ادامه اعتراض‌های اسرائیل؛ معترضان می‌گویند نتانیاهو باید برود - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه اعتراض‌های اسرائیل؛ معترضان می‌گویند نتانیاهو باید برود

به گزارش رسانه‌های اسرائیل، ابعاد این اعتراض‌ها در بیت‌المقدس از همیشه بزرگتر بوده است. و در بعضی از شهرهای دیگر هم برای اولین بار اعتراضهای مشابهی برگزار شده است. همزمان عده‌ای در واشنگتن جلوی سفارت اسرائیل تظاهرات کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيلشماری از تظاهرکنندگان در اعتراض به گفتهٔ یائير نتانیاهو،‌ پسر بنیامین نتانیاهو که معترضان را «بیگانه» خوانده بود، با پوشش بیگانگان فضایی به خیابان آمدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سود خالص شرکت ملی نفت عربستان بیش از ۷۳ درصد کاهش یافت - BBC News فارسیآرامکو، شرکت ملی نفت عربستان امروز یکشنبه (۱۹ مرداد ماه) در گزارشی اعلام کرده سود خالص این شرکت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی (۲۰۲۰) حدود ۷۳/۴ درصد کاهش یافته است؛ این رقم بیشتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. امین ناصر، مدیرعامل آرامکوی سعودی در اطلاعیه‌ای گفته: 'با کاهش محدودیتها و بازگشایی کسب و کارها، ما شاهد بهبود جزئی بازار انرژی هستیم.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هواپیمای مسافربری هند با ۱۹۱ سرنشین دچار سانحه شد - BBC News فارسییک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی هند با ۱۸۴ مسافر از جمله ۱۰ کودک و هفت خدمه هنگام فرود بر باند فرودگاه در جنوب هند دچار حادثه شد. در این سانحه دو نفر از جمله خلبان پرواز جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تصویری؛ بیروت قبل و بعد انفجار - BBC News فارسیانفجار در یک انبار بندر بیروت باعث خرابی‌های گسترده در بیروت شد، ساختمان‌های زیادی را ویران کرد، نزدیک به ۱۵۰ کشته و حدود پنج هزار زخمی داشت و بسیاری را بی‌خانمان کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آغاز پر ماجرای نشست لویه جرگه مشورتی افغانستان - BBC News فارسیاولین روز نشست سنتی لویه جرگه برای تصمیم گیری درباره رهایی ۴۰۰ نفر از زندانیان گروه طالبان امروز در کابل برگزار شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »