اداره امنیت ملی افغانستان: طرح ترور سرپرست سفارت آمریکا را خنثی کردیم

24/10/1399 02:12 ب.ظ

اداره امنیت ملی افغانستان: طرح ترور سرپرست سفارت آمریکا را خنثی کردیم جزئیات بیشتر🔽

خنثی کردن این طرح با بازداشت یک شبکه چهارنفرۀ وابسته به داعش، در جریان عملیات شبانه‌ای در ولسوالی کامه ننگرهار ممکن شده است. در اطلاعیه اداره امنیت ملی که روز سه‌شنبه منتشر شد، آمده است: «عبدالواحد قاتل و هماهنگ‌کننده اصلی این حلقه، برنامه داشت که سفیر آمریکا را در افغانستان یکجا با دیگر مقام‌های ارشد افغان ترور کند که با بازداشت آن‌ها این توطئه خنثی شد.»

در اطلاعیه اداره امنیت ملی که روز سه‌شنبه منتشر شد، آمده است: «عبدالواحد قاتل و هماهنگ‌کننده اصلی این حلقه، برنامه داشت که سفیر آمریکا را در افغانستان یکجا با دیگر مقام‌های ارشد افغان ترور کند که با بازداشت آن‌ها این توطئه خنثی شد.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

افغانیا نمیتونن دوتا طالب رو خنثی کنن، این همه حمله ی راکتی نکنن ، حالا زورو شدن ؟؟؟ 😂😂😂😂 سخنگوی وزارت خارجشون رو پودر کردن ،حالا تیم واکنش سریع تشکیل دادن ؟ 😂😂😂😂😂

خنثی شدن طرح داعش برای ترور سرپرست سفارت آمریکا در کابلدر ادامه ترورهای هدفمند، ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان به تازگی اعلام کرد، چهار عضو گروه داعش که دوروغي داعش لعتى درافغانستان وجودندارداينهاهمه دسيسهاي ادارى کابل حست تافروسي سوله رامختل کندتاانهادرقدرت بماند چاقو دسته ی خودش رو نمی بره! شاخه برون مرزی سه پاه

طرح کرونا در هر ۴ محور ورودی مازندران در حال اجراسترئیس پلیس راه مازندران: ورود خودروها با پلاک های غیر بومی به مازندران ممنوع بوده و خودروهای پلاک غیر بومی برگشت داده می شوند

ظریف از ارائه «طرح اقدام سازنده» ایران در مورد برجام در آینده‌ای نزدیک خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. برجام برای ج.ا همان کاسه گدایی است ، اما خالی است . ملای تهرانی، مدیریت برجام را از دست آمریکا و اروپا گرفته است، که باوجود تیم دولت بایدن تعجبی نداره. ظریف دروغگو غلط کرد با مقام الدنگ وقاحت

امکان طرح «جنایت مقدس» در ایران یا همان اعدام‌های دسته‌جمعی در دادگاه‌های بین‌المللیایران در تاریخ معاصر خود شاهد این شمار انبوه از اعدام‌ها نبوده که از زمان پیروزی انقلاب 1979، آن را این پرونده هرگز بسته نشده و تا محاکمه همه عاملان و آمران آن بسته نخواهد شد. جنبش_دادخواهی توسط خانم مریم_رجوی پایه ریزی شده و با قدرت رو به پیش و در حرکت است. این جنبش سر باز ایستادن ندارد.

طرح «گام در برابر گام» در دستور کار ایران قرار نداردیک منبع نزدیک به تیم مذاکرات ایران در وین: طرح «گام در برابر گام» در دستور کار ایران قرار ندارد در دستور کار اینها بدبختی مردم و خرابی ایران قرار دارد.

بنا بر اعلام خبرگزاری افق، راس ویلسون در ماههای اخیر بارها در قبال حملات علیه غیرنظامیان و فعالان مدنی افغانستان واکنش نشان داده و آنها را «با شدیدترین الفاظ» محکوم کرده است.

در اطلاعیه اداره امنیت ملی که روز سه‌شنبه منتشر شد، آمده است: «عبدالواحد قاتل و هماهنگ‌کننده اصلی این حلقه، برنامه داشت که سفیر آمریکا را در افغانستان یکجا با دیگر مقام‌های ارشد افغان ترور کند که با بازداشت آن‌ها این توطئه خنثی شد.»

گفته می‌شود دو عضو دیگر خانواده عبدالواحد که از رهبران محلی داعش محسوب می‌شدند نیز پیش از این در جریان حملات هوایی کشته شده‌اند.