اخراج قریب الوقوع نزدیک به ۱۵۰ نفر از کارگران نیشکر هفت تپه توسط کارفرما

30/09/2019 04:37:00 ب.ظ

کارگران, خوزستان

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه در کانال تلگرامی خود نوشت: «براساس اطلاعات رسیده، نزدیک به ۱۵۰ کارگر دیگر در شرف اخراج از کار یا به قول کارفرما، عدم نیاز و تمدید نکردن قرارداد مجدد، قرار گرفته و از کار اخراج می‌شوند.» اخبار_ایران خوزستان

این سندیکا در خبر خود آورده است: «براساس اطلاعات رسیده، نزدیک به ۱۵۰ کارگر دیگر در شرف اخراج از کار یا به قول کارفرما، عدم نیاز و تمدید نکردن قرارداد مجدد، قرار گرفته و از کار اخراج می‌شوند.» برابر خبر سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه  اسامی جدید درج شده در لیست اولیه کارگران اخراجی، جدا از ۲۰ نفری است که با نامه اتمام قرارداد توسط کارفرما مواجه و در واقع اخراج شده‌اند.

اسامی ۲۵ نفر از مجموع ۱۵۰ نفر که توسط کارفرمای نیشکر هفت تپه حکم اخراج  آنها صادر شده، به نقل از کانال سندیکا به شرح زیر است:

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

تا میتونن این بنده های خدا رو ازار میدن مگه گناهشون چیه

تکذیب اخراج ۱۵۰ کارگر هفت ‎تپه از سوی استاندار خوزستانتهران- ایرناپلاس- استاندار خوزستان ضمن تکذیب شایعه اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران هفت‎تپه، می‎گوید: تنها با ۲۰ نفر از کارگران ، تمدید قرارداد صورت نگرفته ‎است که این حق کارفرماست و احضار بیش از ۲۰ نفر از کارگران به پلیس امنیت، برای حل مشکل بین کارگر و کارفرماست.

کانون صنفی فرهنگیان گیلان: مدارس پولی،توبیخ، تبعید، اخراج و زندانی کردن معلمان، عدالت نیست

آیا کارفرما می‌تواند من را به دلیل استفاده از ساعت حق شیر نوزاد اخراج کند؟

اعتصاب هفت تپه؛ استاندار خوزستان: کارفرما بنا به اختیارات قرارداد ۲۰ نفر را تمدید نکرداستاندار خوزستان در واکنش به اعتصاب کارگران هفت_تپه گفت: «قرارداد کارفرما با کارگران تمام شد و کارفرما بنا به اختیارات قرارداد این ۲۰ نفر را تمدید نکرد. حق کارفرما است قرارداد را تمدید کند یا خیر»

تکذیب اخراج ۱۵۰ کارگر هفت ‎تپه از سوی استاندار خوزستانتهران- ایرناپلاس- استاندار خوزستان ضمن تکذیب شایعه اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران هفت‎تپه، می‎گوید: تنها با ۲۰ نفر از کارگران ، تمدید قرارداد صورت نگرفته ‎است که این حق کارفرماست و احضار بیش از ۲۰ نفر از کارگران به پلیس امنیت، برای حل مشکل بین کارگر و کارفرماست.

ادامه برخوردهای امنیتی با اعتراضات کارگری| ۴۰ کارگر نیشکر هفت تپه به پلیس امنیت شوش احضار شدند♦️ادامه برخوردهای امنیتی با اعتراضات کارگری| ۴۰ کارگر نیشکر هفت تپه به پلیس امنیت شوش احضار شدند ⚡️اعتصاب کارگران هفت تپه در اعتراض به اخراج ۲۰ کارگر این شرکت در حالی ادامه دارد که گزارش‌ها حاکی از احضار۴۰ کارگر نیشکر هفت ‌تپه به پلیس امنیت شهر شوش است.

استان وایر- سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه  در کانال تلگرامی خود خبر از اخراج قریب الوقوع نزدیک به ۱۵۰ نفر از کارگران این شرکت داده است.غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان درباره شایعات منتشرشده مبنی‎بر اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران هفت‎تپه و احضار بیش از ۲۰ نفر از آنها به ایرناپلاس می‎گوید: ۱۵۰ نفر اخراج نشده‌اند و این کذب است.استان وایر- کانون صنفی فرهنگیان گیلان با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در ایران به انتقاد از عدم توجه به اصل ۳۰ قانون اساسی و امکان تحصیل رایگان و فرصت برابر منابع و امکانات تحصیلی پرداخته و در ادامه گسترش مدارس غیردولتی و پولی شدن مدارس را «نقطه هدم برای نشانه گرفتن آموزش اصولی تا هزیمت کامل آن» دانسته است.با سلام؛ خانمی هستم که در یک کارگاه بافندگی جوراب مشغول به کار هستم.

این سندیکا در خبر خود آورده است: «براساس اطلاعات رسیده، نزدیک به ۱۵۰ کارگر دیگر در شرف اخراج از کار یا به قول کارفرما، عدم نیاز و تمدید نکردن قرارداد مجدد، قرار گرفته و از کار اخراج می‌شوند.» برابر خبر سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه  اسامی جدید درج شده در لیست اولیه کارگران اخراجی، جدا از ۲۰ نفری است که با نامه اتمام قرارداد توسط کارفرما مواجه و در واقع اخراج شده‌اند. این موضوع در صنعت نیشکر، امری طبیعی است. اسامی ۲۵ نفر از مجموع ۱۵۰ نفر که توسط کارفرمای نیشکر هفت تپه حکم اخراج  آنها صادر شده، به نقل از کانال سندیکا به شرح زیر است: ۱- فریدون هاشمی محمودی . آری یک بار دیگر معلمان و دانش آموزان به کلاس‌های درس آمده‌اند.