محاصره, دیرالزور, دیرالزور, سوریه

محاصره, دیرالزور

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت #محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در #دیرالزور

10/08/2020 11:58:00 ب.ظ

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

تنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

10.08.2020دیرالزور/ خبرگزاری آناتولیبر اساس اطلاعات دریافتی از منابع محلی٬ تنش‌ در برخی روستا و شهرهای استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ همچنان ادامه دارد.ساکنان روستاهای الحوایج، شحیل و ذیبان هفته گذشته در واکنش به حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات‌های گسترده‌ای برگزار کردند. این تروریست‌ها در 4 اوت روستاهای مذکور را محاصره کردند.

علی‌اف: ایران به تمامیت ارضی آذربایجان بی‌احترامی می‌کند | DW | 27.09.2021 واکنش رئيس جمهور آذربایجان به رزمایش رزمی ایران در مرز دو کشور نتایج موقت انتخابات آلمان؛ پیشتازی سوسیال دموکرات‌ها قطعی شد | DW | 27.09.2021

همچنین گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در مناطق مذکور با احداث نقاط دیده‌بانی ورودی و خروجی شهرها و روستاها را مسدود کرده‌اند.این گروه تروریستی در روستای شحیل یک مسجد را به روی نمازگزاران بسته و عناصر خود را در آن مستقر کرد. در پی آن مردم محل علیه آن‌ها تظاهرات کردند.

ساکنان روستاهای مذکور حدود یک هفته است که نمی‌توانند از خانه‌های خود خارج شوند. از سوی دیگر تروریست‌ها با یورش به اعتراضات مردمی، ده‌ها تن از آن‌ها را دستگیر کردند.در پی ظلم و ستم این تروریستها 40 قبیله از صفوف آنها جدا شدند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

گزارش میدانی خبرنگار تسنیم| 60 درصد مخزن سد لتیان خالی است / احتمال بروز مشکلات اساسی در تأمین آب تهران + فیلم- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.

ادامه تجمع‌ شبانه در بیروت؛ تلاش معترضان برای تصرف پارلمان لبنانمعترضان لبنانی برای دومین شب متوالی خیابان‌های بیروت، پایتخت، را به صحنه درگیری با پلیس ضد شورش بدل کردند.

ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانهبا ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانه شرقی ناوتکس جدیدی اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز