ادامه شکست‌های پرسپولیس، نخستین برد استقلال و استمرار صدرنشینی سپاهان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم فوتبال پرسپولیس تهران یک بار دیگر در مقابل یک تیم مدعی قهرمانی شکست خورد و استقلال موفق شد بعد از شش هفته به نخستین برد خود دست یابد.

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران، استقلال تهران در دیداری بدون تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران بالاخره موفق شد به طلسم نبردن‌های خود پایان دهد و به اولین ۳ امتیاز در رقابت‌های لیگ برتر امسال دست یابد.

در دیگر دیدار مهم این هفته، پرسپولیس باز هم در مقابل یکی دیگر از مدعیان قهرمانی شکست خورد. شاگردان گابریل کالدرون در مشهد در مقابل شهر خودرو قرار گرفتند که درنهایت با گل دقیقه ۹۳ فرشاد فرجی مغلوب شاگردان یحیی گل محمدی شدند. سرخ‌پوشان پرسپولیس در ۶ هفته اخیر در مقابل تراکتورسازی، سپاهان و شهر خودرو شکست خورده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین حضور ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب عربی استانبولناشران ایرانی معتقدند که از نخستین حضورشان در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب عربی در استانبول تجربه خوبی کسب می کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین ژنرال زن افغانستان درگذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیست تیم ملی برای دیدار با کامبوج و بحرین اعلام شد/ غیبت کاپیتان‌های استقلال و ستاره پرسپولیسسرمربی تیم ملی نام 23 بازیکن را برای دیدار با کامبوج در فهرست اردوی تیم ملی قرار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات عراق.. مقتدی صدر خواستار انتخابات زود هنگام و استعفای دولت عبدالمهدی شدمقتدی صدر روحانی شیعه و رهبر گروه موسوم به جریان صدری در عراق شامگاه جمعه 4 اکتبر در واکنش به ادامه نقشی مه اصلاحطلبان رژیم جمهوری اسلامی در ایران بازی کردند حالا در عراق به مقتدی صدر واگذار شده است. سوپاپ_اطمینان این حروم زاده منبع بدختیه در عراق مقتدا صدر نبايد و نميتواند سخنگوي جوانان احرارالعراق باشد..او نميتواند و صلاحيت اظهار نظر درباره اينده جنبش مردمي عراق را ندارد.. كسوت عاخوند مانند پوست گرگ است هركسي بپوشد گرگ ميشود مانند همين مكار گرگ زاده! خبيث الوجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز داردرفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخستین ژنرال زن افغانستان درگذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »