ادامه بحران در ونزوئلا با وجود ۳ برابر شدن حداقل دستمزدها | DW | 02.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ونزوئلا در یکی از سخت‌ترین بحران‌های تاریخ معاصر خود به سر می‌برد. دولت برای مقابله با بحران اعلام کرد که حداقل حقوق ماهانه در این کشور را ۳ برابر می‌کند، اما قیمت‌ها در ونزوئلا سریع‌تر از این در حال افزایش‌هستند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بحران اقتصادی در ونزوئلا روز به روز شدت می‌یابد. میلیون‌ها تن از شهروندان ونزوئلا کشورشان را ترک کرده‌اند و آنهایی که در کشور خود مانده‌اند، با توجه به ابرتورم حاکم قادر به گذاران زندگی نیستند.

دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا در حالی در راستای افزایش حداقل حقوق به"هفت میلیون بولیوار" در ماه تصمیم‌گیری کرده که به دلیل تورم افسارگسیخته امکان خرید یک کیلوگرم گوشت هم با این رقم وجود ندارد. ادواردو پینیاتا، وزیر کار ونزوئلا روز شنبه (اول مه) در گردهمایی هواداران دولت این کشور به مناسبت روز جهانی کارگر همچنین از اختصاص"سه میلیون بولیوار" کالابرگ به آن دسته از شهروندان خبر داد که درآمد ماهانه آنها از ۱۰ میلیون بولیوار کمتر است.

ونزوئلا نه تنها از همه‌گیری کرونا رنج می‌برد، بلکه چند سالی است که با بحران سیاسی شدیدی روبروست و با تحریم‌های پیگیر ایالات متحده دست و پنجه نرم می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نتیجه دیکتاتوری و ظلم به حقوق مردم جهت استیلای بر جان و مال و ناموس آنها چیزی است که مشاهده میکنید .

بشینیم برنامه‌ریزی کنیم آماده باشیم پس.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه تجمعات اعتراضی اقشار مختلف مردم در شهرهای ایران در سایه بحران کروناصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جمهوری اسلامی جواب هر اعتراضی رو با گلوله میده ،اما به حای زندگی،فلاکت و فقری رو برامون فراهم کرده که مرگ در برابرش آسایشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه پیک کرونا در تهران تا یک ماه دیگر / احتمال جهش جدید ویروس در ایرانمعاون درمان ستاد کرونا در استان تهران با اشاره به روند افزایشی این بیماری در پایتخت، تاکید کرد: تصور می‌کنم تا یک ماه آینده در پایتخت به آرامشی که مدنظرمان است نرسیم. این آرامش زمانی ممکن است رخ دهد که میزان بیماران سرپایی کاهش یابد؛ تا به این ترتیب دو هفته بعد از آن تعداد بستری و چهار هفته بعد موارد فوتی کاهش یابد. واکسیناسیون رو دیر شروع کردند ، بیچاره مردم و بی عقلیها ...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در پی تشدید بحران کرونا در هند، ورود مسافر از آن کشور به آمریکا محدود می‌شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه مذاکرات برجامی در وین؛ کندی پیشرفت در پی عدم رویارویی مستقیم ایران و آمریکامذاکرات بر سر احیای برجام در پایتخت اتریش همچنان ادامه دارد اما دیپلمات‌ها می‌گویند به دلیل عدم انجام گفتگوهای مستقیم بین ایران و آمریکا، سرعت پیشرفت کند است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مسخره است ! عین دعوای زن و شوهری که پیغام میدن به هم توسط بچه شون !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران کرونا در هند؛ طی یک روز بیش از 392 هزار مورد ابتلا ثبت شدبا ثبت 392 هزار و 488 مورد جدید ابتلا به کرونا در هند در یک روز گذشته شمار مبتلایان به 19 میلیون و 557 هزار و 457 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »