ادامه اعتراضات در شیلی با وجود رسیدن ویروس کرونا

18/12/1398 12:12 ب.ظ

ادامه اعتراضات در شیلی با وجود رسیدن ویروس کرونا این ویدئو را ببینید🔽

ادامه اعتراضات در شیلی با وجود رسیدن ویروس کرونا تظاهرکنندگان در سانتیاگو پایتخت شیلی روز یکشنبه نیز راهی خیابان‌ها شده با پلیس این کشور درگیر شدند.

معترضان به سوی پلیس سنگ پرتاب می‌کردند و نیروهای پلیس نیز با شلیک گلوله‌های مشقی، پرتاب گاز اشک‌آور و نیز پاشیدن آب تلاش کرد تظاهرکنندگان خشمگین را مهار کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

milani213

کرونا در ایران؛ رفتار‌های پرخطر روحانیون ادامه داردمادرجنده ها رفتار پرخطر آدمو یاد جماع اینا میندازه:-\\

وقتی انگشت اتهام نشان می‌دهید سه انگشت دیگرتان به سمت خودتان استموسوی خطاب آمریکا: وقتی انگشت اتهام نشان می‌دهید سه انگشت دیگر به سمت خودتان است تنها یک دولت آلوده به فریب و دروغ می‌تواند آنقدر وقیح باشد که اتهامات بی‌معنی متوجه ایرانیانی کند که با فداکاری و ایثار برای حفاظت بشریت در برابر کرونا تلاش می‌کنند 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 هر چی گفتن بگو آینه آینه، سنگین‌تره وقاحت بی شرمی ماله کش ها حدومرزنداره.کروناماهان سپاه .=مردم این خودشم میدونه چی زر زر میکنه. کص مغز.

ابتلای یک شخصیت دینی در عراق به ویروس کروناابتلای یک روحانی دینی در عراق به کرونا_ویروس *دفتر هادی المدرسی، از روحانیون شیعه در عراق از ابتلای وی به کروناویروس خبر داد *وزارت بهداشت عراق اعلام کرد، در پی ثبت هشت مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس به ۵۵ نفر افزایش یافت انشالله به درک واصل بشه خداوندنسل نجس آخوندها را با کرونا نابود کند. مگه روحانی غیر دینی هم داریم؟!

اعلاو وضعیت اضطراری در مریلند آمریکامقام‌های رسمی در مریلند از سه مورد ابتلا به ویروس «کرونا» خبر دادند.

نگرانی مجید مجیدی برای کودکان کار در روزهای شیوع کرونامجید مجیدی در گیر و‌ دار این روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا قصه‌ای واقعی روایت کرده از ملاقاتش با دو کودک کار که ناچار به زباله‌گردی برای گذران زندگی هستند. چقدر این آدم حال به هم زنه

جای خالی مهارت‌های روان‌شناختی برای مقابله با کروناتهران - ایرنا - یک روانشناس بالینی معتقد است، به منظور کاهش و رفع تنش روانی ناشی از شیوع کرونا در کشور و برخورد صحیح با این ویروس باید مقابله روان‌شناختی آموزش داده شود.