ادامه کمک‌های ترکیه به لبنان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

13.08.2020یک هیات به ریاست سرکان توپال‌اوغلو، رئیس شورای سیاست‌‌گذاری سلامت و غذای ریاست جمهوری ترکیه به منظور بررسی راه های کمک به لبنان پس از انفجار در بندر بیروت عازم این کشور شد.

هیات ترک امروز با حمد حسن، وزیر بهداشت و سپس با حسام دیاب نخست وزیر لبنان دیدار و درباره راهکارهای پیشرو به منظور کمک هر چه بهتر ترکیه به لبنان رایزنی خواهد کرد.

ساخت این بیمارستان 100 تخت خوابی در سال 2010 با سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری از سوی ترکیه تکمیل شده اما دولت لبنان تاکنون موفق به راه اندازی و بهره برداری از آن نشده است. ترکیه پس از انفجار شدید چهار اوت در بندر لبنان چندین محموله مواد غذایی و بهداشتی و همچنین تیم‌های امداد و نجات به بیروت اعزام کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چاووش‌اوغلو: به حفظ منافع ترکیه و مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه می‌دهیم⬅️چاووش‌اوغلو: هم به حفظ منافع ترکیه و هم منافع مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه خواهیم کرد و در این رابطه سازش نخواهیم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب هپکو و هفت‌تپه؛ اعتراض به بلاتکلیفی استخدام در بخش حمل‌ و نقل و بهداشتگسترش اعتصاب‌های کارگری ایران با تجمع کارمندان و کارگران بخش‌های بهداشت و درمان و حمل و نقل ادامه یافت. همچنین کارگران صنایع هپکو و هفت‌تپه اعتصاب روزهای گذشته خود را ادامه دادند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

یک هفته پس از انفجار بیروت؛ اعتراض‌ها در لبنان ادامه داردیک هفته پس از انفجار بیروت، اعتراضات لبنان ادامه دارد و روز سه‌شنبه تظاهرات‌کنندگان در پایتخت با پلیس درگیر شدند. در این درگیری‌ها، نیروهای امنیتی به سمت تظاهرات‌کنندگانی که در حال پرتاب سنگ بودند گاز اشک‌آور شلیک کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از ادامه اعتراضات بلاروس بدنبال اعلام پیروزی دوباره لوکاشنکومعترضانی که دوشنبه شب ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) به خیابان‌های مینسک سرازیر شدند شعار می‌دادند که لوکاشنکو در انتخابات مقابل رقیبش سوتلانا تیخانووسکایا تقلب کرده است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران – با ادامه اصرار به برگزاری عزاداری‌های محرم، یک مقام پزشکی هشدار داد موج‌های جدیدی در راه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه پروژه بازداشت دوتابعیتی‌ها؛ صدور حکم ۲۰ سال زندان برای مسعود مصاحب و شهرام شیرخانی به اتهام جاسوسیادامه پروژه بازداشت دوتابعیتی‌ها؛ صدور حکم ۲۰ سال زندان برای مسعود مصاحب و شهرام شیرخانی به اتهام جاسوسی رژیم در چند سال اخیر بازداشت شهروندان خارجی و دو تابعیتی را تشدید کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »