ادامه بازگشت پناهجویان سوری به مناطق امن در سوریه

02/05/1399 01:06:00 ق.ظ

بازگشت پناهجویان سوری ساکن در ترکیه به مناطق امن و آزاد شده از دست تروریست‌ها در چارچوب عملیات شاخه زیتون همچنان ادامه دارد.

امروز بیش از 100 سوری در چارچوب برنامه بازگشت داوطلبانه پس از طی مراحل قانونی با حضور در گذرگاه مرزی جیلوه گوزو در شهرستان ریحانلی استان حتای ترکیه به سوی شهرستان عفرین و روستا‌های در اطراف آن حرکت کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بارسلون کانون جدید شیوع کرونا؛ بازگشت محدودیت‌ها به سواحل آفتابیمقام‌های شهر بارسلون تعداد افراد مجاز به حضور در سواحل این شهر را با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا از ۳۸ هزار نفر فعلی به ۳۲ هزار نفر کاهش دادند.

ادامه تظاهرات و نا‌آرامی در پورتلند به‌رغم اعزام پلیس فدرال | DW | 22.07.2020تظاهرات علیه نژادپرستی و در اعتراض به خشونت پلیس همچنان در شهر پورتلند واقع در ایالت اورگن آمریکا ادامه دارد. ترامپ فرمان به اعزام واحدهای ویژه پلیس فدرال به این شهر داده است. به‌رغم آن، اعتراضات این شهر ادامه یافته است.

ادامه بازداشت فعالان مدنی ترک در ایران

بانک مرکزی: اطلاعات 250 صادرکننده را به مرجع قضایی دادیم/ بعد از شکایت هم از بازگشت ارز اجتناب می‌کنند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimبانک مرکزی در مرحله اول اطلاعات مربوط به 250 نفر شخص حقیقی و حقوقی، که بخشی از مجموع 27 میلیارد دلار ارز صادراتی را برنگردانده‌اند، را به مرجع قضایی ارسال کرده و حتی بعد از شکایت نیز کماکان از برگشت ارز اجتناب کرده‌اند.

واکنش وزارت خارجه آمریکا به انتخابات رژیم سوریه: شهروندان سوری تحت فشار به پای صندوق رفتند🔺واکنش وزارت خارجه آمریکا به انتخابات رژیم سوریه: شهروندان سوری تحت فشار به پای صندوق رفتند ⚡️وزارت خارجه آمریکا با انتشار یک بیانیه‌ در روز دوشنبه ۳۰ تیرماه، نسبت به برگزاری انتخابات پارلمانی رژیم اسد واکنش نشان داد.

دو غیرنظامی در حمله موشکی رژیم اسد به الباب کشته شدنددر پی حمله موشکی رژیم اسد به شهر الباب در شمال سوریه دو غیرنظامی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی