اخراج نماینده افراطی حزب جمهوری‌خواه از دوکمیته کنگره آمریکا | DW | 05.02.2021

17/11/1399 10:22 ق.ظ

مارجوری تیلور گرین از سرسخت‌ترین هواداران راستگرای ترامپ است که همچنان تندترین شعارهای رئیس جمهور سابق آمریکا را تبلیغ می‌کند. مجلس نمایندگان در اقدامی بی‌سابقه به فعالیت این نماینده در دو کمیسیون کنگره پایان داد.

مارجوری تیلور گرین از سرسخت‌ترین هواداران راستگرای ترامپ است که همچنان تندترین شعارهای رئیس جمهور سابق آمریکا را تبلیغ می‌کند. مجلس نمایندگان در اقدامی بی‌سابقه به فعالیت این نماینده در دو کمیسیون کنگره پایان داد. اکنون چندین هفته است که رفتارها و گفتارهای جنجالی مارجوری تیلور گرین که به تازگی از ایالت جورجیا برای عضویت در کنگره انتخاب شده، در صدر اخبار رسانه‌های جمعی ایالات متحده قرار گرفته است.

رفتارها و گفتارهای او مخالفت‌های زیادی حتی در میان هموندان او در حزب جمهوری‌خواه برانگیخته است. این نماینده ۴۶ ساله از مبلغان پرشور انواع و اقسام تئوری توطئه است. او هنوز هم رأی نیاوردن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری را حاصل دستکاری و تقلب می‌داند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید ستنی هویر، رئیس فراکسیون اکثریت دموکرات در مجلس، پیش از رأی‌گیری درباره وضعیت مارجوری تیلور گرین، به شدت از رفتارها و اظهارات او دال بر"توهین به همکاران و حمایت از خشونت سیاسی" انتقاد کرد.

خانم نماینده در دفاع از خود برخی از موضع‌گیری‌های پیشین خود را پس گرفت. او با ابراز تأسف از گفته‌های گذشته خویش تصریح کرد که به چیزهایی اعتقاد داشته که حقیقت نداشتند. او که از حامیان فعال"قانون آزادی حق حمل اسلحه" است از افراطی‌ترین نمایندگان دست‌راستی شناخته می‌شود. headtopics.com

برو ضعیفه ظرف هاتو بشور تو رو چه به نماینده

ای خاک بر سر بی وطنان دویچه که تنها رسانه ای که هنوز دنبال ضدیت با ترامپه شما کثافتها.

ادامه مطلب:
dw_persian »