادامه آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران؛ انفجار یک مخزن دیگر العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شاکر خفایی، مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران صبح پنج‌شنبه اعلام کرد که حادثه در شرف مهار است و منطقه آتش‌سوزی از دیگر نقاط پالایشگاه جدا شده است.

رسانه‌های ایرانی چهارشنبه 12 خرداد گزارش کردند پالایشگاه «شهید تندگویان» تهران دچار حریق شده و مخازن کروی LPG آتش گرفته است. در پی آن اعلام شد تمامی فعالیت‌های پالایشگاه متوقف شده است. به گفته مدیر عامل شرکت پالایش نفت تهران، حادثه شب گذشته با آتش گرفتن یک مخزن 20 هزار بشکه‌ای ضایعات نفتی آغاز شد. این مقام مسئول افزوده که «برای خاموش شدن کامل آتش چاره‌ای نیست جز اینکه مواد باقیمانده در مخزن به طور کامل بسوزد.»چهارشنبه شب نیز بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران در محل حادثه حضور یافت و به بررسی ابعاد حادثه پرداخت. زنگنه شایعه کمبود بنزین درتهران بر اثر این حادثه را رد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تغییرات اقلیمی، عامل ۳۷ درصد از مرگ و میرهای ناشی از گرما در جهانبنابر یافته‌های یک مطالعه جدید، تغییرات اقلیمی عامل بیش از یک سوم مرگ و میرهایی است که سالانه بر اثر گرما در جهان اتفاق می‌افتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از اطفا حریق کشتی در سری‌لانکا؛ آتش پس از ۱۳ روز مهار شدتاکنون چند تن از خدمه کشتی سانحه دیده به ظن عاملیت عمدی یا سهوی در آتش‌سوزی و بروز فاجعه زیست‌محیطی در سری‌لانکا بازداشت شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آتش سوزی در پالایشگاه تهران؛ تا کنون هیچ مصدومی گزارش نشده استاین حادثه در منطقه باقر شهر در جنوب تهران و در پی وقوع انفجار در یکی از مخازن گاز مایع پالایشگاه روی داده است. پای منافقین واسرائیل ونفوذیهای دوتابعیتی درمیان است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آتش سوزی پالایشگاه ری در دو نقطه رخ داده استرییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: آتش سوزی در دو نقطه بوده است که در یکی مهار شده و در نقطه دیگر از گسترش آتش جلوگیری شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناور نیروی دریایی ایران در پی آتش‌سوزی غرق شد🔺شناور نیروی دریایی ایران در پی آتش‌سوزی غرق شد پیشتر گزارش شده بود که این کشتی دچار آتش‌سوزی شده و با خروج خدمه، عملیات برای خاموش کردن آتش ادامه دارد. این کشتی در نزدیکی بندر جاسک مشغول آماده‌سازی بود. ⬇️بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک شناور نیروی دریایی ارتش ایران در آب‌های جنوب دچار آتش‌سوزی شد🔺یک شناور نیروی دریایی ارتش ایران در آب‌های جنوب دچار آتش‌سوزی شد ▪️یک شناور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد در نزدیکی بندر جاسک و چند روز پیش از اعزام به ماموریت، دچار آتش‌سوزی شد چرا تیتر میزنید شناور؟ مگه قایق موتوری بود؟ بزرگترین ناو لجستیکی در منطقه بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »