ادامه باد و گرد و خاک در خوزستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وزش باد و وقوع گرد و خاک در سطح استان طی امروز خبر داد.

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، امروز همچنان وزش بادها در اغلب مناطق استان خوزستان متوسط تا شدید خواهد بود و برخاستن گرد و خاک به ویژه در مناطق جنوبی، جنوب غربی، غربی و مرکزی مورد انتظار است.

وی افزود: در این ایام، شمال خلیج فارس مواج است. تا فردا به ویژه امروز، رگبارهای پراکنده و نقطه‌ای همراه با رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ به ویژه در مناطق شمالی و شرقی دور از انتظار نیست. مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۳۷.۶ و دزفول با ۱۹.۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۲۲.۴ و ۳۵ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اين هم ريشه در بى عرضگى نظام داره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فعالیت سامانه بارشی در شرق کشور/ باد و گرد و خاک در هفت استانمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که امروز- جمعه (27 فروردین) سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان: ادامه حضور نیروهای خارجی در افغانستان به معنی ادامه جنگ استگروه طالبان، شامگاه جمعه 26 مارس، در واکنش به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد ادامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کردفرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کرد جزئیات بیشتر🔽 Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. ژنرال ! زرشک!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میانمار: ادامه اعتراض مردم در برابر رژه بزرگ ارتش | DW | 27.03.2021کودتاگران میانمار با برگزاری رژه‌ای بزرگ قدرت خود را به نمایش گذاشتند. مخالفان حکومت نیز در سراسر کشور در اعتراض به ارتشیان به خیابان آمدند. در حملات سرکوبگرانه نظامیان بیش از ۵۰ نفر جان خود را از دست دادند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش نگرانی‌ها در بازارهای جهانی با ادامه بسته ماندن کانال سوئز؛ دولت آمریکا پیشنهاد کمک دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. باید خیلی زود باور و ساده لوح باشیم که تصور کنیم سپاه قادر است حتی یک پوشک بچه طراحی کند چه رسد به ساخت موشک . این شهرهای موشکی همه اش از چین و روسیه و کره شمالی به سفارش سپاه وارد کشور میشود. سپاه شاید بتواند ماکت مقوائی این موشکها را بسازد که من شاه_والا بعید میدانم. KINGVALA علی آقازاده دیزجی همسایه شنود اطلاعاتی و مزدور علی خامنه ای خطاب بمن: امریکا_اروپا مجبورند دست آخر مردم ایران را بطور کاملا مجانی واکسینه کنند تا چرخه کرونا متوقف شود! جواب شاه_والا: زرشک.این خیال باطل مجبور_کردن_امریکا_و_جهان نتیجه مصرف بی رویه تریاک افغانی وحشیش هلندیهاست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »