ادامه حواشی باشگاه لاکچری بدن‌سازی؛ مدیر کل ورزش استان تهران: پلمب می‌شود

30/01/1401 10:01 ب.ظ

ادامه حواشی باشگاه لاکچری بدن‌سازی؛ مدیر کل ورزش استان تهران: پلمب می‌شود در حالی که حواشی رونمایی از باشگاه بدن‌سازی «متافیتنس» همچنان ادامه دارد، مدیر کل ورزش استان تهران از پلمب شدن این مجموعه خبر داد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

در حالی که حواشی رونمایی از باشگاه بدن‌سازی «متافیتنس» همچنان ادامه دارد، مدیر کل ورزش استان تهران از پلمب شدن این مجموعه خبر داد. او با اشاره به ارقام نجومی که درباره حق عضویت این مجموعه در رسانه‌های خبری منتشر شده است، گفت که اگر این باشگاه پس از طی روال قانونی موفق به دریافت مجوز شود، شهریه آن براساس تعرفه‌های این اداره محاسبه خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که افتتاح باشگاه ورزشی با شهریه چندصد میلیونی در تهران، غیر رسمی است و این باشگاه مجوز قانونی فعالیت ندارد. در این اطلاعیه تاکید شده که نرخ گذاری و درجه‌بندی در آینده نزدیک انجام خواهد شد و این باشگاه خصوصی بدنسازی، هنوز مجوز فعالیت نداشته و افتتاح آن، صرفا یک فضاسازی رسانه‌ای و تبلیغاتی بوده که با دعوت از چند میهمان ورزشکار مشهور خارجی به آن دامن زده‌ شده است.

این در حالی است که مالکان باشگاه متافیتنس دوشنبه اعلام کرده بودند که کلیه مجوزهای فعالیت باشگاه به صورت قانونی اخذ شده است و هیچ مشکلی برای فعالیت آن وجود ندارد. در مراسم رونمایی از این مجموعه ورزشی در خیابان فرشته در شمال شهر تهران، مهمانان سرشناسی چون لوتار ماتئوس و آندریاس برمه، فوتبالیست‌های پیشین آلمانی، مارکوس مرک و پیرلوئیجی کولینا، چهره‌های مطرح دنیای داوری به همراه افرادی مانند اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران، و حمید استیلی شرکت داشتند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تاکید فرستاده سازمان ملل و رئیس شورای ریاست‌جمهوری یمن بر اهمیت ادامه آتش‌بسهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن، دوشنبه 18 آوریل، طی دیدار دکتر رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاست‌جمهوری این کشور بر اهمیت ادامه برقراری

تهاجم روسیه به اوکراین؛ ادامه نبرد در ماریوپل و اولین تلفات غیرنظامیان در لویوفرماندار شهر لویو گفت سه موشک به انبارهایی اصابت کرده است که در حال حاضر مورد استفاده نیروهای مسلح نیست و موشک چهارم نیز به یک تعمیرگاه خودرو اصابت کرده است.

اداره ورزش تهران افتتاح یک باشگاه خصوصی بدن‌سازی در پایتخت را «غیر قانونی» خواندبر اساس برخی گزارش‌ها، حق عضویت این باشگاه ۳۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که با واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی روبرو شد. 'رفع تحریم ها' و برقراری ارتباط با دنیا هم نتیجه اش این شد که دهک های بالای جامعه به باشگاه های لاکچری خود برسند، ما هم که توی دهک های پایین جامعه هستیم به دنبال کامیون های ترانزیتی حامل محصولات صادراتی بدویم، شاید گوجه یا سیب زمینی چیزی بیافته ما هم برش داریم. اینجوری گفتن که چراغ‌خاموش و زیرزیرکی و بدون حاشیه به کارشون ادامه بدن والا کی می‌تونه این همه شخصیت مهم رو بدون دخالت و ممانعت حکومت تو این شرایط بیاره داخل و چنین مراسمی رو برگزار کنه! جیمی که پر از پیر لب گورنشستهاس به درد همون آخوند کصکش میخوره.

حضور چهره‌های برجسته فوتبال آلمان در مراسم گشایش باشگاه 'سوپرلاکچری' تهران | DW | 18.04.2022باشگاه 'متافیتنس' تهران که گفته‌ می‌شود گران‌ترین باشگاه بدن‌سازی ایران است، در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است. در مراسم گشایش این باشگاه 'سوپرلاکچری' لوتار ماتئوس، آندریاس برمه و مارکوس مرک نیز حضور داشتند.

۱۳ استان از سه شنبه درگیر گرد و غبارسازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زرد از شکل‌گیری توده گرد و خاک در کشورهای همسایه غربی و انتقال این ذرات به داخل کشور خبر داد.

