ادامه حملات ارمنستان به آذربایجان؛ تاکنون 47 غیرنظامی کشته و 222 نفر زخمی شده‌اند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه حملات ارمنستان به آذربایجان؛ 47 غیرنظامی تاکنون کشته و 222 نفر زخمی شدند

بر اثر حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجان تاکنون 47 غیرنظامی جان باخته و 222 نفر نیز زخمی شده‌اند.دادستانی کل جمهوری آذربایجان صبح امروز جمعه طی گزارشی اعلام کرد:"در حملات موشکی و توپخانه‌ای ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجان تاکنون 47 غیرنظامی جان خود را از دست داده و 222 نفر نیز زخمی شده‌اند".

همچنین طی روزهای 27 سپتامبر تا 16 اکتبر همچنین 1669 خانه٬ 84 آپارتمان و 301 ساختمان دولتی و عمومی آسیب دیده و غیرقابل استفاده شده است. در پی آزادسازی بسیاری از سزمین‌های اشغالی، نظامیان ارمنستان حملات توپخانه‌‌ای و موشکی خود علیه آذربایجان را ادامه می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار قربانیان حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجان افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی خلیل‌زاد از ادامه حملات طالبان در افغانستاننماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان از ادامه حملات طالبان و درگیری‌های موجود در این کشور ابراز نگرانی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محسنی بندپی: دورکاری کارکنان دولت ادامه پیدا کندیک نماینده: *دورکاری کارکنان دولت ادامه پیدا کند *نباید تحت هیچ شرایطی دورکاری لغو شود *باید از دورکاری به عنوان ابزاری جهت افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها استفاده کرد *این همان تجربه ای است که از ۲۰ سال گذشته در بسیاری از کشورهای دنیا استفاده شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ اعتراض‌ها علیه خشونت پلیس در نیجریه ادامه دارداز سوی دیگر ارتش نیجریه صبح پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که آماده اجرای «قانون و نظم» است اما از تظاهرات مردم جلوگیری نکرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: تدارکات نشست طرفین لیبی در ژنو ادامه داردوزیر امور خارجه روسیه از ادامه تدارکات لازم برای برگزاری نشست طرفین لیبی ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یوناما: در جنگ هلمند غیرنظامیان به شمول زنان و کودکان کشته و زخمی شده‌اند - BBC News فارسیبه گزارش دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) ده‌ها غیر نظامی، از جمله زنان و کودکان در میان قربانیان جنگ هلمند هستند. همچنین به دلیل تشدید جنگ در هلمند، ۹ مرکز بهداشتی مسدود شده است که حدود ۳۸ هزار نفر را از دسترسی به خدمات بهداشتی محروم کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »