محاصره, دیرالزور, دیرالزور, سوریه

محاصره, دیرالزور

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت #محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در #دیرالزور

10/08/2020 11:58:00 ب.ظ

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

تنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

10.08.2020دیرالزور/ خبرگزاری آناتولیبر اساس اطلاعات دریافتی از منابع محلی٬ تنش‌ در برخی روستا و شهرهای استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ همچنان ادامه دارد.ساکنان روستاهای الحوایج، شحیل و ذیبان هفته گذشته در واکنش به حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات‌های گسترده‌ای برگزار کردند. این تروریست‌ها در 4 اوت روستاهای مذکور را محاصره کردند.

دعوت رضا پهلوی به 'اعتصاب و اعتراض و نافرمانی مدنی' | DW | 28.09.2020 ظریف: حق مردم نیست به خاطر دعواهای جناحی منافع آنها را در نظر نگیریم بلاتکلیفی دانشجویان نخبه ایرانی به دلیل عدم پاسخگویی سفارت آلمان در تهران

همچنین گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در مناطق مذکور با احداث نقاط دیده‌بانی ورودی و خروجی شهرها و روستاها را مسدود کرده‌اند.این گروه تروریستی در روستای شحیل یک مسجد را به روی نمازگزاران بسته و عناصر خود را در آن مستقر کرد. در پی آن مردم محل علیه آن‌ها تظاهرات کردند.

ساکنان روستاهای مذکور حدود یک هفته است که نمی‌توانند از خانه‌های خود خارج شوند. از سوی دیگر تروریست‌ها با یورش به اعتراضات مردمی، ده‌ها تن از آن‌ها را دستگیر کردند.در پی ظلم و ستم این تروریستها 40 قبیله از صفوف آنها جدا شدند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.

ادامه تجمع‌ شبانه در بیروت؛ تلاش معترضان برای تصرف پارلمان لبنانمعترضان لبنانی برای دومین شب متوالی خیابان‌های بیروت، پایتخت، را به صحنه درگیری با پلیس ضد شورش بدل کردند.

ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانهبا ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانه شرقی ناوتکس جدیدی اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز