ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

10.08.2020بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع محلی٬ تنش‌ در برخی روستا و شهرهای استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ همچنان ادامه دارد.

ساکنان روستاهای الحوایج، شحیل و ذیبان هفته گذشته در واکنش به حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات‌های گسترده‌ای برگزار کردند. این تروریست‌ها در 4 اوت روستاهای مذکور را محاصره کردند. همچنین گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در مناطق مذکور با احداث نقاط دیده‌بانی ورودی و خروجی شهرها و روستاها را مسدود کرده‌اند.

این گروه تروریستی در روستای شحیل یک مسجد را به روی نمازگزاران بسته و عناصر خود را در آن مستقر کرد. در پی آن مردم محل علیه آن‌ها تظاهرات کردند. ساکنان روستاهای مذکور حدود یک هفته است که نمی‌توانند از خانه‌های خود خارج شوند. از سوی دیگر تروریست‌ها با یورش به اعتراضات مردمی، ده‌ها تن از آن‌ها را دستگیر کردند.شبکه حقوق بشر سوریه «SNHR» نیز طی بیانیه‌ای ضمن اشاره به بازداشت ده‌ها غیرنظامی توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزور٬ در مورد شکنجه غیرنظامیان توسط این تروریست‌ها ابراز نگرانی کرده استç.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تجمع‌ شبانه در بیروت؛ تلاش معترضان برای تصرف پارلمان لبنانمعترضان لبنانی برای دومین شب متوالی خیابان‌های بیروت، پایتخت، را به صحنه درگیری با پلیس ضد شورش بدل کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانهبا ادامه فعالیت‌های اکتشافی کشتی اوروچ رئیس ترکیه در مدیترانه شرقی ناوتکس جدیدی اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »