ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

10/08/2020 11:58:00 ب.ظ

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت #محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در #دیرالزور

محاصره, دیرالزور

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

تنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

10.08.2020دیرالزور/ خبرگزاری آناتولیبر اساس اطلاعات دریافتی از منابع محلی٬ تنش‌ در برخی روستا و شهرهای استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ همچنان ادامه دارد.ساکنان روستاهای الحوایج، شحیل و ذیبان هفته گذشته در واکنش به حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات‌های گسترده‌ای برگزار کردند. این تروریست‌ها در 4 اوت روستاهای مذکور را محاصره کردند.

همچنین گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در مناطق مذکور با احداث نقاط دیده‌بانی ورودی و خروجی شهرها و روستاها را مسدود کرده‌اند.این گروه تروریستی در روستای شحیل یک مسجد را به روی نمازگزاران بسته و عناصر خود را در آن مستقر کرد. در پی آن مردم محل علیه آن‌ها تظاهرات کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.

ادامه تجمع‌ شبانه در بیروت؛ تلاش معترضان برای تصرف پارلمان لبنانمعترضان لبنانی برای دومین شب متوالی خیابان‌های بیروت، پایتخت، را به صحنه درگیری با پلیس ضد شورش بدل کردند.

ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانهبا ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانه شرقی ناوتکس جدیدی اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز

تنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.این در حالی است که کارشناسان هشدار می‌دهند با این دستورالعمل‌ها نمیتوان جلوی شیوع کرونا را گرفت و نباید چنین تجمعاتی برگزار شود.خبرگزاری رویترز یکشنبه شب از وقوع آتش‌سوزی در نزدیکی پارلمان لبنان خبر داد.با شرقی ناوتکس جدیدی اعلام شد.

ک.ک/ی..پ. وزیر اطلاع‌رسانی لبنان ضمن عذرخواهی از معترضان لبنانی استعفا کرد افزون بر وزیر اطلاع رسانی، دمیانوس قطار، وزیر محیط زیست لبنان نیز روز یکشنبه و به نشان ابراز همدردی با مردم معترض، استعفای خود را از دولت حسان دیاب، نخست وزیر، اعلام کرد.گ است٬ ادامه دارد. 10. این کشتی توانایی انجام هرگونه تحقیقات دریایی و اکتشاف انرژی را دارد.

08. در پی انفجار عصر سه‌شنبه در بندر بیروت حداقل ۱۵۸ نفر کشته و حدود ۶ هزار نفر مجروح شده‌اند.2020 دیرالزور/ خبرگزاری آناتولی بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع محلی٬ تنش‌ در برخی روستا و شهرهای استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

گ است٬ همچنان ادامه دارد. ساکنان روستاهای الحوایج، شحیل و ذیبان هفته گذشته در واکنش به حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

گ تظاهرات‌های گسترده‌ای برگزار کردند. این تروریست‌ها در 4 اوت روستاهای مذکور را محاصره کردند. همچنین گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.

پ.گ در مناطق مذکور با احداث نقاط دیده‌بانی ورودی و خروجی شهرها و روستاها را مسدود کرده‌اند. این گروه تروریستی در روستای شحیل یک مسجد را به روی نمازگزاران بسته و عناصر خود را در آن مستقر کرد. در پی آن مردم محل علیه آن‌ها تظاهرات کردند. ساکنان روستاهای مذکور حدود یک هفته است که نمی‌توانند از خانه‌های خود خارج شوند.

از سوی دیگر تروریست‌ها با یورش به اعتراضات مردمی، ده‌ها تن از آن‌ها را دستگیر کردند. در پی ظلم و ستم این تروریستها 40 قبیله از صفوف آنها جدا شدند. شبکه حقوق بشر سوریه «SNHR» نیز طی بیانیه‌ای ضمن اشاره به بازداشت ده‌ها غیرنظامی توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.

پ.گ در دیرالزور٬ در مورد شکنجه غیرنظامیان توسط این تروریست‌ها ابراز نگرانی کرده استç. .