اخراج جوکوویچ از استرالیا؛ رئیس‌جمهوری صربستان: او را 'شکنجه' کردند - BBC News فارسی

قاضی تجدید نظر درخواست نواک جوکوویچ را برای ادامه حضور در استرالیا را نپذیرفت

16/01/2022 10:18:00 ق.ظ

قاضی تجدید نظر درخواست نواک جوکوویچ را برای ادامه حضور در استرالیا را نپذیرفت

پس از اینکه دولت استرالیا برای دومین بار در یک ماه، ویزای نواک جوکوویچ را لغو کرد، اکنون قضات فدرال کشور هم درخواست تجدیدنظر او را نپذیرفتند. آقای جوکوویچ که به زودی از این کشور اخراج می‌شود در واکنش گفت 'بسیار ناامید' است اما به حکم دادگاه احترام می گذارد.

برنامه هاپایان پادکستجوکوویچ که مدافع عنوان قهرمانی اوپن استرالیا است، اخیرا اجازه ورود به ملبورن را پیدا نکرد. این قضیه به تیتر بسیاری از رسانه‌های جهان تبدیل شد.این ورزشکار ۳۴ ساله که قبلا گفته بود مخالف زدن واکسن کرونا است، دوبار پس از آنکه اجازه ورود به ملبورن را نیافت ساکن هتلی شد که معمولا از آن برای اسکان موقت پناه‌جویان استفاده می‌شود.

ورود آقای جوکوویچ به استرالیا که برخی از طولانی‌ترین و سخت‌ترین قرنطینه‌های جهان را تجربه کرده، بدون تزریق واکسن واکنش شدید مردم استرالیا را در پی داشت.دولت استرالیا نخستین بار ده روز پیش، در ابتدای ورود آقای جوکوویچ ویزایش را باطل و او را بازداشت کرد. در آن زمان اما دادگاهی در استرالیا این تصمیم را ملغی کرد و از دولت خواست هزینه‌های او را بپردازد.

ادامه مطلب: BBC Persian Sport »

خبرگزاری تسنیم

ادامه مطلب >>

bbcpersian مافیای که در سپورت جهانی فعال است مانند دیگر سکتور های مشهور جهان باعث مانع این بازی کن مشهور شده و شکار توطیه شان قرار گرفته است. bbcpersian سانسور هماهنگ انفجارهای شدید دیشب در غری ایران و لغو تمام پروازهای غرب ایران توسط خبرگزایهای سپاه و بی بی سی فارسی چه ماله ای می‌کشید برای تبعیدگاه دزدان و جنایتکاران

bbcpersian این کاملا روانیه یعنی چی واکسن نمیزنم جالبه یه بار کرونا هم گرفته و بارها و بارها نقض قانون کرده و حتی توی یه سری مسابقات شرکت کرده همون روز اول بایستی اخراجش میکردن اگه موافقت میکردن که تو مسابقات بمونه خب بقیه مردم هم میگفتن نمیزنیم و خب قانون برای همه یکسانه در کشورهای پیشرفته bbcpersian از دست این خبر بی ارزش راحت شدیم

bbcpersian یکی از قهرمانان ورزش دنیا را برای حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از احتمال تقلید از او در مورد نزدن واکسن از کشور خود بیرون کردند ایران در اوایل پرواز مخصوص برای ورود چینی ها به ایران تدارک دید . اهمیت دولت به سلامتی و جان مردم bbcpersian توی تیتر 2 تا «را» نوشتین// یه خط تیتر رو با دقت بخونید!

bbcpersian بهتر

وزیر خارجه چین: آمریکا باید اشتباه خود در خروج از برجام را جبران کندوزیر خارجه چین در دیدار با وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: آمریکا باید اشتباه خود در خروج از برجام را جبران کند. جبران خواهد کرد، یه چندتا سردار مردار دیگه کتلت کنه، جبرانه جبران میشه چی بهتر از خارج شدن از برجام؟ برای چین که خیلی سود داره.

نظامیان اسرائیل بیش از 100 فلسطینی را در النقب بازداشت کردندنظامیان اسرائیل با یورش به تظاهرات فلسطینیان در منطقه النقب در جنوب این کشور 132 فلسطینی را بازداشت کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

کره شمالی در آزمایشی متفاوت دو موشک را از سطح یک قطار شلیک کردکره شمالی در سومین آزمایش تسلیحاتی از ابتدای سال جاری، به‌رغم وجود تحریم‌های جدید آمریکا دو موشک کوتاه‌برد را از سطح یک قطار شلیک کرد.خبرگزاری رسمی

مایک پمپئو: توافق با ایران، آمریکا و متحدانش در منطقه را در معرض خطر قرار می‌دهدوزیر خارجه پیشین ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه ٢٣ دی‌ماه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز به تهدیدهای اخیر جمهوری اسلامی علیه وی و دیگر مقامات دولت دونالد ترامپ واکنش نشان داد. مایک پمپئو در ابتدای اظهارات خود گفت، در حالی که شبه‌نظامیان مورد حمایت حکومت ایران روز پنج‌شنبه به سفارت آمریکا... دمت گرم بزن خایه منی هم بگا دلقک مسغره توبه فکر خودت باش نزدیک تر ما نیز تورا به جانشینان حاج قاسم سفارش میکنیم😎

استرالیا ویزای نواک جوکوویچ را برای بار دوم لغو کرد - BBC News فارسیاسترالیا برای دومین بار متوالی ویزای نواک جوکوویچ را به دلیل قوانین مربوط به کووید ۱۹ و عدم امکان ورود به این کشور بدون تزریق واکسن لغو کرد. چرا مگه واکسن نزده چند روز قبل كه دادگاه رأى قبلى را نقض كرد چطورى است كه دولت رأى دادگاه را قبول نداره؟

دولت استرالیا دوباره ویزای جوکوویچ را لغو کرد | DW | 14.01.2022دولت کشور استرالیا ویزای نواک جوکوویچ برای حضور در این کشور و شرکت در مسابقات گراند اسلم تنیس در ملبورن را دوباره لغو کرد. جوکوویچ حال باید خاک استرالیا را ترک کند. بسیار کار درستی انجام داده دولت استرالیا. یک دروغگو دروغگوست حتی اگر قهرمان تنیس باشه! باید در صداقت هم قهرمان بود چه تعداد ساده لوح را به دنبال خود وادار به واکسن نزدن و شاید مرگ کشیده است .

پادکست چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی برنامه ها پایان پادکست جوکوویچ که مدافع عنوان قهرمانی اوپن استرالیا است، اخیرا اجازه ورود به ملبورن را پیدا نکرد. این قضیه به تیتر بسیاری از رسانه‌های جهان تبدیل شد. این ورزشکار ۳۴ ساله که قبلا گفته بود مخالف زدن واکسن کرونا است، دوبار پس از آنکه اجازه ورود به ملبورن را نیافت ساکن هتلی شد که معمولا از آن برای اسکان موقت پناه‌جویان استفاده می‌شود. ورود آقای جوکوویچ به استرالیا که برخی از طولانی‌ترین و سخت‌ترین قرنطینه‌های جهان را تجربه کرده، بدون تزریق واکسن واکنش شدید مردم استرالیا را در پی داشت. دولت استرالیا نخستین بار ده روز پیش، در ابتدای ورود آقای جوکوویچ ویزایش را باطل و او را بازداشت کرد. در آن زمان اما دادگاهی در استرالیا این تصمیم را ملغی کرد و از دولت خواست هزینه‌های او را بپردازد. اما سرانجام روادید آقای جوکویچ که حاضر نشده بود در برابر ویروس کرونا واکسینه شود، برای دومین بار لغو شد و دولت استرالیا او را تهدیدی برای سلامت عمومی خواند. آقای جوکوویچ همچنین پیشتر بیانیه طولانی صادر کرده و در آن نماینده خود را به دلیل اشتباه در پر کردن فرم اظهارنامه سفرش مقصر دانسته بود. در این فرم عنوان شده بود که او دو هفته قبل از ورود به استرالیا به هیچ کشور دیگری سفر نکرده است در حالی که مشخص شد او در آن بازه سفری به اسپانیا داشته است. اوپن استرالیا که اولین گرنداسلم فصل تنیس جهان است از فردا ۱۷ ژانویه در ملبورن شروع می‌شود. نواک جوکوویچ که در سه دوره اخیر این مسابقات قهرمان شده بود، با ۹ قهرمانی پرافتخارترین مرد این مسابقات است. او در صورت قهرمانی در رقابت‌های امسال می‌توانست بیست و یکمین قهرمانی انفرادی خود را در گرند اسلم‌ها جشن بگیرد و با عبور از رکورد راجر فدرر و رافائل نادال، پرافتخارترین مرد تاریخ تنیس شود.