اخطار شورای نگهبان به بهارستان‌نشینان

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«اخطار شورای نگهبان به بهارستان‌نشینان» ادامه سهم‌خواهی_مجلس از دولت موجب ردصلاحیت نمایندگان خواهد شد سخنگوی شورای‌نگهبان گفته: نمایندگان بر اساس قانون باید نظارت و قانون‌گذاری کنند. آنان منعی برای نظارت ندارند اما نباید در امور قوای دیگر دخالت کنند.

به گزارش روزنامه شرق، چند هفته‌ای است که حتی اصولگرایان حامی مجلس انقلابی هم به جمع معترضان رویه حاکم بر مجلس در تعیین و تکلیف انتصابات دولتی توسط بهارستان‌نشینان پیوسته‌اند.‌ موضوعی که به تریبون‌ نماز جمعه هم‌ کشید و جلیل شریفی‌نیا امام جمعه آرادان از نمایندگان مجلس خواست تا در انتصابات دخالت نکنند و گفت: رهبر معظم انقلاب اکیدا بر این موضوع تأکید دارند و لذا این یک فتوا از ایشان محسوب می‌شود.

حسینعلی‌شهریاری دیگر نماینده زاهدان در مجلس هم با انتقاد از سهم‌خواهی همکاران خود و تأکید بر آسیب‌زابودن چنین رفتارهایی، بیان کرد: یکی از آسیب‌ها ورود نمایندگان در مسائل اجرائی و انتصابات است. متأسفانه خبرهایی درباره سهم‌خواهی و دخالت‌شان در انتصابات را شنیده‌ایم. او اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب، در دیدار تصویری خرداد ماه سال جاری به نمایندگان مجلس تأکید کردند که یکی از آسیب‌ها ورود نمایندگان در مسائل اجرائی و انتصابات است که باید از آن اجتناب شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در حضر؛ داستان انقلاب به روایت مهشید امیرشاهی | DW | 12.02.2022'درحضر' روایتی‌ست بی‌تا از انقلاب؛ رویدادهایی که چه بسا از یادها رفته‌اند. روایت برافتادن رژیم شاهنشاهی و برآمدن جمهوری اسلامی در جامه یک داستان. *Iran بله داشت فراموش میشد ولی روزقبل درهها شهر با هک کردن بازار ومناطق اجتماعی آنرا یادآورکردند بطوری که چین وروسیه مالزی اندونزی سنگاپور دست بکارهک کردن سایتهای مجاهدین برآمدندازساعت ۲۲شب گذشته تاکنون موفق نبودند، انقلاب نوین مردم ایران نزدیک است داستان کودتا!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آغاز عملیات نظامی ائتلاف عربی در صنعا با هدف پاسخ به تهدید حوثی‌هاائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن اعلام کرد که عملیاتی نظامی را در صنعا با هدف پاسخ به تهدیدات مستمر شبه‌نظامیان حوثی آغاز کرده است.ائتلاف شامگاه جمعه 11
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی گسترده به تخریب ده‌ها مغازه در بازار بزرگ تهران انجامیدآتش‌سوزی «گسترده» در صبح روز شنبه، ۲۳ بهمن، موجب تخریب دست کم ۳۰ مغازه در بازار بزرگ تهران شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری المپیک زمستانی پکنکمیته برگزاری المپیک زمستانی پکن از ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری این مسابقات خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: اگر روسیه (در اوکراین) اقدام به حمله کند، اقدام درستی نخواهد بودچاووش‌اوغلو: اگر روسیه (در اوکراین) اقدام به حمله کند، اقدام درستی نخواهد بود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »