ادامه اعتراض‌های اسرائیل؛ معترضان می‌گویند نتانیاهو باید برود - BBC News فارسی

19/05/1399 07:15:00 ب.ظ

ادامه اعتراض‌های اسرائیل؛ معترضان می‌گویند نتانیاهو باید برود

اسرائیل یک بار دیگر شاهد اعتراض‌های خیابانی به بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر بود.

به گزارش رسانه‌های اسرائیل، ابعاد این اعتراض‌ها در بیت‌المقدس از همیشه بزرگتر بوده است. و در بعضی از شهرهای دیگر هم برای اولین بار اعتراضهای مشابهی برگزار شده است. همزمان عده‌ای در واشنگتن جلوی سفارت اسرائیل تظاهرات کردند..Aa.این در حالی است که کارشناسان هشدار می‌دهند با این دستورالعمل‌ها نمیتوان جلوی شیوع کرونا را گرفت و نباید چنین تجمعاتی برگزار شود..عرضه سهام آرامکو در بورس؛ ریسک عربستان جواب می‌دهد؟.

کیوان حسینی گزارش می‌دهد...راست‌گرایان هم وارد میدان شدند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيلشماری از تظاهرکنندگان در اعتراض به گفتهٔ یائير نتانیاهو،‌ پسر بنیامین نتانیاهو که معترضان را «بیگانه» خوانده بود، با پوشش بیگانگان فضایی به خیابان آمدند.

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.

سود خالص شرکت ملی نفت عربستان بیش از ۷۳ درصد کاهش یافت - BBC News فارسیآرامکو، شرکت ملی نفت عربستان امروز یکشنبه (۱۹ مرداد ماه) در گزارشی اعلام کرده سود خالص این شرکت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی (۲۰۲۰) حدود ۷۳/۴ درصد کاهش یافته است؛ این رقم بیشتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. امین ناصر، مدیرعامل آرامکوی سعودی در اطلاعیه‌ای گفته: 'با کاهش محدودیتها و بازگشایی کسب و کارها، ما شاهد بهبود جزئی بازار انرژی هستیم.'

هواپیمای مسافربری هند با ۱۹۱ سرنشین دچار سانحه شد - BBC News فارسییک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی هند با ۱۸۴ مسافر از جمله ۱۰ کودک و هفت خدمه هنگام فرود بر باند فرودگاه در جنوب هند دچار حادثه شد. در این سانحه دو نفر از جمله خلبان پرواز جان خود را از دست داده‌اند.

گزارش تصویری؛ بیروت قبل و بعد انفجار - BBC News فارسیانفجار در یک انبار بندر بیروت باعث خرابی‌های گسترده در بیروت شد، ساختمان‌های زیادی را ویران کرد، نزدیک به ۱۵۰ کشته و حدود پنج هزار زخمی داشت و بسیاری را بی‌خانمان کرد.

آغاز پر ماجرای نشست لویه جرگه مشورتی افغانستان - BBC News فارسیاولین روز نشست سنتی لویه جرگه برای تصمیم گیری درباره رهایی ۴۰۰ نفر از زندانیان گروه طالبان امروز در کابل برگزار شد.