ادامه افزایش شدید آمار مربوط به کرونا در سوئیس

30/07/1399 10:48 ب.ظ

ژنو/ بایرام آلتوغ/ خبرگزاری آناتولی دفتر بهداشت عمومی فدرال سوئیس اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 28 هزار و 328 تست کرونا در این کشور انجام گرفته و نتیجه 5596 مورد از آنها مثبت شده است.

ژنو/ بایرام آلتوغ/ خبرگزاری آناتولی

دفتر بهداشت عمومی فدرال سوئیس اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 28 هزار و 328 تست کرونا در این کشور انجام گرفته و نتیجه 5596 مورد از آنها مثبت شده است. مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سوئیس به 91 هزار و 763 نفر، آمار کل فوتی‌های ناشی از این بیماری نیز با مرگ 11 مبتلای دیگر به 1855 نفر رسیده است.

براساس آمار پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر» نیز تاکنون 1 میلیون و 674 هزار و 840 تست کرونا در سوئیس صورت گرفته و 2145 نفر بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه داردعملیات ارتش آذربایجان برای آزادی سرزمین‌های اشغال شده توسط ارمنستان در طول شب ادامه یافت. - خبرگزاری آناتولی ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما پا وامکش از کار ما بستان گرو دستار ما در گل بمانده پای دل جان می‌دهم چه جای دل وز آتش سودای دل ای وای دل ای وای ما Azeri milatini gatili Recep ERdogan قاتل این زن بچه و شهیدان اذربایجانی رجب سنی سلفی

جانسون: به همکاری با ترکیه و آتن در مورد دریای مدیترانه شرقی ادامه می‌دهیمنخست وزیر انگلستان اعلام کرد که برای کاهش تنش در دریای مدیترانه شرقی با ترکیه و یونان همکاری می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

مناقشه قره‌باغ؛ ادامه درگیری‌ها، تدارک مذاکره در آمریکا | DW | 20.10.2020در جریان جنگ ارمنستان و آذربایجان یک پهپاد در منطقه «منجوان» سقوط کرده است. روسیه تلاش می‌کند طرفین درگیری را به میز مذاکره برگرداند. وزرای خارجه دو طرف درگیر می‌خواهند با همتای آمریکایی خود دیدار کنند. بکنند. بکنند. این کردن هم خودش خوب است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

عملیات آذربایجان برای آزادسازی مناطق اشغالی ادامه دارد

افزایش بهای بلیط هواپیماها در ایران؛ آیا می‌توان بر رشد ۱۵۵ درصدی قیمت‌ها مهار زد؟در حالی شاهد افزایش ۱۵۵ درصدی بهای بلیط هواپیماها در ایران هستیم که نگاه به این موضوع در دیگر نقاط جهان متفاوت است و شرکتهای هواپیمایی بین‌المللی بر این باورند که «اکنون زمان افزایش بهای بلیط نیست.»

افزایش ۱۵۰ درصدی قیمت بلیت، اشتباه رسانه‌ای بود/ نرخ‌ها تغییر می‌کند/ ایرلاین‌ها سلف‌فروشی می‌کننددبیر انجمن شرکت‌‌های هواپیمایی با بیان اینکه در ایران به‌جای فروش چارتر، سلف‌فروشی می‌شود، گفت: هیچ وقت به دنبال افزایش نرخ بلیت هواپیما تا 150 درصد نبودیم و نگفتیم میزان افزایش قیمت بلیت هواپیما 150 درصد است، متاسفانه برخی از رسانه‌ها اطلاع‌رسانی نادرست درباره تغییر قیمت بلیت هواپیما داشته‌اند.