ادامه اعتراضات معلمان «کارنامه سبز» برای سیزدهمین روز متوالی

25/06/1400 10:45 ق.ظ

ادامه اعتراضات معلمان «کارنامه سبز» برای سیزدهمین روز متوالی العربيه_فارسى

معلمان کارنامه سبز امروز 25 شهریور 1400 برای سیزدهمین روز پیاپی مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش ایران دست به تجمع اعتراضی زدند.اعتراض معلمان کارنامه سبز Advertisement معترضان امروز با در دست داشتن پلاکاردهایی با نوشته «هر سال دارم سبز میشم، تیشه نزن به ریشه‌ام» دست به اعتراض زدند. آنها همچنین در اعتراض به خودداری وزارت آموزش‌وپرورش از استخدام آنها شعار سر دادند.

برخی از این معلمان، در کنار اعتراضات روزانه‌، شب‌ها را نیز در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش سپری می‌کنند. این گروه از معلمان، از تاریخ 12 شهریور امسال همه روزه با حضور مقابل ساختمان آموزش و پرورش خواستار پیگیری مطالبات خود می‌شوند.

پیشتر در نهمین روز از اعتراض این معلمان، در تاریخ 21 شهریور تجمع این معلمان با خشونت نیروی انتظامی و شلیک گاز اشک‌آور همراه شده بود. این گروه از معلمان کارنامه سبز پیش از این نیز در تیر امسال برای چند روز متوالی به صورت شبانه‌روزی مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش تحصن کردند. headtopics.com

در آن زمان مسئولان آموزش و پرورش اعلام کردند «هرچند که محدودیت برای استخدام وجود دارد اما این ادعا درست نیست که تجمع کنندگان نمره قبولی را در آزمون کسب کرده اند.» در ادامه توضیح روابط عمومی آموزش و پرورش ایران آمده بود که امکان بررسی دوباره وضعیت این افراد برای سازمان سنجش آموزش کشور میسر نبوده و بنابراین، تصمیم بر این شده است که آنها دوباره امسال در آزمون استخدامی شرکت کنند و با کسب حد نصاب نمره در این وزارتخانه جذب شوند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

تجمع معلمان در تهران، خرم‌آباد و اهواز در اعتراض به اجرا نشدن رتبه‌بندی

ادامه آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع کوه «نیر» در کهگیلویه و بویراحمدآتش‌سوزی‌ در مراتع و جنگل‌های کوه «نیر» در استان کهگیلویه و بویراحمد ایران که از شامگاه سه‌شنبه آغاز شده است برای دومین روز متوالی همچنان ادامه دارد.مدیر

مصوبه ستاد ملی برای منع تردد شبانه تغییر نکرده است/منع تردد شبانه کماکان ادامه داردرئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت با تاکید بر اینکه مصوبه ستاد ملی برای منع تردد شبانه تغییر نکرده است افزود: منع تردد شبانه کماکان ادامه دارد.

کره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدندکره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدند این آزمایش‌های موشکی در شرایطی صورت می‌گیرد که گفت‌وگوها برای عاری‌سازی هسته‌ای کره شمالی متوقف شده است ⬇️ بیشتر بخوانید:

وکیل گیتی پورفاضل از موافقت دادگاه با «آزادی مشروط او» خبر داد🔺وکیل گیتی پورفاضل از موافقت دادگاه با «آزادی مشروط او» خبر داد ◾️شرط دادگاه برای آزادی خانم پورفاضل اجتناب از معاشرت با «اشخاص دارای انحراف یا کج‌روی عقیدتی و امنیتی» در زمان باقی‌مانده از مجازات حبس عنوان شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: میشه با رسم شکل توضیح بدین منحرفا چه شکلی هستن؟ یعنی هر لحظه میتونن بگیرنش. چون تعریف واحدی از انحراف و کج روی وجود نداره.

گزارش اختصاصی یورونیوز؛ نگرانی‌ درباره حق دسترسی زنان به آموزش در افغانستان ادامه دارد«دانشگاه های مختلف دولتی ادعا می‌کنند به تعداد کافی مدرس زن ندارند و در صورت از سرگیری کلاس‌ها دانشجویان زن را به ترک تحصیل و بازگشت به خانه‌هایشان دعوت خواهند کرد.» AnneliseBorges امیدوارم ای کودکا و نوجوانا بتونن درس بخونن برای آینده افغانستان😊😊😀😀🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