ادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوری

05/06/1399 06:57 ب.ظ

ادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ سه شنبه شب دوبار در ویدیو کلیپ‌هایی از کاخ سفید در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان حاضر شد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page همزمان با دومین روز گردهمایی ملی حزب جمهوریخواه، هم پرزیدنت ترامپ و هم جو بایدن معاون پیشین رئیس جمهوری آمریکا از حامیان خود خواستند با چشم اندازی که از آمریکا دارند، همراه شوند.

پرزیدنت ترامپ سه شنبه شب دوبار در ویدیو کلیپ‌هایی از کاخ سفید در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان حاضر شد. در یکی از این ویدئوها او فرمان عفو برای یک مجرم پیشین را صادر کرد که اکنون یک کنشگر عدالت کیفری شده است.

پرزیدنت ترامپ در این ویدئو گفت: «من به فراهم کردن فرصت برای همه آمریکایی ها، از جمله زندانیان سابق، برای ایجاد یک زندگی جدید و تحقق رویای آمریکایی شان، رویای آمریکایی که بزرگ است، ادامه خواهم داد.» از سوی دیگر،‌ جوبایدن معاون رئیس جمهوری پیشین برای ترغیب حامیانش از توئیتر استفاده کرد.

وی نوشت: «من معتقدم مردم آمریکا برای امری بهتر آماده اند. زمان آن است که ثابت کنیم امید، نیرومندتر از ترس، عشق قویتر از نفرت و نور تواناتر از تاریکی است.» دومین روز کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه شامل سخنرانی‌ مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا بود که پیشتر در اورشلیم پایتخت اسرائیل ضبط شده بود و سه‌شنبه شب پخش شد. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

قیمت دارادوم فردا تعیین می‌شود/ادامه حمایت حقوقی‌ها از بازار سرمایهمدیرعامل فرابورس با بیان اینکه عرضه واحدهای صندوق دارادوم بر مبنای تخفیف ۲۰ درصدی روی قیمت پایانی قیمت سهام این شرکت‌ها در بازار سهام معاملات فردا خواهد بود، اظهار کرد:حمایت حقوقی‌ها از بازار سرمایه در روزهای آینده ادامه دارد.

ادامه رقابت جهانی بر سر تولید واکسن کرونا؛ اختلاف‌نظر درباره ایمنی محصول روسیهروزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی با اشاره به اختلاف‌نظر میان کشورهای غربی و روسیه درباره واکسن کرونای ساخت مسکو، نوشته پیروزی در رقابت جهانی تولید واکسن برای قدرت‌های بزرگ منافع اقتصادی و ژئوپولیتیک به همراه خواهد داشت

خواهان ادامه همکاری با آژانس مطابق مقررات بین المللی هستیم/ آژانس بی‌طرف و حرفه‌ای‌ عمل کنددر دیدار محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، همکاری های جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی اتمی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

کلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیمکلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیم کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، بار دیگر بر عزم ایالات متحده بر حفظ تحریم تسلیحاتی علیه ایران و ایستادگی در کنار اسرائیل و کشورهای عرب تاکید کرد.

چاووش‌اوغلو: به حمایت همه‌جانبه از مولداوی ادامه خواهیم دادوزیر امور خارجه ترکیه بر تداوم ارسال کمک‌های پزشکی و حمایت همه‌جانبه از مولداوی به عنوان شریک استراتژیک تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

آیا آخرالزمان بورس فرا رسیده است؟