ادامه اعتراضات خوزستان در دهمین شب؛ تبریز به اعتراضات پیوست

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه اعتراضات خوزستان در دهمین شب؛ تبریز به اعتراضات پیوست العربيه_فارسى

جمعی از زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ، از جمله علی نوری‌زاد، حسین هاشمی و میلاد ارسنحانی با نگارش نامه‎‌ای ضمن حمایت از اعتراضات مردم خوزستان، سرکوب معترضین را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده: «با امضای این متن، همراهی خویش را با مطالبات برحق و اعتراضات مسالمت آمیز مردم رنجدیده خوزستان اعلام نموده و هر گونه برخورد و رفتار خشونت‌آمیز و آمرانه با معترضان را به شدت محکوم می‌کنیم. در پایان از همه اقشار ملت ایران می‌خواهیم تا حمایت خود را از اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم خوزستان به نحو مقتضی، اعلام نمایند.» ‌ ‌کانون صنفی معلمان همدان با انتشار بیانیه‌ای از اعتراضات مردم خوزستان حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: «آنان که پر آب‌ترین استان ایران و حتا خاورمیانه را چنین به خشکسالی بی‌امان کشانده‌اند، امروز به جای عذرخواهی از خسارت و ضایعه غیر قابل جبرانی که در حق مردم مظلوم خوزستان روا داشته‌اند، دست به سرکوب و کشتار مردم بی‌دفاع زدند و به روی مردم تشنه معترض و مسالمت‌جو، باتوم و اسلحه کشیدند.»دیوید لگا، عضو کمیته امور خارجی و حقوق بشر پارلمان اروپا نیز با محکوم کردن کاربرد خشونت از سوی حکومت ایران در اعتراضات خوزستان گفت: «مردم ایران به آب احتیاج دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض‌ها در ایران؛ تظاهرات در آذربایجان شرقی و کردستان در همبستگی با خوزستانتصاویری که از اعتراض‌ها در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی منتشر شده است نیز شرکت کنندگان را در حال سر دادن شعارهای اعتراض‌آمیز نشان می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستانجمعی از مردم تبریز برای اعلام حمایت از اعتراضات مردم شهرهای مختلف استان خوزستان نسبت به بحران بی‌آبی تجمع کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی دیگر وقت و زمان جمع شدن دور یک رهبر و شاه و ملا گذشته است.اکنون رهبر و راهنمای حق حقیقی اتحادملتهای ایرانیان،مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه حضوریکتائی فدرال(انجمن مغان)ملتهای موسسان ایران ایرانیان ده هزار ساله است باید مسئولیت کشور به خردمندان ملتهای کشور واگذار شود. آناتولی جان،حمایت از اعتراضات عرب‌ها فقط یکی از انگیزه‌های تظاهرات مردم تبریز بود. در متن گزارش هم هیچ اشاره‌ای به شعارهای هویت‌مدارانه نکردید.آنها آزادی،عدالت و حکومت ملی خواستند.هارای هارای من تورکم سر دادند. 🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🐺🐺🤘🤘❤❤
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دهمین روز اعتراضات خوزستان؛ تظاهرات آذربایجانی‌ها در تبریز برای همبستگی ‎در حالی که استان خوزستان شاهد دهمین روز اعتراضات به بحران بی‌آبی و سیاست‌های انتقال آب و تبعیض سیستماتیک است، عصر شنبه 2 مرداد 1400 مردم آذربایجان در حمایت با درود و سپاس از شما و خبرنگاران حرفه‌ای شما. لطفاً به زبان انگلیسی و عربی در پیج اصلی خبرگزاری صدای ما مردم ایران را به گوش وجدان ‌های بیدار در جهان برسانید و ما را تنها نگذارید. با تشکر شما انسان ‌های شریف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم تبریز در حمایت از اعتراضات خوزستان | DW | 24.07.2021در دهمین روز از اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان، صدها نفر در تبریز در همبستگی با معترضان خوزستانی دست به تظاهرات زدند. طبق تصاویر منتشره در شبکه‌های اجتماعی، ماموران امنیتی به تظاهرکنندگان حمله کرده‌اند. فرانسه 160000 نفر در شهرهای مختلف فرانسه بر علیه واکسن اجباری دست به تظاهرات زدند. طبق تصاویر منتشره در روزنامه های سوئد، ماموران امنیتی فرانسه با اسبهایشان به تظاهرکنندگان حمله و لگد مال کرده‌اند. چرا رساناهای المانی سکوت کرد ه اند ؟ این ست ازدای مطبوعات تان. در انتخاب خیر ازادید فقط! با دسنگیری یک فر د در بلا روس و اکراین اشک تمساح میریزید و وزیر خارجه ماس نگران است . یادتان رفته چگونه برای خمینی در ۷۹ در مطبوعت سرمایع گذاری کردید مشکل آب که چند روزه حل شده اینها چی میگن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آذربایجان در حمایت از خوزستان؛ در تظاهرات تبریز چه گذشت؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض هنرمندان به سرکوب اعتراضات خوزستان: پاسخ معترضان گلوله نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »