ادامه تظاهرات ضد دولتی در بغداد و چند شهر دیگر عراق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

تظاهرات‌های ضد‌دولتی در عراق که از اول اکتبر جاری ادامه دارد، وارد هفتمین روز شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بغداد/ حیدر قره‌آلپ/ خبرگزاری آناتولی

نیروهای امنیتی متعلق به دولت عراق نیز از روز اول برای مقابله با معترضان مذکور از گاز اشک‌آور و گلوله‌های جنگی استفاده می کنند. هر چند که مقررات مربوط به منع رفت و آمد در بغداد لغو شده است، زندگی هنوز به روال عادی خود بازنگشت. در محل برگزاری تظاهرات در منطقه صدر و در برخی جاها مغازه‌داران هنوز کرکره‌های خود را بازنکرده‌اند.

حمود با اشاره به اینکه به دلیل وضعیت کنونی، قیمت مواد اساسی نیز بالا رفته است، گفت:"قیمت هر شانه تخم مرغ که قبلا 4 هزار دینار (4 دلار) بود حالا به 8 هزار دینار افزایش یافت".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استونی به ماموریت نظامی خود در افغانستان ادامه می‌دهدنخست‌وزیر استونی بر ادامه ماموریت نظامی این کشور در چارچوب ناتو در افغانستان تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب کارگران هفت تپه| ۱۴ کارگر دیگر بازداشت شدند🔺ادامه اعتصاب کارگران هفت تپه| ۱۴ کارگر دیگر بازداشت شدند ⚡️منابع کارگری از بازداشت جداگانه ۱۴ کارگر نیشکر هفت تپه در ایران خبر می دهند. گزارش‌ها حاکی است که برخی از بازداشت شدگان آزاد شدند اما هنوز چندین کارگر در بازداشت هستند. من موندم زندانهای یک کشور چقدر میتونن جا داشته باشن که هرکی حقش رو خواست بندازه زندان. اینقدر که زندان درست شده توی جمهوری اسلامی خونه ساخته نشده!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران: تعهدات برآورده نشود، کاهش تعهدات ادامه می‌یابدبهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین‌الملل سازمان انرژی اتمی ایران گفته است که در صورت'عدم اقدام طرف‌های مقابل' در اجرای تعهداتشان در قالب برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام، کاهش تعهدات از سوی ایران ادامه خواهد داشت. یعنی اگە دنیا بھشون باج ندە، جمھوری اسلامی با تولید سلاح ھستەای، میخواد دنیا رو بە گروگان بگیرە از روسی ها اجازه گرفتین! یه دلار و3 سنت به جیرت اضافه گشت مزدور
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیگیری موضوع حذف عنوان «شهید» از تابلوهای معابر تا حصول نتیجه و برخورد با خاطیان ادامه داردسازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: حذف عنوان «شهید» از برخی تابلوهای معابر با قید فوریت در حال بررسی است و پیگیری‌ها تا حصول نتیجه و برخورد با خاطیان ادامه دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درگیری میان معترضان و نیروهای عراقی در منطقه صدر بغدادنیروهای امنیتی عراق در منطقه صدر واقع در بغداد پایتخت این کشور با تظاهرات کنندگان ضد دولتی درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طالبان ۳ مهندس هندی را با ۱۱ زندانی خود مبادله کرددر حالی که طالبان می‌گوید چند فرمانده ارشد طالبان هم در میان زندانیان آزاد شده دیده می‌شوند، مقامات دولتی افغانستان مدعی هستند تنها افراد عادی طالبان را آزاد کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »