اخلال در بازار خودرو (بخش دوم)؛ ۷ نفری که قیمت خودرو را مدیریت می‌کنند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

عبدالله رضیان، نماینده مجلس اردیبهشت امسال گفته بود تأمین حدود ۵۰ درصد قطعات مورد نیاز صنعت خودرو در انحصار هفت نفر است. به نظر می‌رسد منظور او کسانی بودند که اداره «گروه کروز» را برعهده دارند. قسمت دوم گزارش بهنام قلی‌پور beehnam را بخوانید. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برخی گزارش‌های تائید نشده هم حکایت از آن دارد که برای برخی اعضای گروه کروز نیز در قوه قضائیه پرونده تشکیل شده است، اما از جزئیات آن تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است.

در پی بازداشت این تعداد از مدیران صنعت خودروسازی بازار خودرو هم دست‌خوش تغییر قیمت شده و قیمت برخی خودرو‌ها بین یک تا هفت میلیون تومان کاهش یافته است. صنعت خودرو هم هم‌چون سایر صنایع و نهاد‌های دولتی و حاکمیتی به فساد آلوده شده که هنوز ابعاد آن به روشنی اعلام نشده و معلوم نیست که در آینده چند مدیر دیگر در این رابطه بازداشت خواهند شد.

نام چهار یا هفت خانواده با این صنعت در ایران گره خورده است که به نظر می‌رسد پرونده‌هایی از آنها در قوه قضائیه موجود است که زمان رسیدگی به آنها معلوم نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخلال در بازار خودرو(بخش اول)؛ از اختاپوس قطعه‌سازان چه می‌دانیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا شهروندان هم می‌توانند از متهمان ایران خودرو و سایپا شکایت کنند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرح آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد روی میز دولت/ موافقت وزارت صمت و گمرک- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر شورایعالی مناطق آزاد در خصوص واردات خودرو از مناطق آزاد گفت: مصوبه ای را در این زمینه به دولت ارسال کرده ایم و مراجع مربوطه از جمله وزارت صمت و گمرک هم موافقت خود را برای آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار اعلام کرده اند. دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: مصوبه ای را به دولت ارسال کرده ایم که در حال کارشناسی است و مراجع مربوطه از جمله وزارت صمت و گمرک هم موافقت خود را برای آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار اعلام کرده اندکه م پس از تایید آن در دولت اجرایی خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اخلال در بازار خودرو(بخش اول)؛ از اختاپوس قطعه‌سازان چه می‌دانیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سه عاملی که ترمز سوداگری در بازار ارز را کشیداستاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: آنچه موجب پایداری ثبات در بازار ارز می‌شود، بهبود تراز ارزی کشور است وگرنه تاثیر برخی عوامل موقت و گذرا است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار + جدولسازمان میادین میوه و تره بار امروز قیمت مصوب تخم‌مرغ در انواع بسته‌بندی را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »