ادامه خریدوفروش مجوز داروخانه‌ها

06/05/1398 01:12:00 ب.ظ

ادامه خریدوفروش مجوز داروخانه‌ها «همچنان افرادی هستند که تلفنی و در شبکه‌های مجازی اقدام به خریدوفروش دارو می‌کنند. متأسفانه دولت هر راهی که برای برخورد با این افراد پیدا می‌کند، افراد سودجو راه مقابله با آن را پیدا می‌کنند.»/ شرق

«همچنان افرادی هستند که تلفنی و در شبکه‌های مجازی اقدام به خریدوفروش دارو می‌کنند. متأسفانه دولت هر راهی که برای برخورد با این افراد پیدا می‌کند، افراد سودجو راه مقابله با آن را پیدا می‌کنند.» در حقیقت این بخش‌نامه به منظور جلوگیری از خریدوفروش مجوز خام داروخانه و تخلفات برخی افراد سودجو در این زمینه صادر شد اما شواهد نشان می‌دهند همچنان در فضای مجازی خریدوفروش مجوز خام داروخانه با قیمت‌های بالا در جریان است.

هرچند بخش‌نامه‌های صادرشده از سوی سازمان غذا و دارو نشان از تلاش این سازمان برای جلوگیری از این تخلفات دارد، اما ادامه فعالیت این افراد و خریدوفروش مجوز خام داروخانه در فضای مجازی نشانگر آن است که ممکن است این نوع بخش‌نامه‌ها کارساز نباشند.

علی فاطمی، نایب‌رئیس انجمن داروسازان ایران که فعالیت غیر قانونی این افراد را تأیید می‌کند، به «شرق» می‌گوید: «یکی از راه‌هایی که می‌تواند به قراردادها جنبه قانونی ببخشد ثبت قرارداد در دفتر اسناد رسمی است. دفاتر اسناد رسمی تا چندی پیش برای ثبت خریدوفروش سرقفلی داروخانه از مراجع ذی‌ربط استعلام نمی‌گرفتند و برخی از افراد نه سرقفلی داروخانه، بلکه امتیازی را که به نامشان بود معامله می‌کردند که مشکلاتی را به وجود آورد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

۲ کشتی‌ ایرانی فردا ساحل برزیل را ترک می‌کنندمقام‌های برزیل اعلام کردند که دو کشتی ایرانی در فردا آب‌های این کشور را ترک می‌کنند.

پاناما به استفاده ۵۵ نفتکش ایرانی از پرچم خود پایان داد؛ حلقه فشار اقتصادی بر ایران تنگ‌تر می شود🔺پاناما به استفاده ۵۵ نفتکش ایرانی از پرچم خود پایان داد؛ حلقه فشار اقتصادی بر ایران تنگ‌تر می شود ⚡️خبرگزاری رویترز در گزارشی می گوید از ژانویه ۲۰۱۹ تاکنون پاناما ۵۵ نفتکش ایرانی را از امتیاز تردد با پرچم پاناما محروم کرده است. بعد از برزیل نوبت پاناماست که بهش تعرض دیپلماتیک بکنیم ، حاضر باش پاناما.... یه پرچم‌دیگه صدتا کشور تو دنیا هست ببینید سال ۱۳۹۰ کدوم پرچم ها رو استفاده میکردیم 😂 آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند امام خمینی ره hsr

رصد شاخ‌های اینستاگرام از سوی پلیسرییس پلیس فتای ناجا: *پلیس شاخ‌های اینستاگرام را رصد می‌کند *اگر این افراد تخلفی کنند با هماهنگی دستگاه قضایی با آنان برخورد خواهد شد *مواردی بوده که این افراد احضار هم شده‌اند

داورزنی: موضوع کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات والیبال را پیگیری می‌کنیممعاون وزیر ورزش و و جوانان درباره کارشکنی بحرینی ها برای پخش مسابقات ایران در والیبال جوانان جهان گفت: شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم ها نمی تواند با ایران قراردادی ببندد و فدراسیون جهانی گفته بود که می توانید از طریق اینترنتی سیگنال بگیرید.

دوبلین: جانسون عمدا بریتانیا را در مسیر برخورد با اروپا قرار داده استبوریس جانسون اعلام کرد که راه رسیدن به توافق با اروپا برای اجرای برکسیت آن است که طرح بک‌استاپ یا تورامنیتی مرز ایرلند شمالی «منحل» شود. هولی یی ایرلند گو خورد همچنین یورو نیوز

مدرسه‌ای با ۳۰ کلاس درس در تصرف معتادان!/ «هتلِ معتادان» پاکسازی شد+عکسمدرسه‌ای با ۳۰ کلاس درس که به پاتوقی برای معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر تبدیل شده است، روز گذشته با حضور نیروهای کلانتری ۱۱۶ مولوی پاکسازی شد.