اداره آمار بریتانیا: دو سوم مردم می‌گویند هزینه زندگی افزایش یافته است؛ نرخ تورم به ۵.۴ درصد رسید

12/11/1400 11:47:00 ب.ظ

🔺اداره آمار بریتانیا: دو سوم مردم می‌گویند هزینه زندگی افزایش یافته است؛ نرخ تورم به ۵.۴ درصد رسید ▪️بنا بر اعلام اداره آمار بریتانیا، دو سوم مردم این کشور می‌گویند که هزینه زندگی آنها در ماه گذشته و با افزایش نرخ تورم، بالا رفته است.

اداره آمار ملی بریتانیا اعلام کرد در واکنش به افزایش قیمت‌ها، یک سوم از کسانی که گزارش دادند هزینه زندگی آنها افزایش یافته است، مصرف سوخت خود را کاهش داده‌اند و بیش از نیمی هم گفتند که پول کمتری را برای موارد غیرضروری هزینه‌ می‌کنند. انتظار می‌رود «بانک انگلستان» نرخ بهره را روز پنجشنبه و در واکنش به افزایش نرخ تورم، افزایش دهد.

همزمان با افزایش تورم و کاهش ارزش لیر انجمن اقتصادی ترکیه خواستار تغییر سیاست‌ها شد پیش بینی می‌شود در ماه آوریل، قیمت سوخت در بریتانیا تا ۵۰ درصد افزایش یابد، و این امر به همراه افزایش سهم‌ مربوط به تامین اجتماعی، موجب هزینه بیشتر در سبد بودجه خانوارها خواهد شد.

دولت بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، به دنبال راه‌هایی برای کاهش افزایش قیمت انرژی برای افرادی است که درآمد کمتری دارند. از بین کسانی که گفته اند هزینه زندگی آنها افزایش یافته است، ۸۷ درصد می‌گویند که مواد غذایی گرانتر شده است و ۷۹ درصد می‌گویند که هزینه قبض گاز یا برق آنها بیشتر است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

نتیجه سیاست دولت های چپ گرا در غرب ورود مهاجران ب آن ممالک سوسیالی، تَورم، هزینه توافق نامه پاریس یعنی کاهش تولید سوخت و افزایش نرخ انرژی و افزایش مالیات ها و کرونا و رکود در کسب و کار ها بر خانواده ها و مردم در غرب تاثیر گُزار

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 141 میلیون و 981 هزار و 790 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهآخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 142 میلیون و 171 هزار و 571 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است.

کنفرانس گذار از استبداد؛ اعدام‌ها و سرکوب کنش‌گران افزایش یافته است

نشست مقامات بانک مرکزی اتحادیه اروپا؛ تورم و افزایش بهای سوخت زیر سایه بحران اوکراینافزایش خطر وقوع جنگ در اوکراین به عنوان عاملی تاثیرگذار بر افزایش قیمت انرژ‌ی در منطقه یورو موجب شده تا نگرانی از تورم فزاینده به اصلی‌ترین محور نشست روز پنجشنبه هیات ۲۵ نفره سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا بدل شود.

در برخی کالاها هزینه توزیع تا ۱۲۰ درصد افزایش یافته استرئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه متوسط مازاد قیمت هزینه توزیع کالاها ۴۰ درصد است، گفت: این ۴۰ درصد مازاد عدد بزرگی است که با اجرای پروژه درج قیمت تولیدکننده کم می‌شود. البته در برخی از این کالاها حتی تا ۱۲۰ درصد هزینه توزیع افزایش داشته که نوعی اجحاف به حقوق مصرف کننده است. Qasim has seen dreams about the future of mankind, the events that will take place until the end of times, judgement day, apocalypse is upon us. Many of these events have now come true with time. I believe Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi.

اردوغان: ترکیه طی 19 سال گذشته بیشترین افزایش حقوق معلمان را در اروپا داشترئیس‌جمهور ترکیه گفت که در 19 سال گذشته بیشترین افزایش حقوق معلمان در بین کشورهای اروپایی در ترکیه انجام گرفته است. - خبرگزاری آناتولی