لاوروف‌: مرحله سرنوشت‌ساز عملیات نظامی روسیه به‌زودی در شرق اوکراین آغاز می‌شوددر حالی که تهاجم نظامی روسیه در اوکراین وارد پنجاه و پنجمین روز خود شده و پیش‌بینی می‌شود که ماه‌ها ادامه داشته باشد، مسکو بار دیگر کی‌یف را آماج انتقادهای

علی جوادی سه شنبه به یکی از خبرگزاری‌های داخلی گفت که این باشگاه مجوزهای لازم را دریافت نکرده است و به همین دلیل از فعالیت آن جلوگیری خواهد شد.

او با اشاره به ارقام نجومی که درباره حق عضویت این مجموعه در رسانه‌های خبری منتشر شده است، گفت که اگر این باشگاه پس از طی روال قانونی موفق به دریافت مجوز شود، شهریه آن براساس تعرفه‌های این اداره محاسبه خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که افتتاح باشگاه ورزشی با شهریه چندصد میلیونی در تهران، غیر رسمی است و این باشگاه مجوز قانونی فعالیت ندارد.

در این اطلاعیه تاکید شده که نرخ گذاری و درجه‌بندی در آینده نزدیک انجام خواهد شد و این باشگاه خصوصی بدنسازی، هنوز مجوز فعالیت نداشته و افتتاح آن، صرفا یک فضاسازی رسانه‌ای و تبلیغاتی بوده که با دعوت از چند میهمان ورزشکار مشهور خارجی به آن دامن زده‌ شده است.

این در حالی است که مالکان باشگاه متافیتنس دوشنبه اعلام کرده بودند که کلیه مجوزهای فعالیت باشگاه به صورت قانونی اخذ شده است و هیچ مشکلی برای فعالیت آن وجود ندارد.

در مراسم رونمایی از این مجموعه ورزشی در خیابان فرشته در شمال شهر تهران، مهمانان سرشناسی چون لوتار ماتئوس و آندریاس برمه، فوتبالیست‌های پیشین آلمانی، مارکوس مرک و پیرلوئیجی کولینا، چهره‌های مطرح دنیای داوری به همراه افرادی مانند اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران، و حمید استیلی شرکت داشتند.

از سپهر تاروردیان، مدیرعامل شرکت «همایش فرازان»، و مدیر عامل باشگاه «مدیران تأثیرگذار» به عنوان دعوت‌کننده ستاره‌های این همایش، و از مدیران این باشگاه ورزشی نام می‌برند.

تاروردیان از چهره‌هایی است که در سال‌های اخیر با فعالیت‌های اقتصادی و تجاری، که اطلاعات زیادی نیز درباره آن وجود ندارد، به ثروت زیادی رسیده است.

خبرگزاری‌های داخلی گزارش داده‌اند که باشگاه بدن‌سازی متافیتنس با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان ساخته شده است و ۱۵۰۰ متر مربع مساحت دارد.

این مجموعه علاوه بر سالن بدن‌سازی، دارای استخر، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ، رستوران، کافی‌شاپ، و امکانات ویژه دیگری است که در اختیاراعضای «وی‌آی‌پی» قرار می‌گیرد.

گفته می‌شود که حق عضویت عادی این مجموعه ۱۶۰ میلیون تومان، و حق عضویت وی‌آی‌پی ۳۲۰ میلیون تومان است که شامل خدمات و سرویس‌های متنوع‌تری است.

هرچند که جزئیات زیادی از شرایط ثبت نام در این باشگاه در دست نیست، ولی ظاهرا اولویت با مدیران ارشد و افراد شناخته شده‌ای است که از طریق معرف، وارد این مجموعه می‌شوند. براساس گزارش‌ها، متافیتنس پاتوقی برای افراد خاص است.

در سال‌های اخیر باشگاه‌های بدن‌سازی یا مجموعه‌های ورزشی مختلفی به ویژه در مناطق شمالی شهر تهران افتتاح شده است که اعضای آن مشتریانی هستند که میلیون‌ها تومان بابت حق عضویت در این مراکز لوکس و تجملی می‌پردازند.

هر چند که قاعدتا حق عضویت این مراکز باید براساس تعرفه‌های مشخص محاسبه شود ولی اکثر این مراکز با استناد به ارائه خدمات و سرویس‌های ویژه، مبالغ سنگینی از مشتریان خود دریافت می‌کنند. مشتریانی که ظاهرا مشکلی برای پرداخت این شهریه‌ها ندارند و با رغبت حق عضویت خود را می‌پردازند.