ادامه جنگ در اوکراین؛ ناکامی مسکو در دستیابی به اهداف نظامی و تشدید بحران انسانی

28/12/1400 09:58:00 ب.ظ

🔺ادامه جنگ در اوکراین؛ ناکامی مسکو در دستیابی به اهداف نظامی و تشدید بحران انسانی ▪️در ۲۴مین روز از تهاجم روسیه به اوکراین، زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین هشدار داد هزینه تداوم این تهاجم نسل‌های آینده روسیه را نیز متضرر خواهد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

اداره اطلاعات بریتانیا روز شنبه هشدار داد ناکامی روسیه در دستیابی به اهدافش این کشور را به سوی انجام جنگی فرسایشی سوق می‌دهد که موجب تشدید بحران انسانی کنونی خواهد شد.

در خبری دیگر، وزیر خارجه عربستان روز شنبه با یک فرستاده ویژه رئیس جمهوری اوکراین در ریاض دیدار کرد. دو طرف در این دیدار درباره حمایت ریاض از کاهش تنش‌ها، حمایت از غیرنظامیان و یافتن راه‌حلی سیاسی برای پایان دادن به این بحران تبادل‌نظر کردند..رئیس کمیسیون عالی انتخابات لیبی گفت که در صورت دستیابی به توافق بین طرفین، آنها آماده سازماندهی انتخابات هستند..بر اساس برنامه تنظیم شده قرار بود که مریخ‌نورد اروپا با نام «روزالیند فرانکلین» در ماه سپتامبر توسط موشک روسی پروتون-ام از ایستگاه فضایی بایکونور در قزاقستان پرتاب شود تا حدود ۹ ماه بعد روی مریخ فرود بیاید..در گزارش «سعادت جهانی ۲۰۲۲» ایران در رتبه ۱۱۰ قرار گرفته است. رتبه ایران سال گذشته ۱۱۸ ثبت شده بود..

مطالب مرتبط..طرابلس/خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

🌄 امارات ۲۰۱۲: اسد باید برود امارات ۲۰۲۲: اسد خوش آمد! ((ایران مقتدر )) 👤 ایشی‌خاکی 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: مجموعه ای از اسناد فاش شده توسط واشینگتن پست نشان میدهد تک تک کلمات و تصاویر در صدها فیلم هالیوودی و برنامه های تلویزیونی به دقت توسط مقامات ارشد نظامی پنتاگون مورد بررسی قرار گرفته و تایید می شدند تا بینندگان را در مورد جنگ افغانستان و ...متقاعد کند و حالا هم‌نوبت اوکراین است

اگر روسیه فعلا پیروز در اوکراین نبوده آمریکا هم پیروز در آن‌ نبوده بازنده اصلی ملت اوکراین و یک‌کشور جنگ زده با ده ها میلیارد دلار خَسارت مالی و جانی میباشد

رئیس کمیسیون عالی انتخابات لیبی: در صورت دستیابی به اجماع سیاسی انتخابات برگزار خواهد شدرئیس کمیسیون عالی انتخابات لیبی گفت که در صورت دستیابی به توافق بین طرفین، آنها آماده سازماندهی انتخابات هستند. - خبرگزاری آناتولی

تاثیرات حمله روسیه به اوکراین در فضا؛ آژانس فضایی اروپا سفر به مریخ را لغو کرداروپا از پرتاب نخستین مریخ‌نورد خود به فضا در سال جاری میلادی به دلیل حمله نظامی روسیه به اوکراین صرف نظر کرد بیشتر بخوانید🔽 بهتره بگی می‌خواست بده روس‌ها براش پرتاب کنند ولی دیگه جنگ شد و قضیه مالید. خودشون هم که نمیتونن!

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

اصابت چهار موشک به پایگاه میزبان پیمانکاران آمریکایی در شمال بغدادخبرگزاری دولتی عراق روز پنج‌شنبه گزارش داد که چهار موشک به مناطق اطراف پایگاه هوایی بلد اصابت کرده است اما هیچ خسارت یا تلفات جانی بر جای نگذاشته است. پایگاه بلد در شمال... حق آمریکاییان است چون در همه چیز غیر_مسئولانه عمل کردند، البته منظورم دستیابی به تکنولوژی پیشرفته بوده که بعد از یازده_سپتامبر تجاری شد و در این راستا به دوستان آزاد فروخته شد و به دشمنانش از طریق بازار سیاه فروخته شد. پهباد موشک_نقطه_زن دوربین _دید_در_شب فقط بخشی است.

ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشوررییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دومین روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد.

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.